Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Ogłoszenia kobiet
greenjajo
Posty: 67
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema. Dostosuję się w razie potrzeby. Jestem bez problemowym facetem o bardzo pozytywnym nastawieniu do życia. Prowadzę działalność gospodarczą.
B Rh+
Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
CriticalKush
Posty: 8
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:33 - ndz
Lokalizacja: Lublin

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: CriticalKush »

Mam na imię Michał 18-latek z Lublina :) Jestem wysoki, do szczupłych nie należę ale takim grubaskiem też nie jestem, mam niebieskie oczęta, przekonaj się sama:). Jestem dawcą szpiku kostnego i bardzo lubię pomagać każdej napotkanej osobie. Młody w 100% zdrowy :p uśmiechnięty, czasem romantyczny, wychowany, szczery, kochany i kulturalny ^^ dużego doświadczenia nie mam ale w końcu zdobędę :) pisz na gadu: 52497455 lub na wonderland-97@wp.pl ewentualnie pisz prywatną :) Wiek mi wcale nie przeszkadza ponieważ to tylko liczba :) proszę nie oceniaj mnie tak od razu tylko postaraj się mnie najpierw poznać. Pomimo tego, że mam 18 lat uważam się za osobę w miarę dojrzałą. Pracuje przy prywatnych remontach i zarabiam na utrzymanie rodzinnego domu chce założyć rodzinę pomału wybudować dom. nie posiadam badań ale nie boje się ich wykonywać :) nie jestem osobą z parciem na seks więc w każdy sposób mogę spędzić z Tobą czas:). Proszę o powiadomienie mnie nawet o odmowie :) Chętnie zostanę z Tobą na dłużej :) nie pożałujesz wyboru :)
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2016, 16:30 - ndz przez CriticalKush, łącznie zmieniany 1 raz.
6bdsz
Posty: 10
Rejestracja: 29 czerwca 2014, 13:08 - ndz

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: 6bdsz »

Chętnie Cie zaplodnie
mariusz4440
Posty: 25
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 15:04 - czw

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: mariusz4440 »

Witaj
Mam 41 lat jestem z Warszawy
Jeśli mogę Cię prosić napisz do mnie mariusz4440@interia.pl
Jak będziesz zainteresowana to omówimy
Wszystkie szczegóły
Pozdrawiam
emil dad
Posty: 5
Rejestracja: 26 lutego 2016, 09:53 - pt

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: emil dad »

Witam, jeśli twoje ogłozenie jest jeszcze aktualne to napisz na mój email a opowiem ci o sobie embro11@wp.pl
radek321
Posty: 2
Rejestracja: 29 lutego 2016, 12:51 - pn

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: radek321 »

witam Jestem zainteresowany Twoim ogłoszeniem,jeżeli chcesz to napisz radeczek200@wp.pl Lublin pozdrawiam
daxson
Posty: 6
Rejestracja: 11 lutego 2016, 20:10 - czw

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: daxson »

Czesc, zdecydowałem sie pomóc, była byś pierwsza osobą której bym pomógł. Mam aktualne badnia lekarskie ze wzgledu na to że pracuje w służbach mundurowych. Wiecej informacji o mnie jak i zdjecia jesli jestes zainteresowana to napisz na e-mail:on23oon@wp.pl
Pomogę 34
Posty: 11
Rejestracja: 21 stycznia 2016, 12:06 - czw

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: Pomogę 34 »

Cześć. Współczuję. Z miłą chęcią ci pomogę i spotkamy się tyle razy ile będzie trzeba. Jeżeli jesteś zainteresowana to więcej na email spotlkamsiezpania@interia.pl
Psotka123
Posty: 5
Rejestracja: 19 lutego 2016, 21:49 - pt

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: Psotka123 »

Nie na takich warunkach. Ja w każdym razie podziękuję Panu...
dawca1987
Posty: 12
Rejestracja: 18 sierpnia 2015, 18:58 - wt
Lokalizacja: Dolny slask

Re: Do dawcy - proszę o uwazne przeczytanie... (lubelskie)

Post autor: dawca1987 »

Witam. Mam 29 . mógł bym ci pomóc w spełnieniu marzenia o dziecku. Z jakiej części polski jesteś?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post