Do naturalnego zapłodnienia

Ogłoszenia kobiet
Awatar użytkownika
bie.bia

Re: Do naturalnego zapłodnienia

Post autor: bie.bia » czwartek, 8 listopada 2018, 23:01

Uważam, że postawa Pana administratora i Jego wypowiedź w tym temacie na tym jakby miało się wydawać liberalnym forum jest nie na miejscu. Taką uwagę powinno się włożyć w osobny temat tak aby w mniej bezpośredni sposób skierowana była do tej Kobiety. Tyle tu poradników dla dawczyń albo dawców, tyle ankiet. Na pewno znalazłoby się miejsce w osobnym temacie.

Panie Singlu - dobór nerki od żywego dawcy to nie taka prosta sprawa. Tak powierzchowną wiedzę na temat rodzinnego przeszczepu nerki mogą wygłaszać tylko internetowi hejterzy.
Panie Singlu - proszę zwrócić uwagę nie tylko na post tej Kobiety. Takich postów jest tu wiele a nie zauważyłem aby Pan umoralniał inne kobiety na tym forum. Istnieją w naszym kraju publiczne instytucje społeczne, które mają na celu ochronę dzieci już od samego poczęcia. Ta kobieta chce dać życie. Decyzja tej kobiety co do samotnego wychowywania dziecka nie zwiększa statystycznie szansy na związek z pedofilem działającym w domowym zaciszu.
Jestem w 100% przekonany ze kobieta, która świadomie chce mieć dziecko będzie pełniejszym oparciem dla tego dziecka niż wiele przeciętnych polskich pełnych rodzin.
Pana post z komentarzem co do stosowności postępowania tej młodej kobiety powinien zostać usunięty przez administratora.

Awatar użytkownika
Naturalna

Post autor: Naturalna » piątek, 9 listopada 2018, 00:34

bie.bia pisze:
czwartek, 8 listopada 2018, 23:01
Uważam, że postawa Pana administratora i Jego wypowiedź w tym temacie na tym jakby miało się wydawać liberalnym forum jest nie na miejscu. Taką uwagę powinno się włożyć w osobny temat tak aby w mniej bezpośredni sposób skierowana była do tej Kobiety. Tyle tu poradników dla dawczyń albo dawców, tyle ankiet. Na pewno znalazłoby się miejsce w osobnym temacie.

Panie Singlu - dobór nerki od żywego dawcy to nie taka prosta sprawa. Tak powierzchowną wiedzę na temat rodzinnego przeszczepu nerki mogą wygłaszać tylko internetowi hejterzy.
Panie Singlu - proszę zwrócić uwagę nie tylko na post tej Kobiety. Takich postów jest tu wiele a nie zauważyłem aby Pan umoralniał inne kobiety na tym forum. Istnieją w naszym kraju publiczne instytucje społeczne, które mają na celu ochronę dzieci już od samego poczęcia. Ta kobieta chce dać życie. Decyzja tej kobiety co do samotnego wychowywania dziecka nie zwiększa statystycznie szansy na związek z pedofilem działającym w domowym zaciszu.
Jestem w 100% przekonany ze kobieta, która świadomie chce mieć dziecko będzie pełniejszym oparciem dla tego dziecka niż wiele przeciętnych polskich pełnych rodzin.
Pana post z komentarzem co do stosowności postępowania tej młodej kobiety powinien zostać usunięty przez administratora.
Bardzo dziękuję za Pana wypowiedź. Pomijając kwestię kto ma rację, a kto nie(mimo iż bardzo się z Panem zgadzam), to jest forum o płodności... powinny być tu takie tematy i miejsce gdzie można dyskutować, ale może nie pod moim prywatnym ogłoszeniem, czy ogłoszeniem jakiekolwiek biorczyni/dawcy. Temat jest na tyle skomplikowany, że wątpię aby takie rozwodzenie się pod czyimkolwiek tematem miało sens(no chyba, żeby hejtować i dręczyć kogoś), bo to dyskusja na wiele godzin....

Singiel79

Post autor: Singiel79 » piątek, 9 listopada 2018, 01:01

Bie.bia, proszę przeczytać ze zrozumieniem, a dopiero krytykować to co napisałem. Czy napisałem że na pewno ojciec mógłby być dawcą, czy że jest to prawdopodobne? Jestem tu od niedawna i nie będę pisał komentarzy pod starymi postami, bo możliwe że są nieaktualne. Nie było w mojej wypowiedzi hejtu, tylko apel o rozsądek, bo to nie jest błahostka być matką. Dobra matka stawia dobro dziecka ponad swoim. Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie czy chciałbym/chciałabym żeby rodzic wybrał świadomie że mam się począć i nigdy nie poznać własnego rodzica? Ja bym miał żal do matki jakby taką decyzję podjęła. A nawet jeśli dla mnie byłoby to obojętne, to skąd mam wiedzieć że dla mojego dziecka też będzie kiedyś obojętne?

