GEJ SZUKA KOBIETY KTORA URODZI DZIECKO

Para szuka Pani. Szukam[y] surogatki
blondojciec

GEJ SZUKA KOBIETY KTORA URODZI DZIECKO

Post autor: blondojciec » niedziela, 19 sierpnia 2018, 13:52

Szukam matki zastepczej ktora urodzi mi dziecko
Zapłodnienie - inseminacja
Tylko poważne, konkretne i uczciwe oferty
Preferowana lokalizacja: mazowieckie

Kinga9123

Re: GEJ SZUKA KOBIETY KTORA URODZI DZIECKO

Post autor: Kinga9123 » wtorek, 21 sierpnia 2018, 08:40

Jestem zainteresowana ofertą... mam 27 lat... jestem zdrowa

Sandra85

Post autor: Sandra85 » środa, 5 grudnia 2018, 20:47

Aktualne?
Sandra85

Sandra85

Post autor: Sandra85 » piątek, 7 grudnia 2018, 15:05

Aktualne???
Sandra85

Nikkanikka98

Post autor: Nikkanikka98 » środa, 30 stycznia 2019, 11:52

nikkanikka98@o2.pl odezwij się jeśli aktualne

Piotr Gabriel

Post autor: Piotr Gabriel » wtorek, 5 marca 2019, 16:09

Radziłbym Ci się zastanowić :) Jeśli jesteś na takim a nie innym portalu to z całą pewnością chcesz mieć dziecko i je wychowywać-ZAZNACZAM - wychowywać. Z tego samego powodu co Ty, też kiedyś tu trafiłem i po kilku latach udało się, mam dziecko. Jednak dziewczyna którą poznałem tutaj roztaczała piękną opowieść że pomimo odległości nie będzie problemów,że nie przeszkadza jej że jestem gejem, że nie będzie żadnych umów kto jak ma wychowywać....ahaaa....do czasu. Wszystko było pięknie i wspaniale do momentu kiedy zaszła w ciąże i zaczęło jej brakować kasy bo trzeba robić takie badanie i leki brać itp (ok,pomyślałem,przecież nosi moje dziecko),nagle zaczeła przebąkiwać o uregulowaniu prawnym,nagle zrobiła się zazdrosna kiedy przyjechałem ze swoim facetem ją odwiedzić lub kupiłem mu jakąś pamiątkę i generalnie ciągle coś jej nie pasowało. Kiedy urodziło mi się dziecko, po miesiącu oznajmiła że złożyła wniosek o ograniczenie mi władzy rodzicielskiej - choć jak sama pisała, nie będzie takich kroków. Oczywiście sąd zawsze jest po stronie matki i wladza została mi ograniczona do tego stopnia, że nawet nie mogę się przyczepić o kolor piżamki. Po pewnym czasie powiedziała że musi mieć kwestię alimentów uregulowaną prawnie i złożyła wniosek. Choć dawalem jej kasę tak jak się umówiliśmy przed urodzeniem dziecka jak też po urodzeniu. W tym momencie sprawa wygląda tak, że z tego pieknego świata który roztaczała nie zostało wiele. Mam oczywiście dziecko i bardzo się ciesze.Jest zdrowa i śliczna. Dwa weekendy w miesiącu mogę przyjechać i spedzić czas ze swoim dzieckiem. Lecz o wychowaniu to mogę zapomnieć. Zatem chłopaki uważajcie. Dziewczyny potrafią być miłe oraz fajne i kiedy czegoś chcą to wszystko zrobią ale później pokażą pazurki i niestety prawie zawsze wygrywają. Obyś dobrze trafił.

Aniaself

Post autor: Aniaself » sobota, 9 marca 2019, 12:58

Smutna ta Twoja historia 😔
Ostatnio zmieniony piątek, 17 maja 2019, 12:03 przez Aniaself, łącznie zmieniany 1 raz.

Barbi1985

Post autor: Barbi1985 » środa, 10 kwietnia 2019, 16:01

Dzień dobry czy oferta jest nadal aktualna jeśli tak to proszę o kontakt na email szmidtbarbara63@gmail.com

Katiekasia

Post autor: Katiekasia » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 16:43

Witam jeśli nadal szukacie surogatki proszę się odezwać mam znajomego geja urodziłam im syna zdrowego :) i oni są teraz szczęśliwi a ja jestem mega szczęśliwa ze oni są szczęśliwi zostawiam wam
E-mail kapszynska100@gmail.com pozdrawiam

ODPOWIEDZ