Szukam dawcy. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie

Ogłoszenia kobiet
kasia26
Posty: 1
Rejestracja: 02 października 2017, 00:34 - pn

Szukam dawcy. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie

Post autor: kasia26 »

Witam. Staramy się z mężem o dziecko od 3 lat, niestety nie dano nam już żadnych szans. Jesteśmy po dwóch nieudanych próbach w klinice i nie chcemy więcej tam wracać... Szukamy dawcy zdrowego, bez chorób dziedzicznych, bez nałogów, przystojnego (Będę prosiła o przesłanie zdjęć na maila). Grupa krwi A+, A-, 0+ lub 0-. Wzrost 183- 189, wiek 20-35. Kolor oczu piwne, brązowe ewentualnie niebieskie. Kolor włosów brąz, ciemny blond ewentualnie blond. Oczywiście konieczne badania (jeśli zaistnieje taka potrzeba to na nasz koszt). Wykształcenie wyższe. Szukam kogoś kto nie zapładnia masowo i chyba jest to zrozumiałe! Jesteśmy zdecydowani zapłacić. Preferuję metodę naturalną, gdyż ma najwyższe szanse powodzenia. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie.
Pozdrawiam
fenix1994
Posty: 7
Rejestracja: 04 października 2017, 21:28 - śr

Re: Szukam dawcy. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie

Post autor: fenix1994 »

Napisałem priv
Norbi
Posty: 28
Rejestracja: 17 lipca 2017, 10:05 - pn

Re: Szukam dawcy. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie

Post autor: Norbi »

Cześć chętnie pomogę w tym jestem wysoki szczupły mam swoje dzieci jestem zdrowy pochodzę z Zamościa aktualnie jestem ojcem mam 5 dzieci ostatnio urodzone w tym roku dzieci są zdrowe obecnie jestem honorowy dawca krwi nie zapładniam masowo postanowiłem tylko pomoc moja grupa krwi to A1rh mam 40 l jnorbertkasia@Interia.pl pozdrawiam
rafael78
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2017, 16:33 - wt
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Szukam dawcy. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie

Post autor: rafael78 »

Witam serdecznie.

Swoją ofertę kieruję do pań, par i małżeństw.
odpowiedzialnych, mądrych, dobrych i pragnących dzieciątko którego nie mogą mieć ze względów naturalnych czy po prostu formalnych.
Zdjęcia poniżej ogłoszenia. Jeżeli są niewidoczne to podeślę na email.
Ja dawca to:
Brunet
38 LAT
Wzrost 185
Waga 80
Krew A Rh MINUS
Oczy brąz
Karnacja ciemna
Uzębienie pełne i zdrowe
Wykształcenie wyższe techniczne.
W miarę mądry ( cały czas człowiek czegoś się uczy )
Dzieci: Syn i Córka, 2 i 7 Lat
Zwierzęta; pies i kot
Nie mam problemów emocjonalnych i zapewniam dyskrecję.

Metoda naturalna nie ze względu na seks.
Od przyjemności jest Twój partner a nasienie ma trafić najkrótszą drogą z punktu A do B.

Inseminizacja również możliwa. Mam jeden warunek.
Cały proces w mojej obecności i zabieram narzędzia mające kontakt z nasieniem.
Powód: nie chcę aby było rozporzadzane bez mojej wiedzy i niewiadomym celu;-)

Badania: Robię dla osoby zdecydowanej na zapłodnienie na jej koszt. Aktualnych nie posiadam ponieważ mają krótki okres ważności, nie prowadzę rozwiązłego trybu życia i nie mam takiej potrzeby jak i nie zapładniam akordowo.
Ja również zostawiam opcję wyboru Kobiety z którą mam przekazać swoje geny dziecku.
REJON DOLNOŚLĄSKI
NIE PONOSZĘ KOSZTÓW DZIEŁA
KOSZT SAMEGO DZIEŁA BEZPŁATNY

KONTAKT: getpregnant78@gmail.com
luki200
Posty: 1
Rejestracja: 07 października 2017, 12:27 - sob

Re: Szukam dawcy. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie

Post autor: luki200 »

hej ja mogę pomoc zajść ci w ciaze auto jest dojade
MarcinJedras
Posty: 28
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 12:52 - sob

Re: Szukam dawcy. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie

Post autor: MarcinJedras »

Witam serdecznie , mam na imię Marcin i mam 30 lat jestem z wlkp że względu na anonimowość nie będę podawał dokładnej lokalizacji . Oczy zielone 182 wzrostu średniej budowy ciała szatyn grupa krwi 0R- nie jestem masowym zapladniaczem . Obecnie szczęśliwy tatuś 3 miesięcznej córeczki. Jeśli chodzi o wykształcenie mam wyższe badania robię na zamówienie. Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt . Pozdrawiam
robert68
Posty: 151
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:12 - czw

Re: Szukam dawcy. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie

Post autor: robert68 »

Cześć , 36 lat 183/82 , doświadczony , reszta jak pani szuka , kontakt na private wiadomość , pozdrawiam Robert
jacob
Posty: 2
Rejestracja: 10 października 2017, 15:42 - wt

Re: Szukam dawcy. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie

Post autor: jacob »

Cześć jestem Kuba mam 29lat pochodzę z Wielkopolski jestem normalnym facetem chciałbym poprostu pomóc nie chcę za to pieniędzy jeśli nadal szuka pani pomocy to poproszę o kontakt jakuba1988@wp.pl pozdrawiam i dziękuję
pawelwil
Posty: 4
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 09:48 - śr

Re: Szukam dawcy. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie

Post autor: pawelwil »

Witam. Chetnie wam pomoge. Jestem z dolnego slaska. Czy dalej szukacie dawcy?
pawelpawel779
Posty: 11
Rejestracja: 12 października 2017, 13:42 - czw

Re: Szukam dawcy. Wielkopolska/ Dolny Śląsk/ Łódzkie

Post autor: pawelpawel779 »

Witaj, mam na Imie Paweł, mam 21 lat, jestem z Wrocławia. Mam 178 cm, piwne oczy, szczuply, 70 kg;) Jestem zainteresowany by zostac twoim dawcą. Odezwij się do mnie a napewno się dogadamy, mój nr tel 536989927
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post