ZDROWY, ZDECYDOWANY DAWCA POSZUKIWANY

Ogłoszenia kobiet
Dawca22Wlkp.
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2016, 10:50 - pn

Re: ZDROWY, ZDECYDOWANY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: Dawca22Wlkp. »

Młody Zdecydowany 23 latek bez nalogów chetnie pomoze w zaplodnienu. Wiecej informacji na email. rekrutacja_atm@wp.pl
On8989
Posty: 3
Rejestracja: 24 października 2016, 11:03 - pn

Re: ZDROWY, ZDECYDOWANY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: On8989 »

Witam jestem zainteresowany . Zdrowy bladyn niebieskie oczy 180cm kontakt 783-245-534
dawca1911
Posty: 9
Rejestracja: 04 kwietnia 2013, 13:09 - czw

Re: ZDROWY, ZDECYDOWANY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: dawca1911 »

Cześć. Jestem z Warszawy mam rocznego zdrowego pięknego synka. dawca1911@interia.pl
Spajki
Posty: 7
Rejestracja: 25 października 2016, 21:14 - wt

Re: ZDROWY, ZDECYDOWANY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: Spajki »

Cześć jestem zdrowy i szczęśliwym ojcem 2ki dzieciaków jeżeli byłabyś zainteresowana to chętnie ci pomoge robię to pieruszy raz bo wiem jaki problem miał mój szef zdecydowali się na adopcje ale mieli wiele problemów i starań o dziecko widząc ich to rozumiem ciebie i pomogę ci
Cześć z miłą chęcią pomogę jestem ojcem 2dzieci i wiem ile radości i szczęścia dawała moja grupa krwi to 0RH+ a badania możemy zrobić w każdej chwili
Spajki
Posty: 7
Rejestracja: 25 października 2016, 21:14 - wt

Re: ZDROWY, ZDECYDOWANY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: Spajki »

Oferta nadal aktualna
Cześć z miłą chęcią pomogę jestem ojcem 2dzieci i wiem ile radości i szczęścia dawała moja grupa krwi to 0RH+ a badania możemy zrobić w każdej chwili
arekm6720
Posty: 5
Rejestracja: 03 listopada 2016, 13:58 - czw

Re: ZDROWY, ZDECYDOWANY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: arekm6720 »

Witam serdecznie,mam 45 lat,choć na tyle nie wyglądam,szczupły i wysportowany,wzrost 176,waga 76,nie choruję,dbam o zdrowie i sprawność fizyczną,kulturalny i wykształcony,mam dwójkę zdrowych dzieci,obecnie jestem po rozwodzie.Jeśli Panią zainteresowałem to bardzo proszę o informację zwrotną na maila arekm6720@gmail.com
Zdjęcie wyśle mailem zwrotnym.
Pozdrawiam gorąco.
MarekRemi
Posty: 24
Rejestracja: 13 listopada 2016, 17:41 - ndz

Re: ZDROWY, ZDECYDOWANY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: MarekRemi »

Witam, chętnie pomogę za darmo

Jestem chrześcijaninem, wierzącym - nowonarodzonym. Wykształcenie wyższe. Dość bystry i towarzyski, zresztą były analityk biura maklerskiego.
170 cm, szatyn, oczy niebieskie, B Rh+ . W przyszłości mogę być niejawny lub pomagać i kontaktować się z dzieckiem sporadycznie. Mam przygotowanie pedagogiczne.

Remik Marek - 4rs@interia.pl
Levis_762
Posty: 43
Rejestracja: 01 sierpnia 2016, 18:36 - pn

Re: ZDROWY, ZDECYDOWANY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: Levis_762 »

Witam,
Jestem zdecydowany Pani pomuc w staraniach o dziecko. Jestem 37 letnim mężczyzną sredniej budowy ciała, wykszyałcenie wyższe, grupa krwi B Rh+. Kontakt jejjej@poczta.fm
Pozdrawiam
CiRo
Posty: 6
Rejestracja: 24 listopada 2016, 18:11 - czw

Re: ZDROWY, ZDECYDOWANY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: CiRo »

Spełniam wszystkie kryteria. 29 lat, nigdy nie chorowałem, atrakcyjny. Proszę o kontakt to wyślę zdjęcie. pozdrawiam
michal.rabiegaa@interia.pl
karo1872
Posty: 18
Rejestracja: 08 sierpnia 2012, 06:40 - śr

Re: ZDROWY, ZDECYDOWANY DAWCA POSZUKIWANY

Post autor: karo1872 »

Witaj pomogę kontakt karolkoral1972@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post