Też chcę zostać mamą...

Ogłoszenia kobiet
pawelpawel779
Posty: 11
Rejestracja: 12 października 2017, 13:42 - czw

Re: Też chcę zostać mamą...

Post autor: pawelpawel779 »

Witaj, mam na Imie Paweł, mam 21 lat, jestem z Wrocławia. Mam 178 cm, piwne oczy, szczuply, 70 kg;) Jestem zainteresowany by zostac twoim dawcą. Odezwij się do mnie a napewno się dogadamy, mój nr tel 536989927
Pawel81
Posty: 13
Rejestracja: 03 stycznia 2017, 18:42 - wt

Re: Też chcę zostać mamą...

Post autor: Pawel81 »

Witam chętnie pomogę. Brunet 188cm mogę załączyć foto , gaw81@wp.pl
zaplodnie.1985
Posty: 2
Rejestracja: 19 października 2017, 17:10 - czw

Re: Też chcę zostać mamą...

Post autor: zaplodnie.1985 »

Witam,

Mam na imię Tomasz lat 32 żonaty, ojciec dwójki wspaniałych dziewczynek. Oferuje zapłodnienie para, samotnym kobieta ktore marza o byciu rodzicem.Niczego w zamian nie oczekuje bo sam wiem jak wspaniale jest nim byc. Nie ma dla mnie znaczenia twój wygląd czy status społeczny liczy się tylko to jak bardzo chcesz być matką! Gwarantuje higene oraz pelna dyskrecje i tego samego oczekuje z Twojej strony. Jestem z Warszawy. Zapraszam gorąco do kontaktu. Pozdrawiam Tomek
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Też chcę zostać mamą...

Post autor: maniek1615 »

Witaj chetnie cie poznam jesli jestes zainteresowana mam 37l brunet piwne oczy 172-70kg, jak większość osób na tym portalu . Co porabiam na co dzień pracuje a po pracy różnie spędzam wolny czas w zależności od dnia i nastroju czasami spotkania z przyjaciółmi, jakiś wypad do kina a czasami po prostu mam ochotę posiedzieć w domu,posluchac muzyki czy obejrzeć jakiś fajny film
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post