Poszukuję pana który mnie zapłodni.

Ogłoszenia kobiet
mineneinena
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 21:13 - śr

Poszukuję pana który mnie zapłodni.

Post autor: mineneinena »

Witam.
Poszukuję bezinteresownego dawcy nasienia. Lokalizacja nie ma znaczenia.
Wiek pomiędzy 29-39 lat. Najlepiej wysoki brunet-szatyn-blondyn o jasnych oczach, zdrowy (koniecznie ważne badania na HIV)
Zainteresowanych panów proszę o kontakt drogą mailową wraz z aktualnym zdjęciem i krótką informacją na swój temat ( również ważne podczas ciąży: choroby w rodzinie, bliźnięta itd.)

Naturalna metoda zapłodnienia.

mineneinena@gmail.com
SolidnyPan
Posty: 12
Rejestracja: 17 października 2012, 09:31 - śr

Re: Poszukuję pana który mnie zapłodni.

Post autor: SolidnyPan »

W swoim drugim poście napisałaś , że nie możesz mieć dzieci..bo 7 razy poroniłaś..kiedy piszesz prawde? Może ani razu.
mineneinena
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 21:13 - śr

Re: Poszukuję pana który mnie zapłodni.

Post autor: mineneinena »

Cóż jest to trochę bardziej skomplikowane niż kilka słów które "pan" napisał. Zdecydowanie nie jest pan osobą, której będę o tym opowiadała.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Poszukuję pana który mnie zapłodni.

Post autor: Zbigniew »

@SolidnyPan:
Poronienie nie musi być winą kobiety. Czasami genotyp kobiety i mężczyzny do siebie nie pasują, płód stworzony z takiego połączenia nie rozwija się prawidłowo i następuje jego obumarcie. Więc ogłoszeniodawczyni może słusznie robić szukając innego dawcy materiału genetycznego.

@mineneinena:
Proszę się nie denerwować na usera SolidnyPan - kręci się tutaj trochę fałszywych kont i nie dziwi mnie jego podejrzliwość.
on30on30
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2016, 22:18 - czw

Re: Poszukuję pana który mnie zapłodni.

Post autor: on30on30 »

witam mam 30lat niebieskie oczy 82 kg bez nadwagi 185cm niebieskie oczy córkę i syna zdrowe dzieciaczki bez nałogów jestem zainteresowany metoda naturalna jestem z okolic Katowic
Marcin1209
Posty: 5
Rejestracja: 06 sierpnia 2016, 00:26 - sob

Re: Poszukuję pana który mnie zapłodni.

Post autor: Marcin1209 »

Witam jestem 36 letnim facetem zdrowym oczy piwne 185 cm brunetem mam dwie córki 11 i9 lat są zdrowe i bardzo dobrze się uczą. Kontakt ze mną urwis1209@wp. pl jestem z okolic Płocka
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Poszukuję pana który mnie zapłodni.

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem z okolic krakowa, ale mieszkam troche w warszawie, troche w poznaniu i troche w gdansku z racji na prowadzony biznes. Wiek niewiele po 30, pół polak pół szwed. Ciemna karnacja, jasne platynowe włosy. Arh+, posiadam wszystkie badania na weneryki i hiv. Mam już dzieci i pomagałem w ten sposób lesbijką. Jestem wykształcony (kilka fakultetów). pomagam bezinteresownie.
Kontakt do mnie Qm4n @ wp.pl
Kuba
slawo
Posty: 1
Rejestracja: 30 sierpnia 2016, 15:09 - wt

Re: Poszukuję pana który mnie zapłodni.

Post autor: slawo »

Witaj. Dziwne to wszystko jakieś. Każdy chce pomagać? Czy tylko po używać? Raczej po używać pewnie. .i pewnie każdy za pieniądze. Dla mnie to nie pojętne..bo jeśli pomóc kobiecie która naprawdę chce mieć dziecko i jest 1000% %zdecydowana to ok. I ja pomogę. Jak wielu. Ale dyskretnie i bez jakichkolwiek opłat. Ważne by Pani dostała to o czym marzy. Pewnie moja oferta i tak pójdzie do kosza..ale jeśli nie to czekam. .
dj.dropsik@wp.pl
KamilKonie
Posty: 6
Rejestracja: 18 lipca 2016, 08:33 - pn

Re: Poszukuję pana który mnie zapłodni.

Post autor: KamilKonie »

Witam jestem Kamil mam31 lat moj numer 50631757 meil mlody_102@vp.pl
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: Poszukuję pana który mnie zapłodni.

Post autor: Radek »

Witam panią jeśli chodzi o pomoc jak najbardziej z mojej strony moge pani pomóc,prosze o kontakt meilowy tam udziele wiecej informacji o sobie omega4615@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post