Co to jest zapłodnienie in vitro ?

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
antosiab1
Posty: 3
Rejestracja: 17 stycznia 2014, 09:43 - pt

Re: Co to jest zapłodnienie in vitro ?

Post autor: antosiab1 »

zgadzam się mi również pomógł .
kiRuZsal
Posty: 5
Rejestracja: 17 października 2014, 22:02 - pt

Re: Co to jest zapłodnienie in vitro ?

Post autor: kiRuZsal »

Świetnie, że w końcu coś się ruszyło w sprawie in vitro.
kasia789
Posty: 4
Rejestracja: 29 października 2014, 10:11 - śr

Re: Co to jest zapłodnienie in vitro ?

Post autor: kasia789 »

nareszcie!
Aśkabugaj
Posty: 16
Rejestracja: 27 października 2015, 09:42 - wt

Re: Co to jest zapłodnienie in vitro ?

Post autor: Aśkabugaj »

Nie polecam straciłam trzy lata w tym jedno poronienie. Wydaliśmy z mężem kupę kasy i nic z tego. Teraz szukam dawcy i tylko metodą naturalną, nie mam już czasu na eksperymenty jestem po 40.
Pmocnymen
Posty: 12
Rejestracja: 22 lutego 2014, 15:48 - sob

Re: Co to jest zapłodnienie in vitro ?

Post autor: Pmocnymen »

Nalezy pamietac ze kobiety po 40tce bywaja duzo trudniejsze w zaplodnieniu jak mloda kobieta w wieku 20 lat,40 letniej kobiecie pozostalo ok3% jajeczek z 300tysiecy jakie posiada 20letnia kobieta.Wiem to z wlasnego doswiadczenia zeby cos z tego bylo.
Aśkabugaj
Posty: 16
Rejestracja: 27 października 2015, 09:42 - wt

Re: Co to jest zapłodnienie in vitro ?

Post autor: Aśkabugaj »

Wyniki mam dobre z przed dwóch tygodni ino plemników brak. Inaczej bym nie poszła z obcym facetem do łóżka
Pmocnymen
Posty: 12
Rejestracja: 22 lutego 2014, 15:48 - sob

Re: Co to jest zapłodnienie in vitro ?

Post autor: Pmocnymen »

Rozumiem wyniki wynikami,chcialem tylko nadmienic ze nad 40letnia kobieta facet musi dobrze popracowac nieraz to jest w pierwszym miesiacu nieraz trzeba kilka poswiecic.Bo zazwyczaj do 30lat kobieta to jeden dwa dni plodne pokilka pelnych wytryskow dziennie zalatwa sprawe.
magdalina
Posty: 5
Rejestracja: 03 listopada 2015, 15:53 - wt

Re: Co to jest zapłodnienie in vitro ?

Post autor: magdalina »

PIS zakaże in vitro mówię wam.
Pmocnymen
Posty: 12
Rejestracja: 22 lutego 2014, 15:48 - sob

Re: Co to jest zapłodnienie in vitro ?

Post autor: Pmocnymen »

Tak zapewne PIS zakaze,ale to moze dbrze wtedy kobiety beda szukaly naturalnego samca.Moze to i dobrze bo wielu nie wie co to invitro,jesli facet czy maz ma lipa nasienie czyli nic nie wyszlo naturalnie to tym bardziej sztuczne zaplodnienie tym samym nasieniem po przez chirurgiczne ingerencje widocznie tak to natura stworzyla ze nie wszystko sie da ominac,wielu tu nie wie ze co poniektory sluz kobiecy nie toleruje tego nasienia a inne tak.Czasem z zaplonienia invitro wychodza buble ale lekarze zacieraja rece bo kasa a natura swoje,czsem fiolka z podmienionym nasieniem.To panstwo powinno tlumaczyc ze invitro nie jest do konca skuteczne i dodatkowy procent ilu kalekow sie rodzi na sile.Natura jest toszke dziwna i nie obliczalna i tego nie da sie wytlumaczyc nawet lekarzom a wiem cos na ten temat bo pomoglem juz 19 malzenstwom.Dla kobiet ktore ze by nie przekombinowaly bo mam kase i klinika zrobi to pomylka,w zyciu jest pewna smierc i podatki.
lewap
Posty: 6
Rejestracja: 28 lutego 2016, 02:41 - ndz

Re: Co to jest zapłodnienie in vitro ?

Post autor: lewap »

czy owe forum nie zaczyna przypominac spotkan dzieciecej znudzonej czesci nudzacej sie w sieci?? pojawiaja sie tematy zupelnie niezwiazane z tematem, polityka, budowlanka itp. takie tematy nie maja zwiazku z tematem forum i jesli powaznie chcecie podchodzic do tematu i forum to mysle ze powinno byc to tutaj bardziej postawione wszystko z naciskiem na to aby ludzie w potrzebie otrzymywali pomoc i wiedze na to co jest zwiazane z tematem.
smieszy mnie fakt ze pisza tutaj panowie co to niby pomagali juz w dziesiatkach przypadkow. jestesmy z zona tutaj nowi ale juz od czasu zarejestrowania dowiedzialem sie wiecej w sieci sam niz mozna tutaj doszukac sie w danym temacie a myslalem ze jest to forum ktore mialo pomagac i uswiadamiac ludzi co i jak.
wiecie panowie i panie ze w wiekszosci szanujacych sie osrodkach nie uzywa sie spermy dawcy (z wynikiem pozytywnym) wiecej niz 5 razy?? wiecie o tym ze rodzina a dokladniej dziecko ma prawo do poznania danych dawcy (zwlaszcza w przypadkach potrzebnych do badan i poznania dokladniejszej histori medycznej rodzicow?? przeszukujac siec mozna dowiedziec sie jakie sa to koszty z legalnym postepowaniem itp.
wspominal ktos ze w polsce jest juz niedostepna adopcja ze wskazaniem i jest to prawda, mozna doszukac sie tego bez problemu. adopcja ze wskazaniem jest dopuszczana w wyjatkowych przypadkach i zazwyczaj je sli chodzi o pozostanie dziecka w kregu bliskiej rodziny itp.
przegladam wiec tak siec i owe forum i widze ze malo kto starajac sie pomagac zna tak naprawde ten temat czyli pragne ustrzec wszystkich ze chcac pomagac mozna czasem nieswiadomie skrzywdzic kogos gdy tak naprawde nie zna sie doglebnie tematu.
co do panow to dajcie sobie na wstrzymanie z tym wychwalaniem sie ile to juz dzieci zrobiliscie a widzac wpisy o metodzie naturalnego zaplodnienia bo czytaja c forum i takie mozna bylo spotkac to juz naprawde dziwne propozycje skladane kobiecie jak na takie forum, widac sporo panow pomylilo forum z sex ofertami. nie neguje osoby co decyduja sie na taka forme jednak mysle ze to powinni juz omawiac sami zainteresowani podczas spotkania a nie w odpowiedziac na forum.
sorrki adminie jesli zbyt surowo pojechalem po temacie ale rejestrujac sie na forum mialem nadzieje ze znajde tutaj wiele odpowiedzi na temy i powaznych ludzi z takowym tez podejsciem ale wiecej tutaj tematow o tym kto kogo oszukal lub kto ile razy juz pomagal niz odpowiedzi na temat kto tak naprawde otrzymal pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post