Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Ogłoszenia kobiet
dwiemamy
Posty: 1
Rejestracja: 07 grudnia 2016, 18:01 - śr

Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: dwiemamy »

Jesteśmy parą młodych kobiet, które szukają młodego przystojnego chłopaka. Najlepiej gdybyś pierwszy raz był dawcą, albo po prostu nie rozdawał nasienia na prawo i lewo. Oferujemy wysokie wynagrodzenie, ale mamy też swoje wymagania m.in Twoje ulubione zdjęcie przesłane wraz z odpowiedzią na to ogłoszenie, wypełniona ankieta (mail), aktualne badania (jeżeli nie masz, zapłacimy za nie), dyskrecja (nie poznamy się) oraz elastyczność. Nie wchodzi w grę metoda naturalna.
Jesteśmy już wykształcone, prowadzimy własną firmę, mamy dużą tolerancyjną rodzinę, w ogóle życie jest piękne, ale bardzo brakuje nam dzieci. Jest w nas dużo miłości, którą chcemy przelać na nasze "oczko w głowie". Dlatego potrzebny jest dawca. Decyzja jest przemyślana i wyczekana, dlatego prosimy tylko o poważne oferty.
Jeżeli dbasz o zdrowie, czujesz się przystojny i jesteś wykształcony to szukamy Ciebie:)
Pisz na adres : dwiemamy@wp.pl
goParent
Posty: 27
Rejestracja: 10 października 2016, 15:24 - pn

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: goParent »

Cześć, chętnie Wam pomogę. Mam 28 lat, jestem przystojny. Jestem sportowcem, bez żadnych nałogów, zdrowa dieta. Nasienie wysokiej jakości. Napisz na: ziolo_5@hotmail.com
ikowal
Posty: 11
Rejestracja: 18 lipca 2015, 19:22 - sob

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: ikowal »

.
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2023, 17:24 - pt przez ikowal, łącznie zmieniany 1 raz.
robert68
Posty: 151
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:12 - czw

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: robert68 »

cześć , wykształcony, zdrowy , oczywiście badania , i przystojny , 183/82 , 28 lat , E mail ron67@wp.pl , tylko inseminacja .
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: Zbigniew »

Tradycyjnie zabrakło informacji o przybliżonej lokalizacji...
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: Zbigniew »

ikowal pisze:
dwiemamy pisze:Nie wchodzi w grę metoda naturalna.
Szkoda.
Naprawdę? Kręciłby Cię seks z lesbijką, wiedząc, że dla niej to tylko przykra konieczność?
Maciek123
Posty: 23
Rejestracja: 03 lutego 2020, 20:05 - pn

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: Maciek123 »

hej mam na imie Maciek, jestem programistą maszyn i małego formatu biznesmanem. Handluje na giełdach, rozwijam kanał na youtubie z muzyką, rozwijam biznes z maszynami sterowanymi numerycznie, ściągam czasem auta na handel i mam wiele planów i pomysłow. jestem dość przedsiębiorczy. napisz do mnie na maila jeśli chcesz abym podjął sie tego o co prosisz nie chce żadnych pieniędzy w zamian jedyny warunek to abyś mi sie spodobała buka28@op.pl
Adi
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2020, 11:24 - śr

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: Adi »

Hej jestem wysokim facetem szatynem niebieskookim jeżeli chcesz to wejdź na priv i porozmawiamy
Adi
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2020, 11:24 - śr

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: Adi »

Hej chętnie pomogę w zapłodnieniu jestem wysokim szatynem niebieskookim 192 cm i 85kg więcej informacji na priv
Miki11
Posty: 1
Rejestracja: 15 sierpnia 2020, 02:01 - sob

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: Miki11 »

Cześć chętnie pomogę przy zapłodnieniu, mam 176 wzrostu niebieskie oczy i mam błąd włosy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post