Mój plan na 2018 to zajść w ciąże

Ogłoszenia kobiet
radzimirkatowice
Posty: 6
Rejestracja: 29 marca 2018, 01:06 - czw

Re: Mój plan na 2018 to zajść w ciąże

Post autor: radzimirkatowice »

zapraszam na priv
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Mój plan na 2018 to zajść w ciąże

Post autor: maniek1615 »

Witaj chetnie pomoge jesli jesteś zainteresowana mam 37l brunet piwne oczy 173-70kg jak jesteś zainteresowana daj znać
RealnyDobry
Posty: 29
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:53 - pt

Re: Mój plan na 2018 to zajść w ciąże

Post autor: RealnyDobry »

Jeśli jesteś POWAŻNIE zainteresowaną osobą to zapraszam. Możemy się spotkać i cóż... Zadziałać. Oczywiście nie widzę też problemu, jeśli chcesz być np. z partnerem. Rozumiem obawy, niepewność itp... Przy wszystkim może być obecny partner.

Żyjemy w strasznym biegu, szalone czasy... Dlatego bardzo proszę o kontakt od NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH osób. Realnych i poważnych, które przemyślały wszystko dokładnie i podjęły taką decyzję. Po prostu szanujemy swój czas. Jest go naprawdę niewiele, a życie jest stanowczo za krótkie, aby pisać z kimś w nieskończoność... Całymi dniami czy tygodniami... A później i tak okazuje się, że kontakt nagle urywa się...
Najlepszym wyjściem jest poważna i szczera rozmowa, która tak naprawdę wiele weryfikuje i można wyczuć drugą stronę.
Naprawdę warto.
Czekam na info.

Link z moim opisem - obszernym:

viewtopic.php?f=3&t=28901

Zapraszamy.

xyzrob@o2.pl
sylwester1983
Posty: 5
Rejestracja: 25 marca 2018, 08:19 - ndz

Re: Mój plan na 2018 to zajść w ciąże

Post autor: sylwester1983 »

witaj z stej strony Paweł, mam 184wz niebieskie oczy, ciemny blondyn,35lat, jesli jestes zainteresowana mój mejl kontaktowy to rysiek33huta@wp.pl jestem z kuj.pom pozdrawiam
pol1
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwietnia 2017, 16:17 - sob

Re: Mój plan na 2018 to zajść w ciąże

Post autor: pol1 »

Witam, jestem właśnie takim mężczyzną, wysokim o niebieskich oczach, mam 28 lat, piszę maluję, jestem artystą, znam hiszpański i interesuje sie wieloma rzeczami, bardzo dużo poświęcam czas na książki i sport, pozdrawiam
Pan34
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2018, 06:58 - sob

Re: Mój plan na 2018 to zajść w ciąże

Post autor: Pan34 »

Cześć jeśli Twoje ogł jest aktualne to proszę o kontakt na email c.radzio2512@wp.pl
przystojny102
Posty: 40
Rejestracja: 05 listopada 2012, 17:42 - pn

Re: Mój plan na 2018 to zajść w ciąże

Post autor: przystojny102 »

Witaj
Jeśli nadal szukasz, to mogę pomóc, jestem z Ełku.
Napisz na polox1@wp.pl
sani112
Posty: 5
Rejestracja: 15 czerwca 2018, 13:54 - pt

Re: Mój plan na 2018 to zajść w ciąże

Post autor: sani112 »

witaj poznajmy sie jestem z Gdancka i chetnie cie zapłodnie tel 579 322 970
sportowiec777
Posty: 11
Rejestracja: 29 czerwca 2018, 11:09 - pt

Re: Mój plan na 2018 to zajść w ciąże

Post autor: sportowiec777 »

Ciemna karnacja, oczy niebieskie, smukła sylwetka, 1,82cm, grube gęste włosy, zdrowa skóra (dostarcza zdjęcie). Posiadam aktualne badania. Mam bardzo dobre nasienie ; zapłodnienie natychmiastowe gwarantowane jeśli masz płodne dni. Jestem bez nałogów, sporadycznie alkohol. Bardzo dobrze zdrowo się odżywiać. Systematycznie uprawiam różne dyscypliny sporty; uwielbiam rywalizację. Kości silne, ciało sprężyste. Charakter stabilny, żywiołowy, pogodny. Cechy odpowiedzialny, pracowity, wytrwały, uparty. Pokoleniowo przodkowie mocni. Pradziadek z Piłsuckim ramię w ramię zaszli pod Moskwę(mam zdjęcie). Umysł analityczny, wnikliwym, bystry. Prowadzę z sukcesem własną działalność gospodarczą. Jestem ojcem trójki zdrowych dzieci z czego dwójka jest przez udzielenie pomocy , a synek jest z żoną. Oczekuje dyskrecji dlatego początkowy kontakt email: sportowiec777@onet.pl
nowezycie
Posty: 7
Rejestracja: 27 czerwca 2014, 10:09 - pt

Re: Mój plan na 2018 to zajść w ciąże

Post autor: nowezycie »

Witaj, nie patrzę ile miałaś chętnych bo pewnie wielu,....profesjonalistów,... ja jestem normalnym facetem ,mam 7 letnią córkę, ładną zdrową i inteligentną. Bardzo mi zależy, żeby powtórzyć ten sukces. Pewnie wyświetli się mój profil, czy też nick to możesz spojrzeć ;) Jestem zdecydowany, dyskretny i otwarty na rożne rozwiązania jeśli masz jakieś pomysły :) ,..... pzdr....
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post