Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Ogłoszenia kobiet
robcio
Posty: 7
Rejestracja: 09 maja 2017, 16:16 - wt

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: robcio »

Witaj. Mam 27 lat 176cm wzrostu i 73kg wagi. Jak jesteś zainteresowana to odezwij się.
Johnnew
Posty: 3
Rejestracja: 25 września 2017, 15:37 - pn

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Johnnew »

Dzien dobry. Chętnie pomogę. Jestem brunetem. Mam piwne oczy i 184cm wzrostu. Jestem zdrowy na nic nie choruje. Posiada wysportowana sylwetkę.
Badania zrobie przed spotkaniem gdyz maja krótki okres ważności. Johnnew@onet.pl
Z poważaniem
damcidzidziusia
Posty: 44
Rejestracja: 25 września 2017, 23:30 - pn

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: damcidzidziusia »

Hej/Witajcie.

Pisze do was dlatego ze juz kiedyś pomagalem malżeństwu z Niemiec.
Co o mnie.... Wysoki szatyn 202cm wzrostu byly koszykarz. Zdrowy, czysty, zadbany, nie palący. Niebieskie oczy, grupa krwi 0 RH-
Sam mam dwójkę dzieci.... Chlopca o brązowych oczach I ciemniejszej karnacji po ojcu szatynie, I corkę blondynkę z niebieskimi oczami rownież po tatusiu :)
Mam 39lat, dosyc zdrowo sie odżywiam choc siedzący tryb pracy przysporzył mi lekkiego brzuszka. Ale gruby nie jestem wiec bez obawy :)
Mam ukonczone studia z zakresu prawa, I choc nie jestem adwokatem do "glupszych" nie naleze :)
Jesli macie pytania lub jestescie zainteresowani..... Poprostu piszcie.
Pozdrawiam
maksimusmax
Posty: 19
Rejestracja: 14 listopada 2016, 03:54 - pn

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: maksimusmax »

Witam
Mam 38 lat, wysoki 195 cm, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie - chętnie pomogę jeśli dojedziecie do Płocka.
Pozdrawiam
polt
Posty: 7
Rejestracja: 15 lutego 2018, 22:10 - czw

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: polt »

Witam jestem facetem lat 33, wzrost 186 cm. Brunet o krótkich włosach, grupa krwi 0 Rh-. Wykształcenie wyższe, mieszkam w woj. Pomorskim. Zapładnianiem nie zajmuję się zawodowo to mój pierwszy wpis. Pozdrawiam serdecznie.
sylwek1983
Posty: 1
Rejestracja: 25 marca 2018, 07:40 - ndz

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: sylwek1983 »

witaj z stej strony 34letni męzczyzna, na imię mam sylwester,jestem z okolic SZubina, mam183wz, niebieskie oczy , ciemny blondyn,budowy normalnej, jesli byłabyś zainteresowana moją o sobą to więcej o mnie po kontakcie mejlowym rysiekzablocki@wp.pl pozdrawiam
sylwester1983
Posty: 5
Rejestracja: 25 marca 2018, 08:19 - ndz

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: sylwester1983 »

witaj jestem z okolic Bydgoszczy jestem po trzydziestce, mam183wz,niebieskie oczy ciemny blondyn, budowy normalnej, zdrowy,pozdrawiam
Abelardo
Posty: 3
Rejestracja: 30 stycznia 2018, 15:16 - wt

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Abelardo »

Cześć, mam na imię Krzysiek, 29 lat, 180cm wzrostu, 78 kg, niebieskie oczy, grupa krwi 0 rh-, IQ 148, wykształcenie wyższe. Jestem z Wielkopolski. Chętnie pomogę.
herkules
Posty: 20
Rejestracja: 29 marca 2018, 15:05 - czw

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: herkules »

witam
brunet,oczy piwne,175wzr, szczupły wysportowany ,ciemna karnacja, wykształcenie średnie ,zdolności manualne ,pewny siebie , ambitny
Nie interesuje mnie sex. Jeżeli jest tylko możliwa metoda naturalna nie wykluczam .
odezwij się na maila fachurax@interia.pl
polt
Posty: 7
Rejestracja: 15 lutego 2018, 22:10 - czw

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: polt »

Witam mam 34 lata wysoki całkiem chyba przystojny, krótko obcięty. Płodzeniem dzieci niezajmuję sie zawodowo, to byłby mój pierwszy raz. Proszę o kontakt na rafal.kun@onet.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post