Kobieta 30 lat + Dziecko(?)

Ogłoszenia kobiet
dobry_gen
Posty: 8
Rejestracja: 22 lutego 2016, 18:03 - pn

Re: Kobieta 30 lat + Dziecko(?)

Post autor: dobry_gen »

Insignia pisze:Witam wszystkich Czytających niniejszą wiadomość!

Jak w tytule...
Jestem 30. letnią kobietą pragnącą dziecka...
Pracuję i mieszkam w Warszawie. Jestem w pełni przygotowana emocjonalnie i materialnie na posiadanie Malucha.
Pozostałe interesujące informacje chętnie wymienię w wiadomościach mailowych.

Pozdrawiam

must.go.on.b@gmail.com
Jestem przystojnym brunetem, 1,82 cm ,82 kg (prześle zdjęcie) . Nie choruję od czasu do czasu jestem tylko przeziębiony. Jestem bardzo silny od małego dziecka uprawiałem sport , nie palę , okazjonalnie piję. Szybko się uczę i mam bardzo otwarty umysł na różne rzeczy jestem bardzo elastyczny mam bardzo silny charakter dobrze radzę sobie z porażkami i często osiągam zamierzone cele. Jestem bardzo ambitny , lubię coś posiadać.Jestem inżynierem z wysokim IQ Wierzę w Boga wiara wszechobecna część Mojego życia. Chciałbym sprawić Tobie radość dając dobre potomstwo mój dobry gen.Mam dwójkę własnych dzieci; dwóch wspaniałych synów oraz córeczkę , którą pomogłem począć pewnej miłej Pani drogą naturalną. Nie pobieram opłat. Mile widziane zdjęcie poczętego dziecka... nie roszczę sobie żadnych praw do poczętego dziecka...na początek rozmowa przez email : abrahamabraham1981@gmail.com
Adam008
Posty: 6
Rejestracja: 07 czerwca 2016, 16:51 - wt

Re: Kobieta 30 lat + Dziecko(?)

Post autor: Adam008 »

Witam.chętnie pomoge zapłodnić.ja brunet 188cm wzrostu atletyczna budowa ciala ciemna karnacja jak u latynosa piwne oczy oraz geste wlosy mam 28 lat i uważam że jestem bardzo dojrzaly jak na swoj wiek nie raz wprawiam ludzi w osłupienie wiedzac rzeczy do którzych kobiety dochodza w późniejszym wieku a tymbardziej mężczyźni.jestem zawsze opanowany spokojny rozwazny rozsadny i bez nałogów twardo patrzacy w świat.niezależny zawsze realizujacy swoje cele wiec i uparty hehe z ogromnym poczuciem chumoru i bardzo ciepla pozytywna energia dajacy radosc innym.wyksztalcony inteligentny a zarazem kreatywny z charakterem meski a zarazem czuly od małego nigdy nie chorowałem i znakomicie sie czuje.mam silne plemniki także za pierwszym razem powinno sie udać.miło by mi było gdyby nasze geny się dopasowały i dziecko było silne i zdrowe ;) to tyle po krótce ;) wyciorexex@wp.pl jeśli się zdecydujesz napisz a omowimy wszystko i wymienimy sie ewentualnie zdjęciami ;) pozdrawiam ;)
kamil26
Posty: 80
Rejestracja: 01 października 2016, 10:52 - sob

Re: Kobieta 30 lat + Dziecko(?)

Post autor: kamil26 »

Witaj
chetnie pomogę.

Mam 26 lat, zadbany, zdrowy, bez nałógow.
Inteligentny i z wieloma pasjami - wiec geny dobre.
możesz odpisać tu, lub w email kamil.wojciechowski1995@op.pl
lub sms 669886542
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Kobieta 30 lat + Dziecko(?)

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam ipomege zajsc w ciaze jestem mily zdrowy idyskretny odleglosc niestanowi problemem mam 36l brunet piwne oczy 172-70kg rzeszow jestem mobilny jesli bedzie tzeba zrobic jakies dodatkowe badania zrobie pozdrawiam marian mario150150@interia.eu
MarekRemi
Posty: 24
Rejestracja: 13 listopada 2016, 17:41 - ndz

Re: Kobieta 30 lat + Dziecko(?)

Post autor: MarekRemi »

Witam, chętnie pomogę za darmo

Jestem chrześcijaninem, wierzącym - nowonarodzonym. Wykształcenie wyższe. Dość bystry i towarzyski, zresztą były analityk biura maklerskiego.
170 cm, szatyn, oczy niebieskie, B Rh+ . W przyszłości mogę być niejawny lub pomagać i kontaktować się z dzieckiem sporadycznie. Mam przygotowanie pedagogiczne.

Remik Marek - 4rs@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post