Znaleziono 5 wyników

autor: karmazyn
02 marca 2026, 10:00 - pn
Forum: śląskie
Temat: pragnę potomstwa i prawdziwej rodziny - Katowice
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 7640

Re: pragnę potomstwa i prawdziwej rodziny - Katowice

Cześć. Mam na imię Adam, mam 48 lat i mieszkam na Śląsku (Bytom/Katowice).
​Jestem tutaj z jednego, bardzo konkretnego powodu: chcę zostać Ojcem.
​Nie szukam żony, kochanki ani przygodnej znajomości. Szukam kobiety, która tak jak ja, marzy o posiadaniu dziecka i wychowaniu go w atmosferze miłości ...
autor: karmazyn
02 marca 2026, 09:59 - pn
Forum: śląskie
Temat: ŚLĄSK-szukam mężczyznu,który chce mieć dziecko.
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 14495

Re: ŚLĄSK-szukam mężczyznu,który chce mieć dziecko.

Cześć. Mam na imię Adam, mam 48 lat i mieszkam na Śląsku (Bytom/Katowice).
​Jestem tutaj z jednego, bardzo konkretnego powodu: chcę zostać Ojcem.
​Nie szukam żony, kochanki ani przygodnej znajomości. Szukam kobiety, która tak jak ja, marzy o posiadaniu dziecka i wychowaniu go w atmosferze miłości ...
autor: karmazyn
02 marca 2026, 09:56 - pn
Forum: Szukam ojca a nie tylko dawcy spermy - co-parenting
Temat: Szukam partnera/ojca
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 5685

Re: Szukam partnera/ojca

Cześć. Mam na imię Adam, mam 48 lat i mieszkam na Śląsku (Bytom/Katowice).
​Jestem tutaj z jednego, bardzo konkretnego powodu: chcę zostać Ojcem.
​Nie szukam żony, kochanki ani przygodnej znajomości. Szukam kobiety, która tak jak ja, marzy o posiadaniu dziecka i wychowaniu go w atmosferze miłości ...
autor: karmazyn
02 marca 2026, 09:55 - pn
Forum: Szukam ojca a nie tylko dawcy spermy - co-parenting
Temat: Szukam ojca dla dziecka
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 10842

Re: Szukam ojca dla dziecka

Cześć. Mam na imię Adam, mam 48 lat i mieszkam na Śląsku (Bytom/Katowice).
​Jestem tutaj z jednego, bardzo konkretnego powodu: chcę zostać Ojcem.
​Nie szukam żony, kochanki ani przygodnej znajomości. Szukam kobiety, która tak jak ja, marzy o posiadaniu dziecka i wychowaniu go w atmosferze miłości ...
autor: karmazyn
15 lutego 2026, 15:30 - ndz
Forum: Chcę zapłodnić i razem wychować - coparenting
Temat: Współrodzicielstwo oparte na przyjaźni i szacunku (Śląsk).
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 696

Współrodzicielstwo oparte na przyjaźni i szacunku (Śląsk).

Cześć. Mam na imię Adam, mam 48 lat i mieszkam na Śląsku (Bytom/Katowice).
​Jestem tutaj z jednego, bardzo konkretnego powodu: chcę zostać Ojcem.
​Nie szukam żony, kochanki ani przygodnej znajomości. Szukam kobiety, która tak jak ja, marzy o posiadaniu dziecka i wychowaniu go w atmosferze miłości ...