dawca/ dawca chcący brać udział w wychowaniu/Kraków

Ogłoszenia kobiet
innowacja
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2014, 22:29 - sob

dawca/ dawca chcący brać udział w wychowaniu/Kraków

Post autor: innowacja »

Poniewaz chce posiadać dziecko/dzieci poszukuje dawcy.Opcje dopuszczam dwie: wyłącznie dawca i nasze drogi rozchodzą sie, badz dawca chcący brać udział w wychowaniu.

Tylko konkretne oferty i poważne.Jestem niezależna, wykonuje poważny zawod, a także zdecydowana. Jestem w stanie zapłacić kazde pieniądze.

Moje wymagania to dobre geny, mężczyzna o wysokim ilorazie inteligencji ( wykształcony ), zdrowy , bez obciążeń genetycznych.
Kwestie wizualne sa drugorzędne, fajnie by było gdyby wzrost był powyżej 180cm

Zainteresowanych prosze o maila innowacja31@interia.eu
Karl1983
Posty: 1
Rejestracja: 15 lipca 2016, 14:04 - pt

Re: dawca/ dawca chcący brać udział w wychowaniu/Kraków

Post autor: Karl1983 »

Witam,
W odpowiedzi na anons który zamieściłas przesyłam wiadomość gdyż jestem zdecydowany pomóc.Mam na myśli nasienie.
188cm 78kg atletyczna budowa , aktywny maratonczyk ,niezależny .
Karol
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: dawca/ dawca chcący brać udział w wychowaniu/Kraków

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem z okolic krakowa, ale mieszkam troche w warszawie, troche w poznaniu i troche w gdansku z racji na prowadzony biznes. Wiek niewiele po 30, pół polak pół szwed. Ciemna karnacja, jasne włosy (platynowy blond). Arh+, posiadam wszystkie badania na weneryki i hiv. Mam już dzieci (corki) i pomagałem w ten sposób ( w tym lesbijkom). Jestem wykształcony (kilka fakultetów). pomagam bezinteresownie.
Kontakt do mnie Qm4n @ wp.pl
Kuba
Tristo
Posty: 2
Rejestracja: 23 grudnia 2012, 07:51 - ndz

Re: dawca/ dawca chcący brać udział w wychowaniu/Kraków

Post autor: Tristo »

Cześć
Krótko o mnie-Wysoki , wysportowany i wykształcony ( Robotyka na AGH) , mam syna ( 9 lat- wybitny matematyk- to po mnie) .
Chętnie porozmawiam z Tobą, bo dopiero po tym można coś więcej powiedzieć- czy tylko zapłodnienie czy też uczestnictwo w życiu dziecka. Grupa krwi Arh+.
Jak zechcesz skorzystać z zaproszenia na kawę- to napisz.
Pozdrawiam
Tobi
tristo1@wp.pl
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: dawca/ dawca chcący brać udział w wychowaniu/Kraków

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam ipomege zajsc w ciaze jestem mily zdrowy idyskretny odleglosc niestanowi problemem mam 36l brunet piwne oczy 172-70kg rzeszow jestem mobilny jesli bedzie tzeba zrobic jakies dodatkowe badania zrobie pozdrawiam marian mario150150@interia.eu
MarekRemi
Posty: 24
Rejestracja: 13 listopada 2016, 17:41 - ndz

Re: dawca/ dawca chcący brać udział w wychowaniu/Kraków

Post autor: MarekRemi »

Witam, chętnie pomogę za darmo

Jestem chrześcijaninem, wierzącym - nowonarodzonym. Wykształcenie wyższe. Dość bystry i towarzyski, zresztą były analityk biura maklerskiego.
170 cm, szatyn, oczy niebieskie, B Rh+ . W przyszłości mogę być niejawny lub pomagać i kontaktować się z dzieckiem sporadycznie. Mam przygotowanie pedagogiczne.

Remik Marek - 4rs@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post