Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Ogłoszenia kobiet
moje.małe
Posty: 5
Rejestracja: 21 października 2016, 10:46 - pt

Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: moje.małe »

Dzień dobry. Szukam biologicznego ojca dla mojego dziecka. Mieszkam w Niemczech, ale regularnie przyjeżdżam do Łodzi.
Nie wiem co więcej napisać, nie mam specjalnych wymagań, poza tym, żeby dawca był zdrowy. Odpowiem na te oferty, które wzbudzą moje zainteresowanie. Dziękuję za wyrozumiałość. A.
robu111
Posty: 28
Rejestracja: 31 grudnia 2014, 11:08 - śr

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: robu111 »

Dzień dobry,
Jestem zainteresowany pomocą. Nie mam jakiś chorób ukrytych, mam 28 lat.
Dziękuję za odpowiedź.
Felek
Posty: 10
Rejestracja: 14 lipca 2016, 17:01 - czw

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: Felek »

Witam, zainteresowało mnie Twoje ogłoszenie,mam 42l ,synek 9lat,100% zdrowia,honorowy dawca krwi.
kwloch580
Posty: 29
Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 20:52 - ndz

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: kwloch580 »

Wtam serdecznie. Mam 20 lat , jestem mlodym dobrze zbudowanym, przystojnym zadbanym mezczyzna. Jestem w pelni zdrowy, tryskam energia . Sport towarzyszyl mi od dziecka. Jestem rowniez inteligentny oraz oczytany. Chetnie pomoge oraz doloze wszelkich staran bys byla szczesliwa i cudowna mama. Cena oczywiscie do uzgodnienia. Metoda nie ma znaczenia. Prosze o kontakt zdecydowane panie lub pary. kwloch580@interia.pl Pozdrawiam
robert68
Posty: 152
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:12 - czw

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: robert68 »

cześć , 43 latek 183/82 , zdrowy 100% ( wszystkie badania ) krew 0RH+ , spore doświadczenie w temacie , reszta na ron67@wp.pl pozdrawiam R
guuuilll66
Posty: 11
Rejestracja: 10 października 2015, 15:51 - sob

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: guuuilll66 »

Młody mężczyzna bez nałogów, zdrowy, 192cm pomoże Pani w zajściu w ciążę bezpłatnie bez późniejszych zobowiązań. Woj. Mazowieckie ale mogę dojechać w razie potrzeby. guuuilll66@gmail.com
moje.małe
Posty: 5
Rejestracja: 21 października 2016, 10:46 - pt

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: moje.małe »

Dzień dobry,
ilość odpowiedzi zarówno tutaj pod moim postem, jak i prywatnych mnie zaskoczyła. Staram się sukcesywnie czytać wszystkie i wprowadzać pewne warunki, bo tak jak pisałam na początku, jest to dla mnie coś zupełnie nowego. Może teraz dodam tylko, że po tym co przeczytałam w internecie biorę pod uwagę obie metody na zapłodnienie, dlatego najpierw będę Panów prosiła o jakieś zdjęcie, adopiero w następnej kolejności możemy rozmawiać o spotkaniu.
dawca1911
Posty: 9
Rejestracja: 04 kwietnia 2013, 13:09 - czw

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: dawca1911 »

Część . Jesteś z Warszawy mogę pomóc. dawca1911@interia.pl
darkostal
Posty: 31
Rejestracja: 01 października 2016, 14:29 - sob

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: darkostal »

Witaj ja jestem gotow pomoc pani mam 41 lat zdrowy i ostatnio robiomne badania byly szczegolowe ddo pracy mieszkam w kielcach jesli pani jest zainteresowana to prosze o kontakt na moj numer tylko prosze o dyskrecije 790 439 171 a moja grupa krwi to ARH +pozdrawiam
roberto90
Posty: 7
Rejestracja: 19 października 2016, 06:07 - śr

Re: Biologiczny ojciec dla mojego dziecka

Post autor: roberto90 »

Witaj. Mam jestem Robert. Mam 26 lat. Jestem z woj. Pomorskiego. jak jesteś zainteresowana napisz. Opowiem o sobie wiecej. 695275203
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post