Para szuka dawcy. Lubelskie

Ogłoszenia kobiet
magda.mqu
Posty: 1
Rejestracja: 05 czerwca 2016, 11:05 - ndz

Para szuka dawcy. Lubelskie

Post autor: magda.mqu »

Witamy wszystkich.
Szukamy pana, który bezinteresownie pomógłby nam w staraniu się o dziecko.
Preferowany wiek dawcy: 30-40 lat. Preferowana metoda zapłodnienia to inseminacja. Jesteśmy z okolic Lublina.
Kontakt: magda.moqa@gmail.com
rafcio241
Posty: 1
Rejestracja: 22 lipca 2016, 13:49 - pt
Lokalizacja: Koluszki

Re: Para szuka dawcy. Lubelskie

Post autor: rafcio241 »

Witajcie napiszcie do mnie 536834320 chętnie pomogę. Pozdrawiam
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Para szuka dawcy. Lubelskie

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem z okolic krakowa, ale mieszkam troche w warszawie, troche w poznaniu i troche w gdansku z racji na prowadzony biznes. Wiek niewiele po 30, pół polak pół szwed. Ciemna karnacja, jasne włosy. Arh+, posiadam wszystkie badania na weneryki i hiv. Mam już dzieci i pomagałem w ten sposób ( w tym lesbijkom). Jestem wykształcony (kilka fakultetów). pomagam bezinteresownie.
Kontakt do mnie Qm4n @ wp.pl
Kuba
fotgraf0
Posty: 80
Rejestracja: 28 września 2016, 07:39 - śr

Re: Para szuka dawcy. Lubelskie

Post autor: fotgraf0 »

Witaj,
jeśli aktualne to poznajmy się i porozmawiajmy....:)
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Para szuka dawcy. Lubelskie

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam ipomege zajsc w ciaze jestem mily zdrowy idyskretny odleglosc niestanowi problemem mam 36l brunet piwne oczy 172-70kg rzeszow jestem mobilny jesli bedzie tzeba zrobic jakies dodatkowe badania zrobie pozdrawiam marian mario150150@interia.eu
MarekRemi
Posty: 24
Rejestracja: 13 listopada 2016, 17:41 - ndz

Re: Para szuka dawcy. Lubelskie

Post autor: MarekRemi »

Witam, chętnie pomogę za darmo

Jestem chrześcijaninem, wierzącym - nowonarodzonym. Wykształcenie wyższe. Dość bystry i towarzyski, zresztą były analityk biura maklerskiego.
170 cm, szatyn, oczy niebieskie, B Rh+ . W przyszłości mogę być niejawny lub pomagać i kontaktować się z dzieckiem sporadycznie. Mam przygotowanie pedagogiczne.

Remik Marek - 4rs@interia.pl
ciepleciacho15
Posty: 109
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Para szuka dawcy. Lubelskie

Post autor: ciepleciacho15 »

size=150][/size]ObrazekObrazek
Witam. Jestem skutecznym dawcą spermy nasienia, zapłodnie kobietę. Pomogę zajść w ciążę Parom lub Paniom które chcą mieć dziecko i szukają anonimowego dawcy spermy nasienia do inseminacji zapłodnienia. Nie chce ingerować w życie dziecka zapłodnienie drogą naturalną. Mam 24lata 174cm 68kg jestem szczupły arh+ brunet kręcone włosy brązowe oczy, długie rzęsy, podobno męski głos, nie ważne czy masz 30 czy ponad 40lat, chętnie zapłodnię, będziemy próbować aż do skutku Byłem dawcą do tej pory tylko raz, pomogłem skutecznie 2lata temu 30letniej kobiecie, prowadze zdrowy tryb życia nie pale, nie pije, jem warzywa owoce zdrowo sie odżywiam. Ogłoszenie aktualne, jestem dyspozycyjny w Lublinie, Podobno mam miły charakter, ładne rysy twarzy, urok osobisty. Gwarantuje dyspozycyjność, anonimowość, higiene, skuteczność, anonimowość Telefon podany poniżej. Odpowiadam bardzo szybko. Pozdrawiam serdecznie Panie i Pary szukające dawcy spermy
pomocclublin@gmail.com
tel 572258167
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2021, 05:26 - wt przez ciepleciacho15, łącznie zmieniany 1 raz.
pomocclublin@gmail.com
Tomasz99
Posty: 158
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:33 - ndz

Re: Para szuka dawcy. Lubelskie

Post autor: Tomasz99 »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post