Szukam poważnego Dawcy Wielkopolska

Ogłoszenia kobiet
Magdalenka

Szukam poważnego Dawcy Wielkopolska

Post autor: Magdalenka » piątek, 14 września 2018, 18:45

Atrakcyjna 38-latka z Wielkopolski szuka Dawcy, najlepiej także z Wielkopolski lub okolic.
Od 5 lat próbuje zajść w ciąże - za późno zaczęliśmy się starać. Partner nie chciał mieć długo ze mną dzieci, bo ma swoje i były małe - wiec skutecznie wybijał mi ten pomysł z głowy przez lata. Dominowała kariera i puste dyskusje:(żałuje ze nie podjęłam wcześniej własnych działań żeby zajść w ciąże i oglądałam się na niego - ale teraz czasu nie odwrócę.
Jestem po 2 poronieniach i tracę powoli nadzieje, ze coś z tego będzie:( szczerze nie mam już na to siły. Od stycznia mam przed sobą widmo kliniki in vitro i bolesnych zabiegów - co mnie przeraża.
Szukam odpowiedniego Dawcy, który spotka się ze mną kilka razy i pomoże mi naturalnie. Metoda obojętna - albo próbka nasienia albo stosunek.
Dawca powinien mieć grupę krwi A Rh+, B Rh+ lub AB Rh+ (ja mam B Rh+). Powinien dysponować aktualnymi badaniami lekarskimi. Może być młodszy ode mnie ale nie starszy niż 45 lat.
Kolor oczu Dawcy: niebieski lub brązowy.
Jestem zdrowa i pod kontrola prywatnej kliniki w Poznaniu gdzie robię regularnie badania. Rezerwę jajnikowa mam dobrą, hormony także.
Jestem załamana i zmęczona niepowodzeniami :(Zanim jednak podejmę kolejne kroki w klinice in vitro chciałabym spróbować naturalnie zajść w ciąże, bez sztucznych zabiegów i hormonów.
Jestem finansowo niezależna i zdecydowana spróbować.
Czy ktoś chciałby mi pomóc w próbie spłodzenia dziecka ? Proszę tylko o poważnych Dawców, żadnych żartownisiów, żadnych chamskich komentarzy i wypisywania głupot proszę!
Poważnym Panom udostępnie prywatny e-mail i nr telefonu.
Pozdrawiam // Magda

medyk83

Re: Szukam poważnego Dawcy Wielkopolska

Post autor: medyk83 » piątek, 14 września 2018, 19:11

witam a dlaczego dawcy z ujemnym rh nie mogą cie zapłodnic ja mam ab minus żona B plus i z tego połączenia wyszły dwie wspaniałe córki a na dodatek żona jest w drugim miesiącu ciąży :P może właśnie takiej grupy potrzebujesz

Magdalenka

Post autor: Magdalenka » piątek, 14 września 2018, 19:33

Cześć zawsze mi mówiono ze to niedobre połączenie i ze przeciwciała się wytwarzają:( od lat tylko próbuje z partnerem Rh+ ale bez powodzenia. 2 ciąże poronione.
Musiałabym z moja lekarką pogadać i się dowiedzieć o tym połączeniu :) wizytę mam teraz 18 września wiec pogadam z nią o tym.
A tobie gratuluje fajnej rodzinki ;)

tomek123na

Post autor: tomek123na » piątek, 14 września 2018, 21:34

Hej mam 40 lat 0RH+ MAM DZIECI I BADANI zapraszam do kontaktu sylwester.transportbus@wp.pl

Magdalenka

Post autor: Magdalenka » piątek, 14 września 2018, 21:42

Napisałam ci maila. Pozdrawiam

damian1991

Post autor: damian1991 » piątek, 14 września 2018, 23:08

witam chętnie pomogę

Richi1991

Post autor: Richi1991 » sobota, 15 września 2018, 06:25

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 27 lat mam już własmą córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
:-)

czarny kot 12

Post autor: czarny kot 12 » sobota, 15 września 2018, 09:35

Dzień dobry mogę Pani pomóc rozumiem powagę sytułacji więcej info udzielę drogą mailową lub telefonicznie otrzywiscie jeśli Pani będzie chciała. Mój meil waldii12@vp.pl pozdrawiam i życzę miłego dnia

sylwek35

Post autor: sylwek35 » sobota, 15 września 2018, 18:41

Cześć, z stej strony sylwester, mam35lat, 183wz, niebieskie oczy, ciemny blondyn, budowy normalnej, jestem z okolicy Gniezna, jeśli będziesz zainteresowana napisz, rysiek33huta@wp.pl

Pomocny Andrzej

Post autor: Pomocny Andrzej » sobota, 15 września 2018, 19:49

Cześć
Chętnie pomogę
Mam dwóch synów i bardzo dużo nadienia
Jak płodziłem synów to zawsze za pierwszym razem
Jak masz więcej pytań to proszę o kontakt
Kolega222@onet.pl
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