Dawca z woj. Lubelskiego

Ogłoszenia kobiet
trail
Posty: 1
Rejestracja: 23 stycznia 2018, 18:42 - wt

Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: trail »

Witam mam 23 lata i szukam dawcy. Interesuje mnie tylko zapłodnienie metoda inseminacji domowej. Mam grupę krwi ARh +.Szukam dawcy, który pomaga kobietom bezinteresownie. Najlepiej z okolic Lublina.

Ogłoszenie już nie aktualne.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 06:52 - śr przez trail, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawlus
Posty: 99
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: Pawlus »

Tu Marek chętnie pomogę 667421177
Pawlus
Posty: 99
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: Pawlus »

Witam jeśli jeszcze aktualne zapraszam do kontaktu dawca krwi kpl badan667421177
tomek0706
Posty: 2
Rejestracja: 04 lutego 2018, 15:32 - ndz

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: tomek0706 »

Hejka. Jestem Tomek, mam 23 lata tak jak ty :). Mam 179 cm wzrostu, szczupła budowa ciała. Kocham uprawiac sport, przedewszystkim biegać, startuje w maratonach. Jesli jestes zainteresowana to napisz.
Tacoo
Posty: 2
Rejestracja: 07 lutego 2018, 01:24 - śr

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: Tacoo »

Hej jestem 24 letnim inżynierem z okolic Lublina, gruba krwi B Rh +. Mogę Ci pomóc
alexnorp1974
Posty: 13
Rejestracja: 11 lutego 2018, 22:38 - ndz

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: alexnorp1974 »

Cześć Jestem 43 letnim facetem który ma dwoje zdrowych dzieci. Mieszkam w okolicach Poznania. Jeśli jesteś zainteresowana odpisz alexmaciej021174@interia.eu
lubelskie_on
Posty: 6
Rejestracja: 08 marca 2018, 19:29 - czw

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: lubelskie_on »

Cześć, jestem Łukasz i mam 26 lat, jestem szczupłym blondynem o niebieskich oczach, 180cm, wyższe wykształcenie, w pełni zdrowy, o wysokiej kulturze osobistej, chętnie Ci pomogę, jeśli jesteś zainteresowana to napisz ;)
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: maniek1615 »

Witaj chetnie pomoge jesli jesteś zainteresowana mam 37l brunet piwne oczy 173-70kg jak jesteś zainteresowana daj znać
RealnyDobry
Posty: 29
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:53 - pt

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: RealnyDobry »

Jeśli jesteś POWAŻNIE zainteresowaną osobą to zapraszam. Możemy się spotkać i cóż... Zadziałać. Oczywiście nie widzę też problemu, jeśli chcesz być np. z partnerem. Rozumiem obawy, niepewność itp... Przy wszystkim może być obecny partner.

Żyjemy w strasznym biegu, szalone czasy... Dlatego bardzo proszę o kontakt od NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH osób. Realnych i poważnych, które przemyślały wszystko dokładnie i podjęły taką decyzję. Po prostu szanujemy swój czas. Jest go naprawdę niewiele, a życie jest stanowczo za krótkie, aby pisać z kimś w nieskończoność... Całymi dniami czy tygodniami... A później i tak okazuje się, że kontakt nagle urywa się...
Najlepszym wyjściem jest poważna i szczera rozmowa, która tak naprawdę wiele weryfikuje i można wyczuć drugą stronę.
Naprawdę warto.
Czekam na info.

Link z moim opisem - obszernym:

viewtopic.php?f=3&t=28901

Zapraszamy.
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: ciepleciacho15 »

ObrazekObrazek
Witam. Jestem sprawdzonym dawcą spermy nasienia, zapłodnie kobietę. Pomogę zajść w ciążę Parom lub Paniom które chcą mieć dziecko i szukają anonimowego dawcy spermy nasienia do inseminacji zapłodnienia. Nie chce ingerować w życie dziecka zapłodnienie drogą naturalną. Mam 24lata 174cm 68kg jestem szczupły arh+ brunet kręcone włosy brązowe oczy, długie rzęsy, podobno męski głos, mówi sie że jestem męski, nie ważne czy masz 30 czy ponad 40lat, chętnie zapłodnię, będziemy próbować aż do skutku Byłem dawcą do tej pory tylko raz, pomogłem skutecznie 2lata temu 30letniej kobiecie, zdjęcie córki i moje są poniżej, prowadze zdrowy tryb życia nie pale, nie pije, jem warzywa owoce zdrowo sie odżywiam. Mam maturę. Ogłoszenie aktualne, jestem dyspozycyjny w Lublinie, Podobno mam miły charakter, ładne rysy twarzy, urok osobisty. Gwarantuje dyspozycyjność, anonimowość, higiene. Znam sie na komputerach. Telefon podany na w ogłoszeniu. Odpowiadam bardzo szybko. Pozdrawiam serdecznie Panie i Pary szukające dawcy spermy
pomocclublin@gmail.com
tel 572258167
pomocclublin@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post