para kobiet nie szuka ;)

Ogłoszenia kobiet
MiA25kraków
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2013, 18:13 - pn

para kobiet nie szuka ;)

Post autor: MiA25kraków »

...
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2016, 19:09 - pn przez MiA25kraków, łącznie zmieniany 1 raz.
marcin38krak
Posty: 2
Rejestracja: 21 sierpnia 2016, 19:21 - ndz

Re: Para kobiet szuka dawcy - Kraków

Post autor: marcin38krak »

Witam. Polecam sie, jestem ojcem trojga zdrowych,mądrych i ladnych dzieci. Mam aktualne badania. Moge przyjechac do Krakowa. Zapraszam do kontaktu przez mail: marcin38krak@gmail.com
dawidzior07
Posty: 2
Rejestracja: 23 sierpnia 2016, 22:22 - wt

Re: Para kobiet szuka dawcy - Kraków

Post autor: dawidzior07 »

Byłbym zainteresowany propozycją Pań
Ojciec córek
Posty: 10
Rejestracja: 04 kwietnia 2016, 13:11 - pn
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Para kobiet szuka dawcy - Kraków

Post autor: Ojciec córek »

Witam Was

Jestem ojcem trzech córek w wieku 23, 5,2 lata, sam mam 43 lata , 192 cm, 85 kg wagi.

Aktywny dawca krwi od kilkunastu lat, bez problemów zdrowotnych.

Metoda kubeczkowa nie jest dla mnie przeszkodą, jeżli byłybyście zainteresowane zapraszam do kontaktu

Pozdrawiam
Ojciec córek
adrian1993
Posty: 1
Rejestracja: 25 sierpnia 2016, 15:20 - czw
Lokalizacja: Kraków

Re: Para kobiet szuka dawcy - Kraków

Post autor: adrian1993 »

Mlody chłopak 23 lata z Krakowa jest zainteresowany oferta pani wysportowany brunet o niebieskich oczach ,wzrost 180 waga 75kg
chętnie porozmawiam z paniami przy kawie odpowiem na kazde pytanie .
wsparcie
Posty: 1
Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 15:26 - ndz

Re: Para kobiet szuka dawcy - Kraków

Post autor: wsparcie »

Witam mam na imię Karol, mam 26 lat, chętnie pomogę byście mogły zostać przyszłymi mamami. Dyspozycyjny w okresie cyklu gotów by jechać do was.Jestem zdrowym, przystojnym,wysokim facetem. Mam wszystkie badania aktualne, nie jestem obciążony genetycznie. Mam dobre parametry nasienia,jestem inteligentny, zabawny. Z mojej strony gwarantuję dyskrecję, anonimowość. Nie zależy mi na sporej kasie, więc cena w ramach rozsądku.Jeżeli zainteresuje Cię moje ogłoszenie pisz na adres mail malpa10-91@wp.pl lub nr telefonu 512084860 Pozdrawiam
kwloch580
Posty: 29
Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 20:52 - ndz

Re: Para kobiet szuka dawcy - Kraków

Post autor: kwloch580 »

Witam jestem mlodym dobrze zbudowanym mlodym chlopakiem , zadbanym przystojnym, wysokim brunetem. Przede wszystkim jestem zdrowy. Jestem w stanie oddac swoje nasienie oczywiscie za odpowiednia kwote. kontakt na moj email: kwloch580@interia.pl

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post