Szukam dawcy 0rh+ Lub Brh+

Ogłoszenia kobiet
JolantaD
Posty: 2
Rejestracja: 20 września 2016, 20:40 - wt

Szukam dawcy 0rh+ Lub Brh+

Post autor: JolantaD »

Witam! Szukam dawcy nasienia metodą inseminacji. Wymagania: 1. grupa krwi 0 rh+ lub B rh+. 2. Włosy ciemny blond, blond lub brąz 3. Budowa atletyczna ( wysportowany) wzrost minimum 180 cm kolor oczu zielone, zielono-brązowe, brązowe lub ewentualnie niebieskie 4. Wykształcenie wyższe lub student 5. Posiadanie aktualnych badań ( minimum: HIV, żółtaczka, chlamydia, badanie nasienia). 6. Brak chorób genetycznych w rodzinie! Najlepiej honorowy dawca nasienia jednej z klinik niepłodności. Chętnym podam e-mail do kontaktu. Nasienie z przeznaczeniem dla małżeństwa, młodzi, wykształceni, niepłodność męża. Szukamy osoby podobnej wizualnie do męża, stąd przed wyborem odpowiedniego kandydata chcielibysmy zobaczyć jego zdjęcie ( może być zdjęcie z dzieciństwa) Proszę o poważne oferty. Nie odpowiadamy na oferty tak zwanych " bzykaczy " Tylko i wyłącznie inseminacja, NIE seks! Sprawę traktujemy bardzo poważnie. To dla nas bardzo trudna decyzja, lecz konieczna...
Ostatnio zmieniony 21 września 2016, 10:24 - śr przez JolantaD, łącznie zmieniany 4 razy.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Szukam dawcy 0rh+

Post autor: Zbigniew »

Jakie województwo?
JolantaD
Posty: 2
Rejestracja: 20 września 2016, 20:40 - wt

Re: Szukam dawcy 0rh+

Post autor: JolantaD »

Śląskie, opolskie, ale również okolice Krakowa i Wrocławia. Dojedziemy na drugi koniec Polski, jeśli tam znajdzie się odpowiedni dawca...
Ostatnio zmieniony 21 września 2016, 10:30 - śr przez JolantaD, łącznie zmieniany 2 razy.
kwloch580
Posty: 29
Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 20:52 - ndz

Re: Szukam dawcy 0rh+ Lub Brh+

Post autor: kwloch580 »

WItam serdecznie. Mam 20 lat , jestem mlodym dobrze zbudowanym, przystojnym zadbanym mezczyzna. Jestem w pelni zdrowy, tryskam energia . Sport towarzyszyl mi od dziecka. Jestem rowniez inteligentny oraz oczytany. Chetnie pomoge oraz doloze wszelkich staran bys byla szczesliwa i cudowna mama. Cena oczywiscie do uzgodnienia. Metoda nie ma znaczenia. Prosze o kontakt zdecydowane panie lub pary. kwloch580@interia.pl Pozdrawiam
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: Szukam dawcy 0rh+ Lub Brh+

Post autor: Radek »

Witam panią jeśli chodzi o pomoc jan najbardziej z mojej strony moge pomóc pani ,prosze o kontakt na meil omega4615@wp.pl
kamil26
Posty: 79
Rejestracja: 01 października 2016, 10:52 - sob

Re: Szukam dawcy 0rh+ Lub Brh+

Post autor: kamil26 »

Witaj
chetnie pomogę.

Mam 26 lat, zadbany, zdrowy, bez nałógow.
Inteligentny i z wieloma pasjami - wiec geny dobre.
możesz odpisać tu, lub w email kamil.wojciechowski1995@op.pl
lub sms 669886542
dam.zycie
Posty: 16
Rejestracja: 07 grudnia 2015, 18:29 - pn

Re: Szukam dawcy 0rh+ Lub Brh+

Post autor: dam.zycie »

Witam,

Czy nadal aktualne? Odpowiadam opisowi.
Jeżeli tak, to proszę o kontakt: dam.zycie@gmail.com


Nie szukam tu przygód i nie oczekuje od żadnych zobowiązań finansowych. Jestem zdrowy i sprawny, nie choruje, bez obciążeń genetycznych. Pomogłem już raz za pośrednictwem tego portalu co zaowocowało śliczną córeczką.
Nie mam nic przeciwko utrzymaniu kontaktu aczkolwiek nie jest to obligatoryjne. Na obecnym etapie życia w związku z karierą naukową dużo podróżuję.


Moja krótka charakterystyka:
- wzrost 191 cm
- szczupły, aktywny fizycznie
- przystojny
- oczy niebieskie
- włosy ciemny blond
- wiek 24 lata
- wzorowy stan zdrowia, bez obciążeń genetycznych
- grupa krwi 0 rh+
- wykształcenie wyższe, w tym zagraniczne (Biologia Molekularna)
- uzdolniony artystycznie
- inteligentny
- szerokie zainteresowania
- nie nadużywam alkoholu
- nie zażywam narkotyków
- nie palę papierosów
- posiadam zestaw potrzebnych badań (06.02.2017)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post