Szukam dawcy-Wawa i okolice

Ogłoszenia kobiet
Jula38
Posty: 2
Rejestracja: 21 października 2015, 12:55 - śr
Lokalizacja: Warszawa

Szukam dawcy-Wawa i okolice

Post autor: Jula38 »

Witam,
Mam 38 lat. Szukam dawcy nasienia. Wysoki, szatyn lub brunet. Oczy brązowe/piwne. Tylko poważne oferty. Zapraszam na adres: julipriv@interia.pl
przystojny102
Posty: 40
Rejestracja: 05 listopada 2012, 17:42 - pn

Re: Szukam dawcy-Wawa i okolice

Post autor: przystojny102 »

nieaktualne
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2015, 17:08 - śr przez przystojny102, łącznie zmieniany 1 raz.
Keil
Posty: 1
Rejestracja: 24 października 2015, 08:55 - sob

Re: Szukam dawcy-Wawa i okolice

Post autor: Keil »

zzzzzzzzzzzzzz
Ostatnio zmieniony 18 września 2018, 16:38 - wt przez Keil, łącznie zmieniany 1 raz.
sultansulejman
Posty: 25
Rejestracja: 11 października 2015, 09:15 - ndz

Re: Szukam dawcy-Wawa i okolice

Post autor: sultansulejman »

Witaj Piekna mam 25 lat jestem Brunetem 187 wzrostu oczy piwne 89kg wagi napisz adamski-art@o2.pl ja z radomia
pawell111222333
Posty: 49
Rejestracja: 10 września 2015, 12:47 - czw

Re: Szukam dawcy-Wawa i okolice

Post autor: pawell111222333 »

Jestem 30 letnim brunetem,182cm,krótkie włosy,Wolny od nałogów i obciążeń genetycznych ( honorowy dawca krwi,0 Rh +) Wykształcenie wyższe.
Chciałbym pomoc kobiecie w osiągnięciu tego upragnionego szczęścia...jakim jest macierzyństwo...Jestem ojcem ślicznego i zdrowego dziecka, drugie w drodze nie posiadam nałogów ,miła i przyjemna współpraca to mój priorytet.
Pomogłem skutecznie 2 kobietom, które mają śliczne i zdrowe dzieci !

Zdrowy 100%, żadnych chorób zakaźnych, bardzo dobre geny !

Pomogę zajść w Ciąże - Sprawdzony PODKARPACIE (Cała Polska)

Pomogę spełnić marzenia o dziecku bez ingerencji w dalsze życie z mojej strony pełna dyskrecja. Serdecznie zapraszam.
Jestem dostępny i mobilny

kontakt: pawell111222333@gmail.com


Pozdrawiam Pawel
Jula38
Posty: 2
Rejestracja: 21 października 2015, 12:55 - śr
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam dawcy-Wawa i okolice

Post autor: Jula38 »

Nadal aktualne...zapraszam. TYLKO Warszawa i okolice.
Neonadre
Posty: 37
Rejestracja: 02 sierpnia 2013, 20:19 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam dawcy-Wawa i okolice

Post autor: Neonadre »

Witam, pochodzę z i mieszkam w Warszawie.
Jestem młodym (27 lat), zdrowym, inteligentnym mężczyzną z wyższym wykształceniem. Szatyn o piwnych oczach, wzrost 181 cm. Bez żadnych nałogów (kompletny abstynent).
Chciałbym Pani pomóc w posiadaniu dziecka i zapraszam na mój profil po więcej informacji http://robimydzieci.com/viewtopic.php?f=3&t=6040

Pomogłem do tej pory skutecznie dwóm kobietom.

Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę o kontakt przez PW. Wysłałem Pani również wiadomość na podany przez Panią adres e-mail.
greenjajo
Posty: 68
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: Szukam dawcy-Wawa i okolice

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema. B Rh+

Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Szukam dawcy-Wawa i okolice

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam ipomege zajsc w ciaze jestem mily zdrowy idyskretny odleglosc niestanowi problemem mam 36l brunet piwne oczy 172-70kg rzeszow jestem mobilny jesli bedzie tzeba zrobic jakies dodatkowe badania zrobie pozdrawiam marian mario150150@interia.eu
MarekRemi
Posty: 24
Rejestracja: 13 listopada 2016, 17:41 - ndz

Re: Szukam dawcy-Wawa i okolice

Post autor: MarekRemi »

Witam, chętnie pomogę za darmo

Jestem chrześcijaninem, wierzącym - nowonarodzonym. Wykształcenie wyższe. Dość bystry i towarzyski, zresztą były analityk biura maklerskiego.
170 cm, szatyn, oczy niebieskie, B Rh+ . W przyszłości mogę być niejawny lub pomagać i kontaktować się z dzieckiem sporadycznie. Mam przygotowanie pedagogiczne.

Remik Marek - 4rs@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post