Szukam dawcy

Ogłoszenia kobiet
Magdaaaa
Posty: 2
Rejestracja: 08 października 2021, 16:02 - pt

Szukam dawcy

Post autor: Magdaaaa »

Witam,
Jesteśmy parą kobiet z dość długim stażem, mamy stabilną sytuację finansową i życiową dlatego pragniemy zrealizować już marzenie o posiadaniu potomstwa. Szukamy dawcy nasienia ( w grę wchodzi TYLKO metoda kubeczkowa), który posiada aktualne badania na choroby wirusowe,HIV, kiła, rzeżączka, chlamydioza, oraz ilość/żywotność plemników, badanie nasienia, badania genetyczne (wszelkie badania na nasz koszt) - jest zdrowy, bez historii wad genetycznych czy też przewlekłych chorób.
Zależy nam również na tym aby dawca był osobą zdecydowaną na bezinteresowną pomoc, po udanym zapłodnieniu zrywamy ze sobą kontakt, nie będziemy rościć żadnych praw i tego samego wymagamy od dawcy, tak że o kontakt prosimy tylko osoby, która spełnia te wymogi .

Preferowany mężczyzna wysoki, wykształcony, bez nałogów, najchętniej mający za sobą udane zapłodnienia.
Kontakt w wiadomości prywatnej .
Richi1991
Posty: 249
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Szukam dawcy

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 86 kg 33 lata mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
wegas333
Posty: 312
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Szukam dawcy

Post autor: wegas333 »

Hej a skąd dokładnie jesteś
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post