Szukam dawcy !!!

Ogłoszenia kobiet
kasianowakja
Posty: 1
Rejestracja: 27 lutego 2017, 19:10 - pn

Szukam dawcy !!!

Post autor: kasianowakja »

Witam,
Szukam Pana, który pomoże mi zajść w ciążę, najlepiej posiadajacego aktualne badania albo ktory zgodzi się przeporowadzić odpowiednie badania, m.in. na HIV i inne.
Mam 29 lat, wykształcenie wyższe. Jestem poważną osobą, zapewniam dyskrecję i oczekuję tego samego w zamian.
Od dłuższego czasu staram się o dziecko ze swoim partnerem. Niestety bez powodzeń.
Szukam dawcy najlepiej z Dolnego Śląska lub z możliwością dojazdu.
Na dodatkowe pytania odpowiem drogą mailową.
Pozdrawiam.
anunu
Posty: 1
Rejestracja: 08 czerwca 2016, 08:21 - śr

Re: Szukam dawcy !!!

Post autor: anunu »

1
Ostatnio zmieniony 22 października 2017, 21:34 - ndz przez anunu, łącznie zmieniany 1 raz.
rafael78
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2017, 16:33 - wt
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Szukam dawcy !!!

Post autor: rafael78 »

Witam serdecznie.

Swoją ofertę kieruję do pań, par i małżeństw.
odpowiedzialnych, mądrych, dobrych i pragnących dzieciątko którego nie mogą mieć ze względów naturalnych czy po prostu formalnych.

Ja dawca to:
Brunet
38 LAT
Wzrost 185
Waga 80
Krew A Rh MINUS
Oczy brąz
Karnacja ciemna
Uzębienie pełne i zdrowe
Wykształcenie wyższe techniczne.
W miarę mądry ( cały czas człowiek czegoś się uczy )
Dzieci: Syn i Córka, 2 i 7 Lat
Zwierzęta; pies i kot
Nie mam problemów emocjonalnych i zapewniam dyskrecję.

Metoda naturalna nie ze względu na seks.
Od przyjemności jest Twój partner a nasienie ma trafić najkrótszą drogą z punktu A do B.

Inseminizacja również możliwa. Mam jeden warunek.
Cały proces w mojej obecności i zabieram narzędzia mające kontakt z nasieniem.
Powód: nie chcę aby było rozporzadzane bez mojej wiedzy i niewiadomym celu;-)

Badania: Robię dla osoby zdecydowanej na zapłodnienie na jej koszt. Aktualnych nie posiadam ponieważ mają krótki okres ważności, nie prowadzę rozwiązłego trybu życia i nie mam takiej potrzeby jak i nie zapładniam akordowo.
Ja również zostawiam opcję wyboru Kobiety z którą mam przekazać swoje geny dziecku.
REJON DOLNOŚLĄSKI
NIE PONOSZĘ KOSZTÓW DZIEŁA
KOSZT SAMEGO DZIEŁA BEZPŁATNY

KONTAKT: getpregnant78@gmail.com
on30on30
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2016, 22:18 - czw

Re: Szukam dawcy !!!

Post autor: on30on30 »

Witam jeśli ogłoszenie aktualne chętnie wam pomogę. Mam 32 lata 185cm wzrostu niebieskie oczy dwujke dzieci na chwilę obecną nie mam jakiś wielkich osiągnięć bo narazie nikomu jeszcze nie pomogłem bo nie było okazji ale mam 2 swoich dzieci planowana z wyliczonym dniem owulacji i skuteczność 100%. Czekam na wiadomość pozdrawiam
Levis_762
Posty: 43
Rejestracja: 01 sierpnia 2016, 18:36 - pn

Re: Szukam dawcy !!!

Post autor: Levis_762 »

Witam, Bardzo chętnie spełnie marzenia Pani o dziecku, zapewniam dyskrecje, badania obkrórych Pani pisze wykonam bez problemu. Szczegóły możemy omówić przy kawie. Kontakt do mnie JejJej@poczta.fm
Pozdtawiam
szatanserduszko7755
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2014, 20:19 - śr

Re: Szukam dawcy !!!

Post autor: szatanserduszko7755 »

pawlowski44
Posty: 30
Rejestracja: 09 lipca 2017, 14:28 - ndz
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam dawcy !!!

Post autor: pawlowski44 »

Witaj, mam na Imie Paweł, mam 21 lat, jestem z Wrocławia. Mam 178 cm, piwne oczy, szczuply, 78 kg;) Jestem zainteresowany by zostac twoim dawcą. Odezwij się do mnie a napewno się dogadamy, mój nr tel 536989927
Adam38
Posty: 1
Rejestracja: 11 czerwca 2016, 19:00 - sob

Re: Szukam dawcy !!!

Post autor: Adam38 »

Witam jestem z Dolnego Śląska wykształcony dwóch synów, zdrowy 1.7m 65kg 38 lat,ciemne włosy,niebieskie oczy.Zależy mi na dyskrecji. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
goParent
Posty: 27
Rejestracja: 10 października 2016, 15:24 - pn

Re: Szukam dawcy !!!

Post autor: goParent »

Cześć,

Jestem doświadczonym dawcą. Mam syna, jestem z Dolnego Śląska. Jeśli jesteś zainteresowana to napisz na: ziolo_5@hotmail.com
dawca9411
Posty: 4
Rejestracja: 26 sierpnia 2017, 08:46 - sob

Re: Szukam dawcy !!!

Post autor: dawca9411 »

Cześć jestem jak najbardziej zainteresowany pomocą Tobie, nie oczekuję żadnego zwrotu za badania ponieważ badania mam aktualne z maja 2017 (na potrzeby firmy w której pracowałem) wyniki na nosicielstwo negatywne czyli wszystko w porządku, nie wymagam żadnego odwdzięczenia finansowego, chyba, że sama będziesz chciała :) Oczekuję tylko jednego, jezeli się zdecydujesz na moją pomoc to oczywiście dyskrecja i jakieś miejsce. Coś o mnie dla Twojej wiadomości:

- 23 lata
- Marcin
- Gdańsk
- Grupa krwi brh+
- 175cm wzrostu
- Oczy piwne
- Szczupły

Chyba wszystko podałem z informacji co powinno być, w razie pytań pisz na maila gozman941@gmail.com
Czekam na odpowiedź co i jak, jezeli będziesz coś chciała jeszcze dodatkowo wiedzieć, kieruj pytania na maila
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post