RobimyDzieci - Dawcy spermy. Zapładnianie. Surogatki. Komórki jajowe. Coparenting. Randki

Tu się robi dzieci! Już nie jesteś skazana na pomoc sąsiada! :-) :-) :-)

Jaka szansa?Czy ktoś tak miał?

Zapłodnienie in vitro. Można tu pisać bez logowania.

Jaka szansa?Czy ktoś tak miał?

Postautor: Gość » środa, 14 lutego 2018, 09:33

Witam, Chciałam się poradzić, bo może też ktoś był w podobnej sytuacji i podzieli się swoim doświadczeniem. W 1 ciąże zaszłam za pierwszym razem, później przy drugim poroniłam w 6 tyg, organizm się sam oczyścił. Minęło już od tego 1,5 roku, od 9 mcy się staramy i nic. Lekarz do którego chodzę na monitoring tylko mówi próbować próbować, nic nie dał..Słyszałam,że będzie tak robił do 1 roku i może dopiero potem coś przepisze...Z racji tego że do kolejnego gin mam 35km to na razie nie wchodzi zmiana lekarza, ale chyba będzie to nieuniknione..
Gość

Re: Jaka szansa?Czy ktoś tak miał?

Postautor: kasieńka89 » wtorek, 1 maja 2018, 12:17

Tak to jest z lekarzami, proponuje skorzystać i iść na poradę do kliniki leczenia niepłodności oni się lepiej znają i na pewno wam pomogą. Ja z pierwszym dzieckiem długo się staraliśmy ale zaszłam naturalnie a teraz od jakiegoś czasu nic i do tego lekarz mi powiedział że mam niektóre cykle bezowulacyjne więc też myślę się poradzić w klinice leczenia niepłodności
Pozdrawiam Kasia
kasieńka89

Wróć do Przyczyny i leczenie bezpłodności