Lesbijka szuka geja lub pary gejów do coparentingu

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
loginloginlogin138
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2024, 23:44 - sob

Lesbijka szuka geja lub pary gejów do coparentingu

Post autor: loginloginlogin138 »

Hej

Poszukuję dojrzałego i zrównoważonego emocjonalnie geja, który chciałby doświadczyć bycia tatą.
Jestem w stałym, stabilnym związku z kobietą. Mamy już jedno dziecko, którego ojciec/dawca nie bierze udziału w wychowaniu. Urodziła moja dziewczyna. Więc następny potomek miałby już rodzeństwo - bardzo fajną, troskliwą siostrę, która jest wesołym i bardzo lubianym przedszkolakiem.

Trochę o mnie: aktywna fizycznie, wykształcenie wyższe ścisłe ale umysł raczej ogólny. Bardzo stabilna emocjonalnie, zrównoważona. Dogadam się z większością ludzi reprezentującą odpowiedni poziom intelektualny. Jestem informatykiem. Mamy dobrą sytuację finansową. Czas spędzamy różnorodnie, najczęściej podróżujemy. Ja lubię spędzać z naszym dzieckiem czas na aktywnej, refleksyjnej obserwacji przyrody :)
Nie żyjemy z dnia na dzień, mamy wystarczające zabezpieczenie aby nie musieć pracować w czasie ciąży i po porodzie.

W naszym domu, jest dość radośnie i ogólnie jesteśmy pozytywne. Nasze dziecko dużo się śmieje i stosujemy tylko pozytywne wzmocnienia. Z ewentualnym ojcem albo ojcami chciałybyśmy czas spędzać także razem, żeby dzieci uczyły się pozytywnych relacji od nas wszystkich.

Mogę skorzystać z dawcy nasienia z banku ale oczywiście cieszyłabym się gdyby dziecko miało tatę, do którego może się przytulić otrzymać wsparcie emocjonalne i w ogóle wiadomo, miałoby takie poczucie "kompletności emocjonalnej". Uważam, że Twoja rola byłaby ważna i chciałabym Cię w tym wspierać :)


Obie pracujemy zdalnie więc ewentualne oddalenie geograficzne nie jest dużym problemem.


Czego oczekuję w zamian? Świadomości, że matka to nie surogatka a dziecko to nie koncert życzeń. Świadomości i wiedzy
o podstawowych etapach rozwojowych dziecka i kierowania się dobrem dziecka a nie własną wygodą.
Nie musisz być w stanie utrzymać finansowo dziecka ale być przynajmniej w stanie utrzymać siebie.

Bardzo proszę aby nie pisali do mnie seryjni dawcy nasienia a tylko osoby pewne swoich intencji i pewne tego, że chcą zostać ojcem. Szanujmy swój czas i emocje. Odpowiem tylko na wiadomości napisane zdaniami złożonymi.

Edit: odpowiadam na liczne pytania - nie musisz być gejem ale musisz być w stanie ujawnić swoją tożsamość i być człowiekiem z jasnymi intencjami.
proszę o kontakt poprzez maila: loginloginlogin138@gmail.com
Ostatnio zmieniony 13 maja 2024, 19:26 - pn przez loginloginlogin138, łącznie zmieniany 1 raz.
Lukasz19933
Posty: 25
Rejestracja: 12 lutego 2023, 08:51 - ndz

Re: Lesbijka szuka geja lub pary gejów do coparentingu

Post autor: Lukasz19933 »

Cześć chętnie was poznam, jestem bi chciałbym być taka odezwijcie się
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post