sprzedam Puregon

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
tomekzl

Re: sprzedam Puregon

Post autor: tomekzl »

Sprzedam Puregon 300 j.m/0,36 ml data ważności 10.2016. Pudełko zamknięte, trzymane w lodówce. kontakt: aagnieszkamichalak@gmail.com
owieczka1

Re: sprzedam Puregon

Post autor: owieczka1 »

Sprzedam Puregon 300 j.m. Data ważności: 10.2016. Cena 300 zł (w tym przesyłka). kontakt: aagnieszkamichalak@gmail.com
raav

Re: sprzedam Puregon

Post autor: raav »

Witam. Mam do sprzedania 2 opakowania Puregon, 600 j.m./0,72 ml ważny do 06/2016 czyli do końca czerwca 2016. Kontakt blacklady@op.pl
guga321

Re: sprzedam Puregon

Post autor: guga321 »

Odsprzedam Puregon 300 j.m./ 0,36 ml, data ważności 10.2016. Trzymany w lodówce. Cena do uzgodnienia. Kontakt: aagnieszkamichalak@gmail.com
kim33
Posty: 1
Rejestracja: 09 lipca 2016, 20:33 - sob

Re: sprzedam Puregon

Post autor: kim33 »

Odsprzedam Puregon 600 j.m. / 0,72 ml 2 szt., komplet z igłami itd. + Puregon Pen w zestawie. Data ważności 2017-09, cena do uzgodnienia. zainteresowanych proszę o kontakt kim.dzong@op.pl
ewe-lina

Re: sprzedam Puregon

Post autor: ewe-lina »

Sprzedam Purego 600IU z penem oraz 6 igieł do pena. Ważny do listopada 2016, przechowywany w lodówce. Cena razem z przesyłką za pobraniem i sprawdzeniem zawartości - 300 zł.
Kontakt: tojusta@o2.pl
ma_kw

Re: sprzedam Puregon

Post autor: ma_kw »

[*][*]Witam,
mam do sprzedania Puregon 600 i Puregon Pen. Data ważności to 02.2017.
Lek jest cały czas przechowywany w lodówce, w opakowaniu termoizolacyjnym. Czekał na kolejną próbę, na szczęście nie jest mi już potrzebny. Istnieje możliwość wysyłki kurierem lub odbiór osobisty w Łodzi. Mail: ma_kw@tlen.pl[/size][/b]
Gość

Re: sprzedam Puregon

Post autor: Gość »

Sprzedam Puregon 300 x 2 opakowania + PEN termin do Końca lutego 2017. Proszę o kontakt ddylewska@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post