Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

Re: Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

autor: brunetalfa » wtorek, 8 stycznia 2019, 17:25

Chyba tak jak właśnie przedmówca słusznie wskazał. Jest kwestią czasu kiedy do du** dobiorą się temu portalowi - państwo totalitarne oraz kościół lubią sprawować władzę nad każdym aspektem zycia.

Oby portal funkcjonował jak najdłużej. Czego przede wszystkim potrzebującym pomocy życzę bo w klinikach tylko naciąganie za "gruba kasę" bez gwarancji sukcesu!

Re: Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

autor: dominikall » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:00

Witam!
Chcielibyśmy z mężem adoptować dziecko. Interesuje nas adopcja ze wskazaniem. Proszę o kontakt

Re: Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

autor: Xmas1 » środa, 28 marca 2018, 12:35

Szkoda tylko że dla szału wybierają historię dla nich wygodne. Jakoś nie widać reportaży o szczęśliwych rodzinach i dzieciach dzięki azw.
Wiem że nikt nie odważy się mówić o tym jawnie ale na prowokację jakoś dziennikarzyny nie mają ochoty. Bo to chyba niepoprawne politycznie obecnie. A jak ośrodki handlują też tego nie ma. Nie każda matka chce sprzedać dziecko. To że w każdym społeczeństwie występują ułomne egzemplarze nie oznacza że całość jest blee. Ale nasza władza ma w d..... swoje społeczeństwo a ja mohera nie założe. Tfuuu i kota w zastepstwie rodziny nue zaadoptuje.

Re: Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

autor: admin » wtorek, 27 marca 2018, 21:53

Dramatyczna historia :o

Re: Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

autor: Jureczek » wtorek, 27 marca 2018, 21:49

Tak wiem o tym.Adopcja trwa długo.A dziecko staje sie coraz bardziej świadome.Wiele Par nie spełnia kryteriów.Pół biedy jak Dziecko jest ładne ,bez wad wrodzonych,to ma większe szanse,i nie czeka.Sam pamiętam ze swojego pobytu w szpitalu porzuconego chłopczyka przez jego Matkę którym nikt sie z personelu nie interesował.Chłopczyk próbował wstac podczas raczkowania i został w pozycji na kolanach z buzią w poduszce i tak zastygł w bezruchu.Poprostu sam sie zadusił,i zmarł.To nastapiło bardzo szybko.mam to w pamięci,i w psychice a miałem może ze 3 latka.Nikt po to dziecko się nie zgłosił.Nikt z rodziny go nie chciał.Może gdyby wtedy można było zastosowac przyspieszoną procedurę adopcyjną ten mały Chłopiec by zył.To przykre. :o

Re: Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

autor: admin » wtorek, 27 marca 2018, 21:35

Co do okien życia to polecam ten artykuł;

Dzieci z Okna Życia muszą dłużej czekać na prawdziwy dom
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Cytat z tego;
Anonimowe porzucenie dziecka pozbawia je tożsamości. I chociaż natychmiast pojawiają się chętni, by stworzyć mu prawdziwy, pełen miłości dom, miesiącami trwa regulowanie sytuacji prawnej

Re: Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

autor: Jureczek » wtorek, 27 marca 2018, 21:22

Fakt że kosciół uruchomił tzw. okno życia.Ale w tym wypadku Biologiczna Mataka nie widzi tej Matki ,tej Kobiety,tego Małżenstwa które by to dziecko wzięło ze wskazania.Po odbiorze z okna życia kontakt sie urywa i kto wie kto potem decyduje o dalszym losie tych podrzuconych Dzieci.Jakie kryteria muszą być spełniane przez tych szczęsliwców co dostaną takie Dziecko z "OKNA".Też napewno są znajomosci i kumoterstwo w przyznawaniu takiej adopcji.A tak Matka Zastępcza sama by zadecydowała o tym komu da,ew urodzi dziecko.No i to Władze,i Kosćiół boli.Oczywiscie ten pomysł z Oknem Życia jest dobry,bo lepiej znależc porzucone Dziecko tam niż w foliowce na śmietniku,lub w koszu,czy w Lesie.Pomagajmy póki możemy legalnie 8-) Jureczek.

