RobimyDzieci - Dawcy spermy. Zapładnianie. Surogatki. Komórki jajowe. Coparenting. Randki

Tu się robi dzieci! Już nie jesteś skazana na pomoc sąsiada! :-) :-) :-)

Sprzedam komórki jajowe

Jak wyżej

Sprzedam komórki jajowe

Postautor: Francais.Kafka » sobota, 4 sierpnia 2018, 15:05

Witam,
Mam 23 lata, 175, waga 69kg, sylwetka proporcjonalna, twarz symetryczna, oczy zielone, włosy w kolorze blond (latem jaśnieją jeszcze bardziej), szybko się opalam na oliwkowo. Mój brat również jest blondynem o zielonych oczach i jest bardzo wysoki.
Jestem studentką, studiuje dwa kierunki, za rok bronie pierwszego magistra. Brak nałogów, nigdy nie interesowały mnie używki.
Jestem osobą bardzo ambitną, w wieku lat -nastu, była w kadrze narodowej. Jestem bardzo wydolna fizycznie (jak wszyscy w mojej rodzinie). W rodzinie nigdy nie stwierdzono żadnych chorób psychicznych, genetycznych,ani problemów z sercem. Dużo czytam, ciekawi mnie świat i lubię się uczyć. Jestem towarzyska, lubię ludzi, nie mam problemów z poznawaniem nowych osób, mam duże poczucie humoru i dużo dystansu, do świata , jak i do siebie. Jeśli jest możliwość to podróżuję. Posiadam dużo zdolności manualne. Jestem zdrowa, nigdy nie rodziłam.
Francais.Kafka

Re: Sprzedam komórki jajowe

Postautor: babylovehalla » sobota, 11 sierpnia 2018, 18:24

jestem zaintersowana i prosze o kontakt
babylovehalla

Wróć do Dam/Sprzedam/Poszukuję komórki jajowe