Szukam dawcy

Ogłoszenia kobiet
Ewiva
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwietnia 2016, 20:48 - ndz

Szukam dawcy

Post autor: Ewiva »

Szukam dawcy, który pomoże bezinteresownie. Pochodzę z Północnej Polski, ale nie wykluczam dojazdu do innego miejsca w Polsce –wszystko do uzgodnienia. Zależy mi przede wszystkim na dyskrecji i profesjonalizmie.

Interesuje mnie tylko i wyłącznie metoda kubeczkowa.

Konieczny warunek - dawca musi mieć grupę krwi z czynnikiem RH- (grupa nieistotna). Ponadto musi posiadać aktualne badania oraz być bez obciążeń genetycznych.
Jeśli chcesz mi pomóc odezwij się.
fox
Posty: 69
Rejestracja: 13 czerwca 2014, 20:10 - pt

Re: Szukam dawcy

Post autor: fox »

Witam byłbym zainteresowany pomóc dziecko-male@o2.pl
Mateusz1991
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwietnia 2016, 09:16 - pt

Re: Szukam dawcy

Post autor: Mateusz1991 »

Witam mam na imie mateusz mam 25 lat i jestem zadbanym zdrowym chłopakiem z tarnowa
mam juz 3 letnia ładną córke zdrowa moge pomuc potrzebuje pieniedzy bo ciezko z praca ale daje rade moge pomuc za drobną połatą moja sperma na 1000% zadziała badania mam wszystko jest wporządku moj numer 795-726-511 e-mail gacek044@op.pl
Awatar użytkownika
Jureczek
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwietnia 2016, 10:21 - pn

Re: Szukam dawcy

Post autor: Jureczek »

Pomoge gratis. kontakt - meskienasienie@interia.pl
Piotrek01
Posty: 54
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 21:23 - śr
Lokalizacja: Białystok

Re: Szukam dawcy

Post autor: Piotrek01 »

Witam,
myślę że móglbym dać to czego pragniesz, mam na imię Piotrek 32 lata 180 cm 78 kg brunet brązowe oczy grupa ARH-, wyksztalcony, zadbany, wszystkie badania w tym HIV, mieszkam i pracuję w Bialymstoku, wiec jesli sie wybierasz do tego miasta możemy sie spotkać zapraszam. Napisz piotrek00001@gmail.com, dodam że jestem ojcem dwóch zdrowych slicznych córeczek.

Pozdrawiam Piotrek
Piotrek01
Posty: 54
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 21:23 - śr
Lokalizacja: Białystok

Re: Szukam dawcy

Post autor: Piotrek01 »

Witam myślę ze mógłbym dać to czego pragniesz, mam na imię Piotrek 32 lata 180 cm brunet, brązowe oczy, wykształcony, zadbany, wszystkie badania, mieszkam i pracuje w Białymstoku, wiec jeśli się wybierasz do tego miasta lub mieszkasz w jego okolicy możemy sie spotkać. piotrek00001@gmail.com dodam że mam śliczną córeczkę nie posiadam chorób genetycznych ani nabytych nie noszę okularów proszę o poważne oferty ARH-
Pozdrawiam Piotrek
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: Szukam dawcy

Post autor: Radek »

Witam panią jeśli chodzi o pomoc jak najbardziej z mojej strony moge pani pomóc,prosze o kontakt meilowy tam udziele wiecej informacji o sobie omega4615@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post