Poznań szukam dawcy nasienia

Ogłoszenia kobiet
magdal22
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2016, 11:39 - wt

Poznań szukam dawcy nasienia

Post autor: magdal22 »

Witam. Szukan dawcy nasienia z Poznania. Metoda ktora mnie interesuje to "do kubeczka". Nie interesuje mnie seks. Milo gdybys mial badania. A jak nie to abys sie na nie zgodzil. Kontakt magdal22@wp.pl
B@rtek
Posty: 5
Rejestracja: 01 listopada 2015, 10:28 - ndz

Re: Poznań szukam dawcy nasienia

Post autor: B@rtek »

O mnie :
Brunet
182cm
Niebieskie oczy
ARh+.

Witam, mam 24 lata, jestem brunetem o niebieskich oczach, z mocnym zarostem i kruczo czarnych włosach, jestem zdrowy, mój organizm jest mocny, nie choruje, w mojej rodzinie nie ma wad, ani chorób genetycznych. Posiadam wykształcenie wyższe prawnicze, jestem człowiekiem inteligentnym i oczytanym. Po wstępnym kontakcie mogę wysłać swoje zdjęcie w celu weryfikacji mojego wizerunku.
Pozdrawiam!
Piotrek01
Posty: 54
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 21:23 - śr
Lokalizacja: Białystok

Re: Poznań szukam dawcy nasienia

Post autor: Piotrek01 »

Witam myślę ze mógłbym dać to czego pragniesz, mam na imię Piotrek 32 lata 180 cm brunet, brązowe oczy, wykształcony, zadbany, wszystkie badania, mieszkam i pracuje w Białymstoku, wiec jeśli się wybierasz do tego miasta lub mieszkasz w jego okolicy możemy sie spotkać. piotrek00001@gmail.com dodam że mam śliczną córeczkę nie posiadam chorób genetycznych ani nabytych nie noszę okularów proszę o poważne oferty
Pozdrawiam Piotrek
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: Poznań szukam dawcy nasienia

Post autor: Radek »

Witam panią jeśli chodzi o pomoc jak najbardziej z mojej strony moge pani pomóc,prosze o kontakt meilowy tam udziele wiecej informacji o sobie omega4615@wp.pl
fotgraf0
Posty: 80
Rejestracja: 28 września 2016, 07:39 - śr

Re: Poznań szukam dawcy nasienia

Post autor: fotgraf0 »

aktualne?
Maks
Posty: 24
Rejestracja: 29 września 2016, 12:08 - czw
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poznań szukam dawcy nasienia

Post autor: Maks »

witam, bardzo chętnie pomogę, mam 32 lata, 183 cm wzrostu, jestem wysportowany i w 100 % zdrowy, chętnie zrobię badania. Jestem prawnikiem, przystojny, z klasą i wysoką kulturą osobistą, bez żadnych obciążeń genetycznych, nie jestem na nic uczulony, nie choruję. Jestem z okolic Poznania, proszę odezwij sie na maila: matti2205@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post