Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Ogłoszenia kobiet
piotrlazar4444
Posty: 2
Rejestracja: 13 listopada 2016, 22:43 - ndz

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: piotrlazar4444 »

Witam sertecznie,jestem przystojnym wysokim brunetem wzrost 188,posiadam medyczne wykształcenie kontakt domnie piotrlazar5@gmail.com Zapraszam do kontaktu.
piotr.piotr
Posty: 35
Rejestracja: 15 listopada 2016, 08:35 - wt

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: piotr.piotr »

Witam
Jeśli temat aktualny może ja mogę pomóc. mam 36 lat, 193 cm wzrostu, oczy niebieskie, Jedno dziecko córkę, wykształcenie wyższe techniczne.
Mieszkam okolice Płocka. Pozdrawiam
korfu28@o2.pl
Posty: 9
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 05:51 - czw

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: korfu28@o2.pl »

Witaj
Mam 35lat 2 letniego pięknego synka niebieskie oczy i blond kręcone włosy. Kolejne w drodze córeczką. Ja mam 193cm 90kg niebieskie oczy zdrowy bez nałogów. Jeśli chcesz więcej informacji pisz korfu28@o2.pl
Pozrawiam
sławek
cecylia22
Posty: 28
Rejestracja: 23 stycznia 2017, 07:17 - pn

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: cecylia22 »

Witaj.Czytalem Twoje ogloszenie i moge pomoc,jezeli to jeszcze aktualne pozdrawiam. robertos2@opoczta.pl
cecylia22
Posty: 28
Rejestracja: 23 stycznia 2017, 07:17 - pn

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: cecylia22 »

Witaj.Czytalem Twoje ogloszenie i moge pomoc,jezeli to jeszcze aktualne pozdrawiam. robertos2@opoczta.pl
dam.zycie
Posty: 16
Rejestracja: 07 grudnia 2015, 18:29 - pn

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: dam.zycie »

Witaj,

Chętnie Ci pomogę w poczęciu dziecka. Moge się spotkać od marca (wtedy wracam do Polski).
Możemy się spotkać w Łodzi, jeżeli jesteś zainteresowana proszę o kontakt na: dam.życie@gmail.com

Pozdrawiam,

Nie szukam przygód (metoda kubeczkowa) i nie oczekuje od żadnych zobowiązań finansowych. Jestem zdrowy i sprawny, nie choruje, bez obciążeń genetycznych. Pomogłem już raz za pośrednictwem tego portalu co zaowocowało śliczna córeczką.
Nie mam nic przeciwko utrzymaniu kontaktu aczkolwiek nie jest to obligatoryjne. Na obecnym etapie życia w związku z karierą naukową dużo podróżuje.


Moja krótka charakterystyka:
- wzrost 191 cm
- szczupły, aktywny fizycznie
- przystojny
- oczy niebieskie
- włosy ciemny blond
- wiek 24 lata
- wzorowy stan zdrowia, bez obciążeń genetycznych
- grupa krwi 0 rh+
- wykształcenie wyższe, w tym zagraniczne (Biologia Molekularna)
- uzdolniony artystycznie
- inteligentny
- szerokie zainteresowania
- nie nadużywam alkoholu
- nie zażywam narkotyków
- nie palę papierosów
- posiadam zestaw potrzebnych badań (06.02.2017)
slawbear
Posty: 5
Rejestracja: 01 lipca 2016, 09:55 - pt

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: slawbear »

Proszę o kontakt: maciek 6598@gmail.com

Grupa krwi ABRH-, 35 lat.
dllassxx
Posty: 11
Rejestracja: 21 lutego 2017, 10:25 - wt

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: dllassxx »

Witaj. Mam 24 Lat, jestem wysokim dobrze zbudowanym mężczyznom bez żadnych chorób dziedzicznych. Posiadam Dwójkę wspaniałych dzieci, Synek ma niespełna 2 lata natomiast córka ma 3 miesiące. Dzieci są zdrowe szczesliwe i w przypadku obu saraliśmy się o ich posiadanie około 2 miesięcy w pozytywnym skutkiem. jestem w stanie pomóc. prosze o kontakt na dllassxx@wp.pl
PENDRI
Posty: 21
Rejestracja: 11 marca 2016, 23:11 - pt

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: PENDRI »

Mieszkam w Bawari, jak bym mógł to ci pomoge
Mikkele
Posty: 2
Rejestracja: 24 lutego 2017, 09:38 - pt

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: Mikkele »

Witaj
Przeczytałem Twoje ogłoszenie i jeżeli jest ono autentyczne i nadal aktualne, myślę, że mogę Ci pomóc. Mam 37 lat, jestem brunetem o zielonych oczach, mam 183 cm wzrostu i ważę obecnie 89kg. Mam wyższe techniczne wykształcenie. Jestem zdrowy w 100%, bez żadnych obciążeń genetycznych. W mojej rodzinie nie występowały żadne choroby nowotworowe, ani psychiczne. Nigdy nie paliłem, alkohol piję tylko okazjonalnie i nie korzystałem, ani nie korzystam z żadnych używek. Mam dwoje zdrowych i inteligentnych dzieci rozwijających się ponadprzeciętnie. Dziewczynka w wieku 6 lat i chłopczyk w wieku 7 miesięcy. Moja grupa krwi to B Rh+.
Jeżeli jesteś zainteresowana, czekam na kontakt.
Pozdrawiam
Tomek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post