autor: Moratur » 26 kwietnia 2026, 14:42 - ndz
Witam wszystkich,
Mój post kieruje do kobiet i mężczyzn tu obecnych.
Czy wy też macie wrażenie, że niekiedy wasze spotkania jako potencjalny dawca oraz biorczyni są naprawdę fajne, jest chemia i czuć że to może być pomoc ale kontakt nagle jakby wpadł w dziurę?
Jestem po naprawdę wielu rozmowach i jedynie kilka zakończyło się pomocą. Może to ze mną jest problem albo mi się tak wydaje.
Czy na tym portalu są jeszcze kobiety lub mężczyźni, którzy po prostu chcą pomóc, nie oczekują pieniędzy lub innego bzdetu, jedynie pomocy?
Pozdrawiam i dobrego
Witam wszystkich,
Mój post kieruje do kobiet i mężczyzn tu obecnych.
Czy wy też macie wrażenie, że niekiedy wasze spotkania jako potencjalny dawca oraz biorczyni są naprawdę fajne, jest chemia i czuć że to może być pomoc ale kontakt nagle jakby wpadł w dziurę?
Jestem po naprawdę wielu rozmowach i jedynie kilka zakończyło się pomocą. Może to ze mną jest problem albo mi się tak wydaje.
Czy na tym portalu są jeszcze kobiety lub mężczyźni, którzy po prostu chcą pomóc, nie oczekują pieniędzy lub innego bzdetu, jedynie pomocy?
Pozdrawiam i dobrego