Poszukuję dawcy

Ogłoszenia kobiet
Wytryski
Posty: 2
Rejestracja: 02 grudnia 2017, 18:31 - sob

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: Wytryski »

Witam serdecznie jestem zdrowy do zapłodnienia kobiety mam 35 lat nie palący blondyn niebieskie oczy 180wzrostu szczuplej budowy ciała z Olsztyna
Piotr111
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2018, 07:45 - pn

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: Piotr111 »

EdytaD pisze:Jestem 33-letnią kobietą. Mieszkam w Warszawie. Mam dobre warunki do wychowania dziecka. Poszukuję zdrowego dawcy z ważnymi badaniami. Proszę o kontakt osoby konkretne i zdecydowane.
Cześć mogę ci pomuc jestem zdrowy facetem mam 4dzieci
pawelmak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2018, 13:34 - sob

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: pawelmak »

Witam. Jestem zdrowym i zadbanym 40-letnim mężczyzną bez nałogów. Mieszkam w Tarnobrzegu. Chętnie Ci pomogę w spełnieniu marzeń o dziecku. Może napiszę coś o sobie... Mam 176 cm wzrostu, szare oczy, włosy koloru ciemny blond bez łysiny i normalną budowę ciała. Grupa krwi B Rh+. W mojej rodzinie nigdy nie było żadnych chorób, zwyrodnień genetycznych, raka i generalnie przodkowie byli długowieczni w większości dożywali do 86-93 lat. Posiadam wyższe wykształcenie i prowadzę własną działalność. Mam już dwóch zdrowych i pięknych synów i dlatego chętnie podzielę się moimi możliwościami w zapłodnieniu. Nie oczekuję niczego w zamian ale będę szczęśliwy wiedząc, że komuś pomogłem i dałem życie. Wiem jak niektórzy pragną dziecka i marzą o macierzyństwie a nie mogą tego mieć. Dlatego zapraszam do spełniania marzeń... ;-)
Możesz do mnie pisać tutaj w wiadomościach priv lub na maila: pawelmak@poczta.fm. Pozdrawiam ;-)
wegas333
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: wegas333 »

pomoge ci grzecznosciowo i zaplodnie cie,podaj numer tel. ja 45 lat. wegas333@onet.eu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post