RobimyDzieci - Dawcy spermy. Zapładnianie. Surogatki. Komórki jajowe. Adopcja ze wskazaniem

Tu się robi dzieci. Już nie jesteś skazana na pomoc sąsiada! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

jestem w ciąży-oddam dziecko

Tylko legalna adopcja ze wskazaniem czyli darmowa!!!

jestem w ciąży-oddam dziecko

Postautor: kroliczek » środa, 31 października 2012, 10:09

Witam, mam 37 lat, właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży, niestety nie mam warunków na to żeby po urodzeniu wychować maluszka:(
Jest to moja 3 ciąża, poprzednie przebiegały bez powikłań, mam już duże dwie córki, zdrowe i żywe:)
Szukam pary, która pomoże mi przejść przez ciąże a po porodzie oddam jej legalnie pełne prawa do dziecka.
Jestem osobą bezrobotną na ten moment, nie mam ubezpieczenia, więc nie mam możliwości bezpłatnych wizyt u ginekologa a później w szpitalu, dlatego pilnie poszukuję jakiegoś małżeństwa, które mi pomoże.
Jestem z Krakowa.
Proszę o kontakt zainteresowanych i poważnych przyszłych rodziców, chciałabym mimo że muszę się zdecydować na oddanie dziecka, aby trafiło do naprawdę dobrej i kochającej rodziny, która da mu wszystko, czego ja nie mogę.
kroliczek

Re: jestem w ciąży-oddam dziecko

Postautor: kinga7210 » środa, 31 października 2012, 20:28

Witam serdecznie.
Oboje z mężem bardzo pragniemy mieć dziecko, niestety nie możemy go mieć drogą naturalną.
Jesteśmy odpowiedzialnymi ludzmi, którym warto powierzyć swoje dziecko. Jeśli tylko Pani zechce, stworzymy dla maluszka szczęśliwy dom. Jesteśmy z woj. łódzkiego . Proszę o kontakt: kinga7210@wp.pl :P
kinga7210

Postautor: nana82 » sobota, 3 listopada 2012, 11:14

Prosimy o kontakt kajetan9@amorki.pl
mieszkamy 20km od krakowa
nana82

Postautor: droopsowo2406 » piątek, 16 listopada 2012, 10:19

hej nazywam sie nikola.. jestem mezatka.. pol roku temu urodzilam dziecko.. ktore bardzo kochalam.. jedna urodzilo sie chore.. po 21 dniach zycia w szpitalu.. zmarlo.. szukam kobiety ktora nie da rady wychowac dziecka sama.. i chcialabym takiej osobie pomoc.. ktora tym samym pomoglaby nam.. czekam na kontakt
droopsowo2406

Postautor: ASIADAR » wtorek, 11 grudnia 2012, 21:45

Witam, bardzo chcielibyśmy zaadoptować dziecko, prosimy o kontakt na maila a09062001@wp.pl. Pozdrawiamy i czekamy Asia i Darek
ASIADAR

Postautor: Ania28 » piątek, 11 stycznia 2013, 15:14

Witamy!
Jestesmy sczesliwym malzenstwem , juz od 8 lat staramy sie o dzidziusia niestety nie mozemy miec swoich dzieci :( .
Probowalismy juz sztuczne zaplodnienie , niestety tez sie nie udalo. Obydwoje kochamy dzieci i najwiekszym naszym marzeniem jest miec dzidziusia by muc otoczyc go prawdziwa milosci, cieplem rodzinnym.
Prowadzimy z mezem firme Reklamowa juz od 10 lat ,ktora dobrze funkcjonuje. Mieszkamy w Niemczech mamy dom, ktory chcemy wypelnic milscia dziecka , pragniemy je kochac i zapewnic mu milosc i cieplo rodzinne prosze o kontakt , z checia pokochamy twoje dziecko.
anna.skoczek@gmx.de lub tel 00491726786588
Ania28

Postautor: justme » poniedziałek, 21 stycznia 2013, 13:20

justme@spoko.pl prosze o kontakt
justme

Postautor: lara » czwartek, 24 stycznia 2013, 21:19

witam
jestsmy para mieszkajaca w szwajcarji, chetnie zaadoptujemy pani dziecko. Jesli ogloszenie aktualne, prosimy o kontak z nami

pozdr.
lara

Postautor: dor-pa » wtorek, 4 czerwca 2013, 16:25

Chętnie Ci pomożemy i adoptujemy dzidziusia. pragnący dziecka z sąsiedniego województwa napisz proszę paw.gawlik@wp.pl
dor-pa

Postautor: gosiaczek6 » wtorek, 11 czerwca 2013, 15:57

chcesz oddac dziecko jestesmy zainteresowani. Mam 27 lat a partner z ktorym jestem 6 lat ma 31 lat i nie mamy swojego dziecka, ktorego pragniemy i chcemy stworzyc szczesliwy dom, dac dziecku milosc i opieke by dziecku niczego nie zabraklo. czekam na wiadomosc meilem; malgoska85@op.pl
gosiaczek6

Następna

Wróć do Adopcja ze wskazaniem - AZW - Ogłoszenia