Szukam dawcy - Małopolskie

Ogłoszenia kobiet
aneta33
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2018, 01:17 - pn

Szukam dawcy - Małopolskie

Post autor: aneta33 »

Ja i moja partnerka szukamy dawcy, który nieodpłatnie przekaże nam nasienie. Metoda wyłącznie kubeczkowa. Zależy nam na kimś posiadającym ważne badania, chętnie dawcy krwi, a przy okazji zainteresowanym dłuższą współpracą. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 05 marca 2023, 14:47 - ndz przez aneta33, łącznie zmieniany 1 raz.
czarny kot 12
Posty: 3
Rejestracja: 28 marca 2018, 01:42 - śr

Re: Szukam dawcy - Małopolskie

Post autor: czarny kot 12 »

Proszę kontakt waldii12@vp.pl
Wojtas
Posty: 5
Rejestracja: 16 kwietnia 2018, 17:33 - pn

Re: Szukam dawcy - Małopolskie

Post autor: Wojtas »

Witaj.jestem w stanie ci pomoc.mam 24 lata jestem mily inteligentny wyksztalcony i zadbany.jesli nadal jestes zainteresowa a zaplodnieniem odezwij sie a istalimy szczegoly.zaplodnilem juz 5 kobiet ktore maja zdrowe inteligentne ladne dzieci.
Kontakt xwojtas69@interia.eu
RealnyDobry
Posty: 29
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:53 - pt

Re: Szukam dawcy - Małopolskie

Post autor: RealnyDobry »

Jeśli jesteś POWAŻNIE zainteresowaną osobą to zapraszam. Możemy się spotkać i cóż... Zadziałać. Oczywiście nie widzę też problemu, jeśli chcesz być np. z partnerem. Rozumiem obawy, niepewność itp... Przy wszystkim może być obecny partner.

Żyjemy w strasznym biegu, szalone czasy... Dlatego bardzo proszę o kontakt od NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH osób. Realnych i poważnych, które przemyślały wszystko dokładnie i podjęły taką decyzję. Po prostu szanujemy swój czas. Jest go naprawdę niewiele, a życie jest stanowczo za krótkie, aby pisać z kimś w nieskończoność... Całymi dniami czy tygodniami... A później i tak okazuje się, że kontakt nagle urywa się...
Najlepszym wyjściem jest poważna i szczera rozmowa, która tak naprawdę wiele weryfikuje i można wyczuć drugą stronę.
Naprawdę warto.
Czekam na info.

Link z moim opisem - obszernym:

viewtopic.php?f=3&t=28901

Zapraszamy.

xyzrob@o2.pl
pawelmak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2018, 13:34 - sob

Re: Szukam dawcy - Małopolskie

Post autor: pawelmak »

Witam. Jestem zdrowym i zadbanym 40-letnim mężczyzną bez nałogów. Mieszkam w Tarnobrzegu. Chętnie Wam pomogę w spełnieniu marzeń o dziecku. Może napiszę coś o sobie... Mam 176 cm wzrostu, szare oczy, włosy koloru ciemny blond bez łysiny i normalną budowę ciała. Grupa krwi B Rh+. W mojej rodzinie nigdy nie było żadnych chorób, zwyrodnień genetycznych, raka i generalnie przodkowie byli długowieczni w większości dożywali do 86-93 lat. Posiadam wyższe wykształcenie i prowadzę własną działalność. Mam już dwóch zdrowych i pięknych synów i dlatego chętnie podzielę się moimi możliwościami w zapłodnieniu. Nie oczekuję niczego w zamian ale będę szczęśliwy wiedząc, że komuś pomogłem i dałem życie. Wiem jak niektórzy pragną dziecka i marzą o macierzyństwie a nie mogą tego mieć. Dlatego zapraszam do spełniania marzeń... ;-)
Możecie do mnie pisać tutaj w wiadomościach priv lub na maila: pawelmak@poczta.fm. Pozdrawiam ;-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post