nietypowa prośba

Ogłoszenia kobiet
Zefirka
Posty: 2
Rejestracja: 13 lutego 2016, 10:07 - sob

nietypowa prośba

Post autor: Zefirka »

hej, jestem mężatką z Poznania. Na wstępie podam ze moja propozycja nie ma charakteru erotycznego - mam męza Sebastiana ktorego nie zdradze. niestety jest bezplodny. podchodzilismy do inseminacji ale sie nie udalo. poznalam dawce, ktory skutecznie zaplodnil mnie tak zwaną metodą kubeczkową w centrum Plaza. Niestety poronilam ale zauwazylam ze tam se udao bo bylam maksymalnie odprezona. uwelbiam galerie. polegalo to na tym ze dawca oddal nasienie do strzykawki w toalecie męskiej, szybko i dyskretnie podał mi ją a ja wprowadziłam sobie nasienie do pochwy w ubikacji damsiej. potem poszismy na kawe i za ok pol godziny powtorzylismy procedure, potem chwila przerwy i znow. Udało se za pierwszym razem. Niestety poronilam a tamten dawca nie jest juz dyspozycyjny. szukam kogos kto moglby dla mnie powtorzyc taka procedure,za darmo lub za symboliczna kwote. Jedyne czego oczeuje od dawcy to aktualne badania (na co to priv) ktore sfinansuje. pozdrawiam i czekam na powazne oferty. wiem ze to brzmi idiotycznie ale moze to dla mnie jedyna szansa.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: nietypowa prośba

Post autor: Zbigniew »

Zefirka pisze:potem poszlismy na kawe i za ok pol godziny powtorzylismy procedure, potem chwila przerwy i znow. Udało se za pierwszym razem.
Inseminowanie się co pół godziny trochę jest na wyrost. Po pierwsze - śluz szyjowy będzie "zapchany" plemnikami z pierwszej inseminacji i kolejnych nie przepuści. Po drugie - porcja nasienia, uzyskana pół godziny później, będzie marnej jakości. Mężczyzna potrzebuje ok. 12 godzin, żeby jego nasienie odzyskało "100% mocy".
Jeśli ktoś nie wierzy, polecam książkę "Wojny plemników" Robina Bakera.

To, że się udało to IMO zasługa trafienia idealnie w owulację i właśnie wspomnianego odprężenia, które jest bardzo ważne.

Pozdrawiam i życzę udanego poczęcia :-)
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2016, 12:16 - sob przez Zbigniew, łącznie zmieniany 1 raz.
Zefirka
Posty: 2
Rejestracja: 13 lutego 2016, 10:07 - sob

Re: nietypowa prośba

Post autor: Zefirka »

dziekuje, nie wiedziałam o tym. w takim razie szukam dawcy który spotka sie ze mną w Plazie ewentualnie dzień po dniu.
ziomk44452
Posty: 13
Rejestracja: 12 grudnia 2015, 20:17 - sob

Re: nietypowa prośba

Post autor: ziomk44452 »

Ja pomogę ;)
tomek9524
Posty: 2
Rejestracja: 24 czerwca 2014, 15:54 - wt

Re: nietypowa prośba

Post autor: tomek9524 »

witam, jestem z Wrześni, jetem młodym mającym 25lat, przystojnym brunetem, zdrowym i wysportowanym :D wykształcenie wyższe ,mogę wam pomóc ;) zapraszam do kontaktu ze mną na e-mail robcio9524@wp.pl
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: nietypowa prośba

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem firmowo z poznania, wiek niewiele po 30, pół polak pół szwed. Ciemna karnacja, jasne włosy. Arh+, posiadam wszystkie badania na weneryki i hiv. Mam już dzieci i pomagałem w ten sposób. Jestem wykształcony (kilka fakultetów). pomagam bezinteresownie.
Kontakt do mnie Qm4n @ wp.pl
Kuba
greenjajo
Posty: 67
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: nietypowa prośba

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema. Dostosuję się w razie potrzeby. Jestem bez problemowym facetem o bardzo pozytywnym nastawieniu do życia. Prowadzę działalność gospodarczą.
B Rh+
Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2016, 12:32 - ndz przez greenjajo, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
wojtekm021
Posty: 3
Rejestracja: 06 listopada 2012, 08:11 - wt

Re: nietypowa prośba

Post autor: wojtekm021 »

Witaj z przyjemnością cie pomoge i oddam swoje nasienie w galerii tak jak piszesz i nie oczekuje żadnej zapłaty tylko mi wystraczy ze bede mogł tobie pomoc i spelnic twoje marzenie miec dziecko jak bedziesz zainteresowana napisz do mnie pozdrawiam Wojtek
Zaplodnie12
Posty: 7
Rejestracja: 01 czerwca 2013, 23:43 - sob

Re: nietypowa prośba

Post autor: Zaplodnie12 »

Mogę pomóc. ja ze Swarzędza przystojny zdrowy wykształcony brunet. Pozdrawiam.
zdrowyon
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 20:27 - śr

Re: nietypowa prośba

Post autor: zdrowyon »

Witam. Jesli Twoja propozycja jest aktualna pisz na hulkhulk-80@wp.pl Ja z okolic Leszna Wlkp
ODPOWIEDZ