Szukam dawcy, Warminsko mazurskie- Kętrzyn i okolice

Ogłoszenia kobiet
Rybcia124
Posty: 2
Rejestracja: 13 lipca 2017, 00:17 - czw

Szukam dawcy, Warminsko mazurskie- Kętrzyn i okolice

Post autor: Rybcia124 »

Witam, chciałabym zostać mamą, jestem lesbijką więc jest to dla mnie i mojej partnerki nielada wyzwanie. Poszukuję dawcy, jednak w grę wchodzi najlepiej metoda kubeczkowa. Moje wymagania wedle dawcy : anonimowość, dyspozycyjność, zrozumienie oraz gdy uda mi się zajść w ciąże - całkowite zerwanie kontaktu. Nie chce by dawca robił jakiekolwiek problemy i szukał kontaktu z dzieckiem. Chciałabym by była to osoba wysportowana o wzroście około 175 najlepiej o ciemnych włosach, wykształceniu conajmiej średnim, bez nałogów (w tym paleniu) o zbilansowanej diecie i badaniach do wglądu. Rozumiem również obawy o wykorzystanie nasienia do innych celów, wiec wchodzi w grę obecność mężczyzny podczas aplikowania nasienia. Oczekuje również dojazdu do wyznaczonego przeze mnie miejsca, jednak gdy już osoba będzie zdecydowana przyjechać to proszę wziąć pod uwagę, ze może nie udać się za pierwszym razem i będę prosiła o ponowne dojechanie. Dlatego najlepiej gdy będzie to mężczyzna mieszkający w okolicy. Proszę o przemyślane decyzje i kontakt ze mną.
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2017, 14:07 - wt przez Rybcia124, łącznie zmieniany 2 razy.
Pawlus
Posty: 99
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Szukam dawcy, Warminsko mazurskie- Kętrzyn i okolice

Post autor: Pawlus »

Chętnie pomoge jestem
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Szukam dawcy, Warminsko mazurskie- Kętrzyn i okolice

Post autor: admin »

Pawlus pisze:Chętnie pomoge jestem
Ale kim jesteś :?:
Proponuję abyś pisał z sensem. Co Ty na to :?:
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Rybcia124
Posty: 2
Rejestracja: 13 lipca 2017, 00:17 - czw

Re: Szukam dawcy, Warminsko mazurskie- Kętrzyn i okolice

Post autor: Rybcia124 »

admin pisze:
Pawlus pisze:Chętnie pomoge jestem
Ale kim jesteś :?:
Proponuję abyś pisał z sensem. Co Ty na to :?:
Wyjaśnione już na pw, jednak ogłoszenie dalej aktualne :)
zetor
Posty: 9
Rejestracja: 13 sierpnia 2017, 07:25 - ndz

Re: Szukam dawcy, Warminsko mazurskie- Kętrzyn i okolice

Post autor: zetor »

Witam chętnie służę pomocą Jeśli zdecydujesz się Daj znać Pozdrawiam
Mariusz20
Posty: 10
Rejestracja: 27 grudnia 2015, 22:30 - ndz

Re: Szukam dawcy, Warminsko mazurskie- Kętrzyn i okolice

Post autor: Mariusz20 »

krystian2494@wp.pl chętnie pomogę jestem z okolicy
kwloch580
Posty: 29
Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 20:52 - ndz

Re: Szukam dawcy, Warminsko mazurskie- Kętrzyn i okolice

Post autor: kwloch580 »

Witam serdecznie. Mam 21 lat , jestem mlodym dobrze zbudowanym, przystojnym zadbanym mezczyzna. Jestem w pelni zdrowy, tryskam energia . Sport towarzyszyl mi od dziecka. Jestem rowniez inteligentny oraz oczytany. Chetnie pomoge oraz doloze wszelkich staran bys byla szczesliwa i cudowna mama. Cena oczywiscie do uzgodnienia. Metoda nie ma znaczenia. kwloch580@interia.pl Pozdrawiam
Zblondyn19rr
Posty: 3
Rejestracja: 11 września 2017, 14:39 - pn

Re: Szukam dawcy, Warminsko mazurskie- Kętrzyn i okolice

Post autor: Zblondyn19rr »

Cześć. Nie wiem czy ogloszenie jest jeszcze aktualne. Jeślitak to chcialbym pomoc Wam zajsc w ciaze. Ja zdrowy 46 latek blondyn 176 80 aktualne badania. Mam juz 2 zdrowych synow. Niepale i nie naduzywam alkoholu. Mieszkam w Giżycku. Mam srednie wyksztalcenie. Jeslibylybyscie zainteresowane odezwijcie sie.
Zblondyn19rr
Posty: 3
Rejestracja: 11 września 2017, 14:39 - pn

Re: Szukam dawcy, Warminsko mazurskie- Kętrzyn i okolice

Post autor: Zblondyn19rr »

Pisałem ale nie podałem kontaktu do siebie blondyn19rr@gazeta.pl
Pozdrawiam.
Gringo_89
Posty: 5
Rejestracja: 18 września 2017, 11:46 - pn

Re: Szukam dawcy, Warminsko mazurskie- Kętrzyn i okolice

Post autor: Gringo_89 »

Hej. Mam 27 lat, 180cm, zdrowy, wysportowany, przystojny, bez nałogów, wyższe wykształcenie, z Olsztyna. Gwarantuję dyskrecję. Metoda klasyczna. Jeśli nadal jesteś zainteresowana zapraszam na priv.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post