Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Ogłoszenia kobiet
mk1409
Posty: 1
Rejestracja: 24 sierpnia 2017, 23:45 - czw

Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: mk1409 »

Witam. Krótko i na temat. Jestem po 30scte, dojrzałam do tego aby zostać matką, niestety nie mogę trafić na odpowiedniego kandydata dla partnera dla mnie i ojca mojego dziecka. Szukam dawcy/w sposób naturalny/może być za gratyfikacją finansową:
-wiek: do 35 lat
-wzrost 170-180,
-normalnej budowy ciała
-z aktualnymi wynikami badań krwi (zwrot pieniędzy za wykonanie badań)
-grupa krwi z rh-
Nie wiem co w takim ogłoszeniu można jeszcze dodać:) Dziękuje i pozdrawiam,
dawca9411
Posty: 4
Rejestracja: 26 sierpnia 2017, 08:46 - sob

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: dawca9411 »

Cześć jestem jak najbardziej zainteresowany pomocą Tobie, nie oczekuję żadnego zwrotu za badania ponieważ badania mam aktualne z maja 2017 (na potrzeby firmy w której pracowałem) wyniki na nosicielstwo negatywne czyli wszystko w porządku, nie wymagam żadnego odwdzięczenia finansowego, chyba, że sama będziesz chciała :) Oczekuję tylko jednego, jezeli się zdecydujesz na moją pomoc to oczywiście dyskrecja i jakieś miejsce. Coś o mnie dla Twojej wiadomości:

- 23 lata
- Marcin
- Gdańsk
- Grupa krwi brh+
- 175cm wzrostu
- Oczy piwne
- Szczupły

Chyba wszystko podałem z informacji co powinno być, w razie pytań pisz na maila gozman941@gmail.com
Czekam na odpowiedź co i jak, jezeli będziesz coś chciała jeszcze dodatkowo wiedzieć, kieruj pytania na maila
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: admin »

Zalecam aby nie publikować na forum adresów e-mail bo będziecie dostawać spam.
Kontaktować możecie się poprzez wewnętrzny system komunikacji na forum tj. PW czyli Prywatną Wiadomość.
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
rafael78
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2017, 16:33 - wt
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: rafael78 »

Witam serdecznie.

Swoją ofertę kieruję do pań, par i małżeństw.
odpowiedzialnych, mądrych, dobrych i pragnących dzieciątko którego nie mogą mieć ze względów naturalnych czy po prostu formalnych.
Zdjęcia poniżej ogłoszenia. Jeżeli są niewidoczne to podeślę na email.
Ja dawca to:
Brunet
38 LAT
Wzrost 185
Waga 80
Krew A Rh MINUS
Oczy brąz
Karnacja ciemna
Uzębienie pełne i zdrowe
Wykształcenie wyższe techniczne.
W miarę mądry ( cały czas człowiek czegoś się uczy )
Dzieci: Syn i Córka, 2 i 7 Lat
Zwierzęta; pies i kot
Nie mam problemów emocjonalnych i zapewniam dyskrecję.

Metoda naturalna nie ze względu na seks.
Od przyjemności jest Twój partner a nasienie ma trafić najkrótszą drogą z punktu A do B.

Inseminizacja również możliwa. Mam jeden warunek.
Cały proces w mojej obecności i zabieram narzędzia mające kontakt z nasieniem.
Powód: nie chcę aby było rozporzadzane bez mojej wiedzy i niewiadomym celu;-)

Badania: Robię dla osoby zdecydowanej na zapłodnienie na jej koszt. Aktualnych nie posiadam ponieważ mają krótki okres ważności, nie prowadzę rozwiązłego trybu życia i nie mam takiej potrzeby jak i nie zapładniam akordowo.
Ja również zostawiam opcję wyboru Kobiety z którą mam przekazać swoje geny dziecku.
REJON DOLNOŚLĄSKI
NIE PONOSZĘ KOSZTÓW DZIEŁA
KOSZT SAMEGO DZIEŁA BEZPŁATNY

KONTAKT: getpregnant78@gmail.com
kwloch580
Posty: 29
Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 20:52 - ndz

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: kwloch580 »

Witam serdecznie. Mam 21 lat , jestem mlodym dobrze zbudowanym, przystojnym zadbanym mezczyzna. Jestem w pelni zdrowy, tryskam energia . Sport towarzyszyl mi od dziecka. Jestem rowniez inteligentny oraz oczytany. Chetnie pomoge oraz doloze wszelkich staran bys byla szczesliwa i cudowna mama. Cena oczywiscie do uzgodnienia. Metoda nie ma znaczenia. kwloch580@interia.pl Pozdrawiam
Łukasz21
Posty: 53
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 00:39 - pt

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Łukasz21 »

Witam, 21 letni zdrowy mężczyzna bez nałogów z Torunia, zielone oczy, szczuply,178 cm, 70 kg, grupa krwi Arh+, Zapewniam pełną anonimowosc, dyskrecję i Profesjonalizm. Zapraszam na priv lub na gierzkiewiczlukasz21@wp.pl
Levis_762
Posty: 43
Rejestracja: 01 sierpnia 2016, 18:36 - pn

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Levis_762 »

Witam, jestem z kujawsko-pomorskiego i chętnie pomogę w spełnieniu marzenia o dziecku. Kontakt jejjej@poczta.fm
Pozdrawiam
Tomasz-Ustka
Posty: 3
Rejestracja: 01 września 2017, 21:06 - pt

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Tomasz-Ustka »

Witam jestem z pomorskiego 30lat 175cm wzrostu
mezczyzna
Posty: 9
Rejestracja: 08 września 2017, 00:21 - pt

Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: mezczyzna »

Witaj,
Jestem w stanie Ci pomoc. Jesli ogłoszenie jest aktualne to odezwij sie :)
Pozdrawiam.
gregpik
Posty: 2
Rejestracja: 11 października 2016, 23:16 - wt

Re: Szukam dawcy.Pomorskie,Kujawsko-Pomorskie

Post autor: gregpik »

Witaj,

Jeśli mój mail zostanie zauważony przez Ciebie, to chętnie pomogę. Jestem, z okolic Bydgoszczy, ...

Jestem zdrowym i dojrzałym mężczyzną, nie palę i nie pije, bez nałogów. Mam dwoje zdrowych dzieci. Wykształcenie wyższe i podyplomowe, pracuje, .... . Nie mam żadnych oczekiwań finansowych. Zapłodnienie drogą inseminacji lub naturalną. Oczekuje i sam zapewniam układ bez żadnych zobowiązań. Nie mam żadnych zamiarów ingerowania w Twój związek z w którym będziesz wychowywać dzieci ani domagać się czegokolwiek z faktu bycia ojcem biologicznym.
Proszę podaj jakich badań oczekujesz, prześle te które mam, ewentualnie zrobię brakujące.

Proszę pytajcie, postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz,
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post