RobimyDzieci - Dawcy spermy. Zapładnianie. Surogatki. Komórki jajowe. Coparenting. Randki

Tu się robi dzieci! Już nie jesteś skazana na pomoc sąsiada! :-) :-) :-)

Zamozna para poszukuje MZ ale tutaj to chyba nie mozliwe

Para szuka Pani. Szukam[y] surogatki

Zamozna para poszukuje MZ ale tutaj to chyba nie mozliwe

Postautor: Maja2014 » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 15:42

Ponizej pozostawiam swoj stary post tak jak byl, ale jestem rozczarowana po dwoch latach poszukiwan i paru porazkach z niepowaznymi osobami,ktore czegos chca a potem znikaja lub milkna. Uczciwosc ludzka i jakies minimalne uczucia ludzkie wymagalyby zeby chociaz cos powiedziec o zmianie decyzji lub braku zainteresowania. Nie chcialam tak bezogolnikowo pisac, ze mamy pieniadze i w ten sposob szukac tutaj pomocy, ale widze, ze takie wlasnie posty sa najbardziej popularne - to troche smutne. Moze autorom tych postow Panie grzecznie odpowiadaja... jednak prosze pamietac: wirtualna wiadomosc jest czasem bardzo daleka od rzeczywistosci.
Pozostawiam moj stary post, bo moze ktos powazny sie jeszcze znajdzie i nawiazemy wspolprace zanim zdecydujemy sie na jakas zagraniczna agencje, ktora zaplaci wynajetej przed siebie matce zastepczej jak dobrze pojdzie jedna czwarta tego co sciagna z rodzicow.

Milej lektury, dla zainteresowanych.

Jestesteśmy zdecydowaną parą z Holandii. Nadal poszukujemy odpowiedniej osoby, która zgodzi sie nam pomóc w urodzeniu dziecka. Oferujemy w zamian bardzo dobrą współpracę i wynagrodzenie.

Szukamy otwartej i rozsądnej osoby, która tak jak my również jest pewna i świadoma swojego wyboru.
Wielokrotnie już rozmawialiśmy z Paniami, które były bardzo zaiteresowane, a potem bez słowa urywał się nasz kontakt… Mysle, że obu stona zależy na osiągnieciu celu dlatego zapraszam do kontaktu z nami te osoby, które poważnie podchodzą do rozmowy i chcą pomóc w zamian za pomoc (a nie tylko coś uzyskać, bo to wczesniej czy później wychodzi na jaw).
Dla nas najważniejsza jest informacja czy przyszła mama zastępcza rodziła już wcześniej i czy wszystko było w porządku. Również chcielibyśmy wiedzieć czy jest niezameżna, bo to bardzo komplikuje przyszłą adopcje.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu na maila: edytahandbike@gmail.com.

Pozdrawiam serdecznie i życze Wam oraz sobie sukcesu :)
Ostatnio zmieniony niedziela, 15 kwietnia 2018, 09:08 przez Maja2014, łącznie zmieniany 1 raz
Maja2014

Re: Poszukujemy zdecydowanej MZ

Postautor: MamaZastepcza22 » środa, 21 lutego 2018, 12:52

Aktualne?
MamaZastepcza22

Postautor: Angel_pl96 » środa, 21 lutego 2018, 17:05

Witam. Czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Jeżeli tak proszę o kontakt pod adresem Angel_pl96@interia.pl
Angel_pl96

Postautor: BelgiaNatalia » czwartek, 22 lutego 2018, 16:29

Witam jeśli aktualne zapraszam do kontaktu Jestem z Belgi mam niedaleko do Holandi
BelgiaNatalia

Re: Zamozna para poszukuje MZ ale tutaj to chyba nie mozliwe

Postautor: karlain » wtorek, 1 maja 2018, 16:53

Witam .

Bardzo proszę o przeczytanie mojego ogłoszenia po wejściu w mój profil i myślę że wspólnymi siłami bylibyśmy w stanie się dogadać.
Pozdrawiam
KARLAIN
karlain

Postautor: magdas67 » środa, 9 maja 2018, 12:05

Witam,mam 34 lata.mam jedno dziecko,wychowuje je sama.. Jestem singlelka, Prosze o kontakt jesli oferta aktualna lub nawet nieaktualna.mam pare pytan. Moj email magda.staruszniak@op.pl
magdas67

Postautor: ata22_85 » piątek, 11 maja 2018, 08:38

Witam mam 32 lata i mam 7 letnia coreczke,
Moglabym pomoc. Pozdrawiam
ata22_85

Postautor: mz.1983-1983 » poniedziałek, 14 maja 2018, 15:01

Witam serdecznie
Nie można do Państwa wysłać wiadomości na maila.
Jeżeli nadal aktualne proszę o kontakt na : mz.1983-1983@wp.pl
Pozdrawiam
mz.1983-1983

Wróć do Wynajmiemy surogatkę do urodzenia naszego dziecka