1000 dla blondyna lat 30-40 centrum PL

Ogłoszenia kobiet
magdamiss
Posty: 1
Rejestracja: 16 marca 2017, 22:03 - czw

1000 dla blondyna lat 30-40 centrum PL

Post autor: magdamiss »

W ofercie na mój mail miss.magda@o2.pl
proszę koniecznie napisać: kolor włosów, wiek, wzrost i województwo.
Sprawa pilna.
Mamdwojedzieci
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwietnia 2017, 10:53 - wt
Lokalizacja: Łódzkie Mazowieckie

Re: 1000 dla blondyna lat 30-40 centrum PL

Post autor: Mamdwojedzieci »

32lata 185cm bladyn Łowicz mam już swoje dzieci córkę 5lat i syna pół roku nie było problemu z zaplodnieniem choć mieliśmy niezgodność krwi .
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: 1000 dla blondyna lat 30-40 centrum PL

Post autor: admin »

blondyn
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Mamdwojedzieci
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwietnia 2017, 10:53 - wt
Lokalizacja: Łódzkie Mazowieckie

Re: 1000 dla blondyna lat 30-40 centrum PL

Post autor: Mamdwojedzieci »

Tak
Mamdwojedzieci
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwietnia 2017, 10:53 - wt
Lokalizacja: Łódzkie Mazowieckie

Re: 1000 dla blondyna lat 30-40 centrum PL

Post autor: Mamdwojedzieci »

Córka też bladynka
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: 1000 dla blondyna lat 30-40 centrum PL

Post autor: Qm4n »

Witam,
Jestem facetem po 30stce, blondyn platynowy z racji szwedzkiego pochodzenia, wychowany w polskich górach, 178cm 88kg umieśniony, ciemne oczy i ciemna karnacja skóry. Grupa krwi A+. Jestem biznesmenem więc na codzień znajduje się w różnych miastach w polsce ale zazwyczaj stacjonuje w Warszawie. Zdrowy, co pół roku robie badania. Sprawdzony, ponieważ sam mam dzieci, córka już 15 lat, a też bo pomagam od jakiegoś czasu. Ostatnie dwa zapłodnienia miałem w grudniu i styczniu ostatnio. Pomagam, parą, samotnym dziewczynom, oraz parom lesbijek. Tym ostatnim ostatnio coraz częściej, tak więc rozumiem delikatność podejścia do tematu dla miłych Pań. Zapłodnienie może być przez invitro - klinika, inseminacje, w tym domową strzykawką, choć z racji doświadczenia wychodzi na to że jest mało skuteczna ale i ta mi wyszła, oraz poprzez stosunek, choć ten uprawiam tylko po okazaniu badań z drugiej strony oraz może być bardzo krótki z racji na charakter spotkania. Nie zależy mi na seksie a do sprawy podchodzę powaznie. Jestem wytrwały, zdarzało się że musieliśmy i 11 razy się spotykać aby "zaskoczyć".
Pomagam bezinteresowanie, do Ciebie nalezy jedynie zwrot kosztów o ile takie wystąpią (zdarzało się że latałem do anglii w tym celu), z dzieckiem mogę utrzymywać kontakt jeżeli sobie zażyczysz.
Pierwszy kontakt wyłącznie email Qm4n @ wp.pl
Serdecznie pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
Kuba
VogueStar
Posty: 26
Rejestracja: 03 stycznia 2017, 17:51 - wt
Lokalizacja: Poznań

Re: 1000 dla blondyna lat 30-40 centrum PL

Post autor: VogueStar »

Lokalizacja: Poznań (mogę dojechać)
Wzrost: 180cm
Waga: 85kg
Sylwetka: Wysportowana
Kolor oczu: Niebieskie
Kolor włosów: Latem jasny blond, zimą ciemnieję
Gruba krwi: B Rh+
ArekL
Posty: 24
Rejestracja: 22 kwietnia 2017, 10:17 - sob

Re: 1000 dla blondyna lat 30-40 centrum PL

Post autor: ArekL »

Witaj chętnie pomogę Arek 31 lat 185 cm ciemny blondyn krew Arh+ kujawsko-pmorskie i pomorskie więcej informacji kontakt arly25@wp.pl lub gg 37708958
ODPOWIEDZ