Awatar użytkownika
bie.bia

Post autor: bie.bia » piątek, 9 listopada 2018, 07:51

Panie Singlu. Czekam zatem na kolejne hejty pod kolejnymi tematami. Liczę też na aktywną dyskusję przy drzwiach banków nasienia z kobietami je odwoedzającymi w całej Polsce. Dzieci poczęte w takim miejscu też nie znają ojca. W tych przypadku rozwijając myśl, to wybór samotnej Pacjentki dotyczy wyboru planktonu społecznego, który na pareset złotych wycenia swój orgazm i materiał genetyczny. Jacy to muszą być moralnie zdegenerowani mężczyźni, którzy oddają swoje nasienie do bezpłodnego kubeczka nie wiedząc kogo obdarują życiem. W przypadku tej kobiety Ona pozna ojca swojego dziecka i porozmawia z nim.
Życie tej kobiety potoczy się dalej. Jest duża szansa, że pozna mężczyznę swojego życia, któremu będzie bardzo odpowiadało to, że ojciec dziecka jest nieznany a zatem ułatwi to sprawę jego adopcji i zbudowania już tej pełnej Rodziny

Singiel79

Post autor: Singiel79 » piątek, 9 listopada 2018, 10:36

W Polsce niestety nie jest to uregulowane prawem, ale w kilku normalnych krajach ze sztucznego zapłodnienia mogą korzystać tylko pary, nie koniecznie małżeństwa. Dużo klinik w Polsce jednak odmawia wykonania zabiegu samotnym matkom. Uważam że to dobrze, bo jest większe prawdopodobieństwo że dzieci poczęte w ten sposób będą miały pełną rodzinę. Doczytaj co znaczy słowo hejt, bo teraz to bardzo popularne nazywać kogoś kto ma inne zdanie, hejterm... Też mógłbym napisać że jesteś hejterm bo masz inne zdanie niż ja. Ja napisałem swoje zdanie i na tym kończę konwersację. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
bie.bia

Post autor: bie.bia » piątek, 9 listopada 2018, 10:50

Panie Singiel. Mniejszość klinik w Polsce odmawia zabiegu samotnym kobietom z racji tego, że to bardzo dochodowy biznes. Co gorsze większość Klinik zachęca tych dawców do oddawania nasienia, których to nasienie jest po prostu atrakcyjne. Liczą zyski. Te kliniki nastawione są na zysk. To firmy. Proszę wyobrazić sobie sytuację gdy po 20 latach nieświadoma para osób, która jest rodzeństwem zwiąże się i będzie starać się o kazirodcze dziecko.

Słownik języka polskiego pod hasłem "hejtować" wyjaśnia, że krytykowanie na forum internetowym jest hejtowaniem.
Wyrażanie swojej opinii jest wtedy gdy nie kieruje się swojej wypowiedzi do konkretnej osoby.
Przyznaję się. Hejtowałem Twoje hejtowskie wypowiedzi. Jestem hejterem w ich stronę.

Pozdrawiam

Adrianek1994

Post autor: Adrianek1994 » piątek, 9 listopada 2018, 11:14

Witam mam 24 lata młody energiczny prowadzę własną firmę. Mam 185 wzrostu ważę około 75 kilo sylwetka wysportowana. Pomogłem już kilku kobietom i jeżeli się zdecydujesz więcej opowiem na spotkaniu 503370139 pozdrawiam i czekam za odpowiedzia

Niwea

Post autor: Niwea » piątek, 9 listopada 2018, 11:57

Hey witaj. Mam 35 l szczuply zadbany facet mam 2 swoich dzieci. Jesli jestes zainteresowana. Moge zostawic num tel porozmawiamy. . jestem zdrowy bez zadnych chorob. Masz pytania pisz. lub. 504099901.

Niwea

Post autor: Niwea » piątek, 9 listopada 2018, 11:59

Oczywiscie dyskrecja w 100 % z mojej strony i oczekuje.tego samego. Jestem z okolic ale nieproblem dojade. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Naturalna

Post autor: Naturalna » sobota, 10 listopada 2018, 20:00

Drodzy Panowie litości, jak nie odpowiadam to nie znaczy że nie jestem zainteresowana! Nawet gdybym chciała, to jak odpisuję na jedną wiadomość to dostaję 3 nowe, przeważnie od tych samych Panów którzy pisali wcześniej, typu "i jak?", "mogłabyś chociaż dopisać" - nie nie mogłabym, jak ktoś tak do mnie pisze, to na pewno nie będę zainteresowana kimś tak opryskliwym i niecierpliwym! Nie dającym czasu nawet się zastanowić, tylko oczekujący że powinnam natychmiast mu odpisać, najpełniej od razu się zgadzając na wszystko, MÓWIĘ NIE!
Jak będę kimś zainteresowana to prędzej czy później odpiszę

ODPOWIEDZ