Małżeństwo szuka dawcy

Ogłoszenia kobiet
angelawwa
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2017, 11:32 - czw

Małżeństwo szuka dawcy

Post autor: angelawwa »

Witam, razem z mężem szukamy doświadczonego dawcy nasienia metodą kubeczkową.
Niestety mąż ma azoospermię, a chcemy uniknać stresu związanego z in vitro.
Szukamy mężczyzny uczciwego, o jasnych blond włosach, niebieskich oczach ze wzrostem powyżej 180cm i szczupłą budową ciała. Grupa krwi 0Rh+.
Przedział wiekowy najlepiej 25-35lat. Oczywiście kandydat musi posiadac wszystkie badania weneryczne, genetyczne oraz udowadniające płodność, które najpierw zweryfikujemy mailowo. Najlepiej, abys miał własne zdrowe dzieci.
Pokrywamy koszta dojazdu i pobytu. Do reszty możemy się ewentualnie dogadać.
Z góry mówimy, że jeśli uda sie spłodzić dzieciątko z Twojego nasienia, to chcielibyśmy w krótkim czasie po urodzeniu sprawić rodzeństwo naszemu dziecku, także z Twojego nasienia.
Podpiszemy legalną umowe u notariusza, aby zapezbieczyc i nas i Ciebie oraz Twoją rodzinę.
Wybieramy tą metodę, ponieważ chcemy, aby w nagłych sytuacjach, typu przeszczep organów mieć z Tobą kontakt.
Jesteśmy młodzi ja 28 lat, mąż 31.
Jeśli jesteś powaznym, człowiekiem, który chce naprawdę pomóc to zapraszamy do kontaktu prywatnego. Jeśli szukasz seksu, to tu go nie znajdziesz. Jesteśmy z Warszawy. Pozdrawiamy A i S.
VogueStar
Posty: 26
Rejestracja: 03 stycznia 2017, 17:51 - wt
Lokalizacja: Poznań

Re: Małżeństwo szuka dawcy

Post autor: VogueStar »

Zapraszam do kontaktu jedynym kryterium którego nie spełniam to grupa krwi, gdyż mam B Rh+, wszystkie pozostałe rzeczy do przedyskutowania.
viewtopic.php?f=3&t=25089
jaroslaw.dawca@wp.pl
Awatar użytkownika
goParent
Posty: 27
Rejestracja: 10 października 2016, 15:24 - pn

Re: Małżeństwo szuka dawcy

Post autor: goParent »

Witajcie,

Jestem doświadczonym dawcą nasienia. Jestem z Wrocławia. Chętnie Wam pomogę. Jedyne koszty, które chcę, żebyście pokryli to koszty związane z podróżą i pobytem w stolicy. Trochę o mnie:

Mam wyższe wykształcenie techniczne (Politechnika Wrocławska). Mam rodzinę, 6 miesięcznego synka i kochaną żonę.
Moje dane:

- 28 lat
- 188 cm wzrostu
- 90 kg wagi
- blond włosy
- niebieskie oczy
- Grupa krwi 0 Rh+

Jestem również honorowym dawcą krwi od wielu lat. Posiadam ważne badania, jeśli chcecie przeprowadzić jakieś dodatkowe, nie ma problemu - oczywiście na Wasz koszt.
Prowadzę sportowy tryb życia (biegi, kolarstwo, siłownia, sztuki walki), żadnych używek (nigdy nie paliłem, nie piję również alkoholu). Mam ustaloną dietę przez dietetyka dlatego też moje nasienie jest najwyższej jakości.

Jeśli jesteście zainteresowani, napiszcie na: ziolo_5@hotmail.com
cecylia22
Posty: 28
Rejestracja: 23 stycznia 2017, 07:17 - pn

Re: Małżeństwo szuka dawcy

Post autor: cecylia22 »

Witam.Czytalem ogloszenie i moge pomoc,jezeli jest to jeszcze aktualne pozdrawiam.robertos2@opoczta.pl
patryko399
Posty: 16
Rejestracja: 20 stycznia 2016, 11:15 - śr
Lokalizacja: Łódź

Re: Małżeństwo szuka dawcy

Post autor: patryko399 »

Witam mogę wam pomóc
kontakt i więcej informacji przez e mail
patryko399@wp.pl
Mariusz20
Posty: 10
Rejestracja: 27 grudnia 2015, 22:30 - ndz

Re: Małżeństwo szuka dawcy

Post autor: Mariusz20 »

Witam spełniam wasze wymagania jezeli aktualne zapraszam krystian2494@wp.pl
dllassxx
Posty: 11
Rejestracja: 21 lutego 2017, 10:25 - wt

Re: Małżeństwo szuka dawcy

Post autor: dllassxx »

Witaj. Mam 24 Lat, jestem wysokim dobrze zbudowanym mężczyznom bez żadnych chorób dziedzicznych. Posiadam Dwójkę wspaniałych dzieci, Synek ma niespełna 2 lata natomiast córka ma 3 miesiące. Dzieci są zdrowe szczesliwe i w przypadku obu staraliśmy się o ich posiadanie około 2 miesięcy w pozytywnym skutkiem. jestem w stanie pomóc. prosze o kontakt na dllassxx@wp.pl
Patrykk85
Posty: 19
Rejestracja: 01 marca 2017, 10:21 - śr

Re: Małżeństwo szuka dawcy

Post autor: Patrykk85 »

aktualne ?? patrykkemper@gmail.com 30 lat 3 zdrowych chlopakow
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Małżeństwo szuka dawcy

Post autor: Qm4n »

Witam,
Jestem facetem po 30stce, blondyn platynowy z racji szwedzkiego pochodzenia, wychowany w polskich górach, 178cm 88kg umieśniony, ciemne oczy i ciemna karnacja skóry. Grupa krwi A+. Jestem biznesmenem więc na codzień znajduje się w różnych miastach w polsce ale zazwyczaj stacjonuje w Warszawie. Zdrowy, co pół roku robie badania. Sprawdzony, ponieważ sam mam dzieci, córka już 15 lat, a też bo pomagam od jakiegoś czasu. Ostatnie dwa zapłodnienia miałem w grudniu i styczniu ostatnio. Pomagam, parą, samotnym dziewczynom, oraz parom lesbijek. Tym ostatnim ostatnio coraz częściej, tak więc rozumiem delikatność podejścia do tematu dla miłych Pań. Zapłodnienie może być przez invitro - klinika, inseminacje, w tym domową strzykawką, choć z racji doświadczenia wychodzi na to że jest mało skuteczna ale i ta mi wyszła, oraz poprzez stosunek, choć ten uprawiam tylko po okazaniu badań z drugiej strony oraz może być bardzo krótki z racji na charakter spotkania. Nie zależy mi na seksie a do sprawy podchodzę powaznie. Jestem wytrwały, zdarzało się że musieliśmy i 11 razy się spotykać aby "zaskoczyć".
Pomagam bezinteresowanie, do Ciebie nalezy jedynie zwrot kosztów o ile takie wystąpią (zdarzało się że latałem do anglii w tym celu), z dzieckiem mogę utrzymywać kontakt jeżeli sobie zażyczysz.
Pierwszy kontakt wyłącznie email Qm4n @ wp.pl
Serdecznie pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
Kuba
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post