Szukam pomocy

Ogłoszenia kobiet
Baska78
Posty: 18
Rejestracja: 17 sierpnia 2017, 21:24 - czw

Szukam pomocy

Post autor: Baska78 »

Witam Panow! Szukam Pana z wyzszym lub srednim wyksztalceniem.Grupa krwi A+ lub B- .Z waznymi badaniami.Wzrost od 175 ciemny bladyn o niebieskich oczach .Przedewszystkim konkretnego i slownego z mazowieckiego.Posiadajacy swoje dzieci .Pomoc bezplatna.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2018, 15:17 - ndz przez Baska78, łącznie zmieniany 2 razy.
nemo32
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwietnia 2017, 12:56 - czw

Re: Szukam pomocy

Post autor: nemo32 »

Witam zainteresowało mnie Twoje ogłoszenie, nadal aktualne?
Baska78
Posty: 18
Rejestracja: 17 sierpnia 2017, 21:24 - czw

Re: Szukam pomocy

Post autor: Baska78 »

Aktualne opisz sie
zdrowydawca88
Posty: 2
Rejestracja: 14 grudnia 2017, 17:24 - czw

Re: Szukam pomocy

Post autor: zdrowydawca88 »

Witam serdecznie, wysłałem Prywatną Wiadomość.
Leon..
Posty: 8
Rejestracja: 30 listopada 2017, 05:28 - czw

Re: Szukam pomocy

Post autor: Leon.. »

Cześć jestem blondynem grupa krwi brh+ mam niebieskie oczy i wzrost 182 cm napisz do mnie leontarnowski1983@wp.pl
patryko399
Posty: 16
Rejestracja: 20 stycznia 2016, 11:15 - śr
Lokalizacja: Łódź

Re: Szukam pomocy

Post autor: patryko399 »

Witam spełniam wszystkie twoje oczekiwania jeśli jesteś poważnie zainteresowana normalnym zdrowym facetem to zapraszam do kontaktu napewno sie dogadamy. Patryko399@wp.pl
AdrianPiksel
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2017, 23:25 - pt
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Szukam pomocy

Post autor: AdrianPiksel »

Cześć
Na imię mam Adrian. Sympatyczny, spokojny mężczyzna przed 30stką. Szczupłej budowy blondyn o niebieskich oczach. Wzrost 176cm, waga 76kg, karnaca jasna a grupa krwi to 0RH-.Bez nałogów. Żonaty mający dwójkę pięknych dzieci: 4letnią córeczkę i 3 letniego synka. Brak jakichkolwiek chorób przewlekłych. Na forum od niedawna lecz posiadający już 2 sukcesy. Mieszkam w Warszawie. Wykształcenie średnie.

Problem braku potomstwa jest trudny. Możliwość skorzystania z pomocy dawcy nasienia daje szanse na szczęśliwe życie z pociechą u boku.
Osób takich jak ja pomocnych jest sporo...niektórzy to robią za przyjemność współżycia, niektórzy za drobną opłatą, a jeszcze inni tak jak ja podchodzą do tego profesjonalnie.
Warunkiem pomocy jest 100% mojej anonimowości więc nie przedstawiam się swoimi personaliami, nie przesyłam swojej fotografii, nie spotykam się u siebie w domu ani na osiedlu. 
Preferowane dwie formy zapłodnienia:
- Naturalna (skuteczniejsza) - wymagam badań na HIV, HCV i kiły.
- Inseminacja (25% skutecznosci) - nie wymagam żadnych badań.
W cenie wliczone są 3 próby zapłodnienia naturalnego lub 5 prób inseminacji. Jestem otwarty na rożne inne propozycje.
Gwarantuje 100% dyskrecji. Nie zamierzam ingerować w wychowanie dziecka. Generalnie po udanym zapłodnieniu, nasz kontakt się kończy.
Na początek preferuję kontakt po przez post lub prywatną wiadomość. Na umówione spotkanie możesz przyjść sama lub z partnerem. Więcej interesujących Cię pytań udzielę na spotkaniu. Zastrzegam sobie prawo do odmówienia pomocy przy pierwszym spotkaniu
Franc
Posty: 13
Rejestracja: 05 września 2017, 14:15 - wt

Re: Szukam pomocy

Post autor: Franc »

Witam!
Jeśli jest Pani zainteresowana to proszę o kontakt na maila kowalski.k2@interia.pl
Pozdrawiam
GreenRaanger
Posty: 6
Rejestracja: 18 września 2017, 19:27 - pn

Re: Szukam pomocy

Post autor: GreenRaanger »

Cześć, 25 lat, wykształcenie wyższe, brunet, niebieskie oczy, 178cm wzrostu, 80kg wagi, z Warszawy. Email do mnie green.raanger@gmail.com pozdrawiam.
arturk
Posty: 15
Rejestracja: 12 listopada 2017, 08:45 - ndz

Re: Szukam pomocy

Post autor: arturk »

Cześć. Chętnie pomogę. 33 lata, 190cm, grupa krwi: 0+, 100kg, brunet, piwne oczy, politechnika
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post