Re: Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

autor: admin » wtorek, 27 marca 2018, 17:34

Jureczek pisze:No tylko patrzec jak zmusza Admina do zamknięcia działu Dawców spermy ze względu na jak to mozna sie spodziewać oskarżen o handel komorkami meskimi,i Gametami.Ale to byłaby katastrofa.Jestem bardziej niż pewny że kosciół przy pomocy Dziennikarzy doprowadzi prędzej,czy pózniej do zamknięcia tego Portalu Pomocowego z czystej zawisci,i chęci położenia łapy na wszystkim co sie wiąże z prokreacją.Ale póki co to pomagajmy sobie nawzajem.Bo warto dac komuś szczęscie jesli tego oczekuje,a Panstwo ,czy Kliniki oczywiscie tak pomogą,ale za niebotyczne pieniądze,na które przeciętnie zarabiających nie stać.Władza zawsze lubiła kontrolowac.Kościół też.No ale póki co róbmy swoje.Najwyżej doprowadzą do tego że utworzy sie zakamuflowane podziemie. /.../
Trafiłeś w samo sedno :!: Oprócz tego zamknięcia całego forum ;)
Dlaczego władza ma decydować do kogo trafi czyjeś dziecko :?: :!:
To rodzice powinni o tym stanowić.
Tu jest lista posłów do których można pisać, choć nie sądzę aby to coś dało;
http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/poslowie.xsp?type=A
Ograniczenie AZW już było potężnym ciosem w dobro dzieci a teraz jeszcze to :!:

Re: Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

autor: Jureczek » wtorek, 27 marca 2018, 16:28

No tylko patrzec jak zmusza Admina do zamknięcia działu Dawców spermy ze względu na jak to mozna sie spodziewać oskarżen o handel komorkami meskimi,i Gametami.Ale to byłaby katastrofa.Jestem bardziej niż pewny że kosciół przy pomocy Dziennikarzy doprowadzi prędzej,czy pózniej do zamknięcia tego Portalu Pomocowego z czystej zawisci,i chęci położenia łapy na wszystkim co sie wiąże z prokreacją.Ale póki co to pomagajmy sobie nawzajem.Bo warto dac komuś szczęscie jesli tego oczekuje,a Panstwo ,czy Kliniki oczywiscie tak pomogą,ale za niebotyczne pieniądze,na które przeciętnie zarabiających nie stać.Władza zawsze lubiła kontrolowac.Kościół też.No ale póki co róbmy swoje.Najwyżej doprowadzą do tego że utworzy sie zakamuflowane podziemie.
Lub działalnosc pomocowa przeniesie się na portale Randkowe.A ten Dział AZW powinien byc przywrócony ale żeby to było legalne to powinno być finalizowane w Sądzie z udziałem Opieki Społecznej.Gratyfikacje dla rodzącej ,oczywiscie że tak.ale wg.ustalonych stawek.i dopiero po przekazaniu Dziecka,z tym ze nie mógł to by byc zarobek,a jedynie rekompensata za koszty,i niewygody podczas ciąży.
W Stanach,czy w Chinach ,w innych krajach celowo wynajmuje sie Surogatki aby odciązyc Żone ktora nie ma predyspozycji zdrowotnych.I wszystko jest legalne.U nas było za dużo pasożytnictwa i oszustwa.Pieniądzę były wzięte a dziecka nie było.No i to naciągactwo,ta nieuczciwosc doprowadziła do tej burzy medialnej.Jeśli już mam coś doradzic to kierować petycje do Posłów ,do Sejmu o zalegalizowanie AZW,aby wszystko co jest z ta akcją związane było prawnie uregulowane i nadzorowane,i sądownie zatwierdzone.A to po to aby dana Surogatka nie rosciła sobie praw do dziecka.Aby nie mogła nikogo nękać. 8-) Jureczek

Re: Dział Adopcja ze Wskazaniem został trwale usunięty

autor: admin » wtorek, 27 marca 2018, 14:18

Było co nieco o tym forum w TVP1 2 razy i w TVP Info

Na górę