Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Ogłoszenia kobiet
Psotka123
Posty: 5
Rejestracja: 19 lutego 2016, 21:49 - pt

Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: Psotka123 »

Tak jak na wstępie - zanim napiszesz i coś zaproponujesz przeczytaj uważnie.

Szukam dawcy nasienia - tak chcę zostać matką. Jestem miesiąc po porodzie, moja córka zmarła. Jak się czuję wiem tylko ja. Wszystko takie świeże ale moja decyzja jest przemyślana i konsultowana z lekarzem. Ojciec mojej córeczki nie wytrzymał i uciekł.

Jeśli jesteś chętny mi pomóc i masz aktualne badania byłabym wdzięczna (badania sa konieczne). Nie chcę i nie zamierzam domagać się żadnych gratyfikacji dla dziecka w postaci alimentów, ono byłoby tylko moje więc spokojnie. Niestety ciężko określić kiedy mój organizm dojdzie do płodności, więc musielibyśmy być w kontakcie....

Jeśli oczekujesz wynagrodzenia - prosze napisz swoje warunki.

Proszę tylko o poważne wiadomości.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2016, 23:52 - sob przez Psotka123, łącznie zmieniany 2 razy.
Psotka123
Posty: 5
Rejestracja: 19 lutego 2016, 21:49 - pt

Re: Proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: Psotka123 »

Chyba ostatnie co potrzebuję to współczucie, łzy i tak nie wysychają a pytanie "dlaczego" pojawia się non stop.
fox
Posty: 69
Rejestracja: 13 czerwca 2014, 20:10 - pt

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: fox »

Witam byłbym poważnie zainteresowany Pani ogłoszeniem proszę o kontakt mareknowak205@wp.pl
Pozdrawiam
l_luczko
Posty: 3
Rejestracja: 31 stycznia 2015, 09:00 - sob

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: l_luczko »

Witaj.

O ile jesteś pewna podjętego kroku i zdecydowana, proszę o napisanie więcej o swoich wymaganiach poprzez PM lub na maila: l_luczko@wp.pl

Parę słów o mnie: 30 lat, brunet, wyższe wykształcenie, brak obciążenia chorobowego.

Ł
Psotka123
Posty: 5
Rejestracja: 19 lutego 2016, 21:49 - pt

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: Psotka123 »

Moja decyzja jest przemyslana. I to bardzo.
tenzesnu
Posty: 1
Rejestracja: 05 lutego 2016, 01:18 - pt

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: tenzesnu »

co za glupia strona lol
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2017, 20:22 - ndz przez tenzesnu, łącznie zmieniany 2 razy.
greenjajo
Posty: 68
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema. Dostosuję się w razie potrzeby. Jestem bez problemowym facetem o bardzo pozytywnym nastawieniu do życia. Prowadzę działalność gospodarczą.
B Rh+
Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2016, 11:27 - ndz przez greenjajo, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
CriticalKush
Posty: 8
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:33 - ndz
Lokalizacja: Lublin

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: CriticalKush »

Mam na imię Michał 18-latek z Lublina :) Jestem wysoki, do szczupłych nie należę ale takim grubaskiem też nie jestem, mam niebieskie oczęta, przekonaj się sama:). Jestem dawcą szpiku kostnego i bardzo lubię pomagać każdej napotkanej osobie. Młody w 100% zdrowy :p uśmiechnięty, czasem romantyczny, wychowany, szczery, kochany i kulturalny ^^ dużego doświadczenia nie mam ale w końcu zdobędę :) pisz na gadu: 52497455 lub na wonderland-97@wp.pl ewentualnie pisz prywatną :) Wiek mi wcale nie przeszkadza ponieważ to tylko liczba :) proszę nie oceniaj mnie tak od razu tylko postaraj się mnie najpierw poznać. Pomimo tego, że mam 18 lat uważam się za osobę w miarę dojrzałą. Pracuje przy prywatnych remontach i zarabiam na utrzymanie rodzinnego domu chce założyć rodzinę pomału wybudować dom. nie posiadam badań ale nie boje się ich wykonywać :) nie jestem osobą z parciem na seks więc w każdy sposób mogę spędzić z Tobą czas:). Proszę o powiadomienie mnie nawet o odmowie :) Chętnie zostanę z Tobą na dłużej :) nie pożałujesz wyboru :)jeśli ktoś twierdzi, że nie podołam zapraszam na prywatny :)
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2016, 16:42 - ndz przez CriticalKush, łącznie zmieniany 1 raz.
Psotka123
Posty: 5
Rejestracja: 19 lutego 2016, 21:49 - pt

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: Psotka123 »

Nie ma WAS... Nie czytał pan uwaznie mojego ogłoszenia.
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: admin »

Andrzej C pisze:Prosze nap[isać na pocztę.. nie mopgę odpisać na Pani prywatną wiadomość. /.../
Są jakieś kłopoty z PW :?:
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post