Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Ogłoszenia kobiet
pietrucha1a
Posty: 28
Rejestracja: 05 listopada 2014, 23:22 - śr

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: pietrucha1a »

Witam Chętnie pomogę jeśli aktualne - ja 35 lat wysoki, wykształcony.
Pozdrawiam
karo1872
Posty: 18
Rejestracja: 08 sierpnia 2012, 06:40 - śr

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: karo1872 »

Witam więcej informacji carol1972@o2.pl
ADAM KING
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2016, 12:40 - pt

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: ADAM KING »

Cześć mam 36 lat jestem zainteresowany zostać dawcą jeśli Jesteś Realna i Zainteresowana proszę o kontakt na a.razmus@wp.pl
Levis_762
Posty: 43
Rejestracja: 01 sierpnia 2016, 18:36 - pn

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: Levis_762 »

Witam,
Zainteresowało mnie Pani ogłoszenie i bardzo chętnie pomogę. Jestem 37 letnim facetem z wykształceniem wyższym, bez nałogów (nie pale, nie pije alkocholu), grupa krwi B Rh+ . Obecnie żona spodziewa się naszego drugiego dziecka izalezy mi na dyskrecji. Mieszkam w Totuniu, jeżeli zainteresuje Panią to jestem do dyspozycji. Kontakt jejjej@poczta.fm
Pozdrawiam
And
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2016, 06:28 - pt przez Levis_762, łącznie zmieniany 1 raz.
arekm6720
Posty: 5
Rejestracja: 03 listopada 2016, 13:58 - czw

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: arekm6720 »

Witam serdecznie,mam 45 lat,choć na tyle nie wyglądam,szczupły i wysportowany,wzrost 176,waga 76,nie choruję,dbam o zdrowie i sprawność fizyczną,kulturalny i wykształcony,mam dwójkę zdrowych dzieci,obecnie jestem po rozwodzie.Jeśli Panią zainteresowałem to bardzo proszę o informację zwrotną na maila arekm6720@gmail.com
Zdjęcie wyśle mailem zwrotnym.
Pozdrawiam gorąco.
mateuszcccie
Posty: 2
Rejestracja: 03 listopada 2016, 20:30 - czw

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: mateuszcccie »

Witam mam na imie mateusz pochodze z mazur i jestem zainteresowany udzieleniem pani pomocy . Zwiazku z
zaplodnieniem jestem zdrowy posiadam dwaujke dzieci corka 3 lata i syn 4 miesiace dzieci zdrowe nie choruja nez wiekszych komplikacja najwidoczniej dobre geny jrzeli jest pani zainteresowana prosze o katakt 576085023
zbychu765
Posty: 10
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:39 - pn

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: zbychu765 »

moje.małe pisze:Dzień dobry. Szukam biologicznego ojca dla mojego dziecka. Mieszkam w Niemczech, ale regularnie przyjeżdżam do Łodzi.
Nie wiem co więcej napisać, nie mam specjalnych wymagań, poza tym, żeby dawca był zdrowy. Odpowiem na te oferty, które wzbudzą moje zainteresowanie. Dziękuję za wyrozumiałość. A.
Witaj mogę pomóc jestem miłym uczciwym facetem pozdrawiam
pietrucha1a
Posty: 28
Rejestracja: 05 listopada 2014, 23:22 - śr

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: pietrucha1a »

Witaj

Ja 34 lata. 195 cm wzrostu, z wyższym wykształceniem. Może ja Pani pomogę?

Pozdrawiam Piotr
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam ipomege zajsc w ciaze jestem mily zdrowy idyskretny odleglosc niestanowi problemem mam 36l brunet piwne oczy 172-70kg rzeszow jestem mobilny jesli bedzie tzeba zrobic jakies dodatkowe badania zrobie pozdrawiam marian mario150150@interia.eu
MarekRemi
Posty: 24
Rejestracja: 13 listopada 2016, 17:41 - ndz

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: MarekRemi »

Witam, chętnie pomogę za darmo

Jestem chrześcijaninem, wierzącym - nowonarodzonym. Wykształcenie wyższe. Dość bystry i towarzyski, zresztą były analityk biura maklerskiego.
170 cm, szatyn, oczy niebieskie, B Rh+ . W przyszłości mogę być niejawny lub pomagać i kontaktować się z dzieckiem sporadycznie. Mam przygotowanie pedagogiczne.

Remik Marek - 4rs@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post