Warszawa

:arrow: np. Warszawa i Radom
Sade
Posty: 2
Rejestracja: 24 listopada 2017, 19:18 - pt

Warszawa

Post autor: Sade »

Szukam wysokiego, bezinteresownego dawcy z Warszawy.
saddee@wp.pl
Franc
Posty: 13
Rejestracja: 05 września 2017, 14:15 - wt

Re: Warszawa

Post autor: Franc »

Witam!
Jeśli jest Pani zainteresowana to proszę o kontakt na maila kowalski.k2@interia.pl
Pozdrawiam
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Warszawa

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy. Mam 35 lat i prowadze własną firmę. Jestem po 4 fakultetach. Blondyn polak z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry. mam dzieci własne oraz z pomocy. Pomagam bezinteresowanie. Metoda kubeczkowa, klinika ale równiez i naturalna, przy czym przy takiej wymagam badań na HIV i WZW. Oczywiście sam takowe posiadam. Grupa Arh+. Pomagam również lesbijkom.
Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
Adamszadur
Posty: 29
Rejestracja: 13 lutego 2018, 20:57 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: Adamszadur »

Witam . Prosze o kontakt w sprawie dawcy .Ja miły fajny facet blondyn niebiesko oki . Info 668 257 459.
Witam . Jestem milym fajnym 38 letnim facetem chetnym dać kobiecie upragnione dziecko . Mam corke 11 lat zdrowa energiczna madra dziewczynka . Ja blondyn niebieskie oczy wysoki 180 cm miły fajny facet i myślę że nie zawiode swoją osoba . Info 668 257 459 . Pozdrawiam Grupa krwi AB RH+ emeil omega-pack@wp.pl
Sade
Posty: 2
Rejestracja: 24 listopada 2017, 19:18 - pt

Re: Warszawa

Post autor: Sade »

Szukam dawcy z Warszawy, kontakt tylko na maila.
DobrydawcaWAW30
Posty: 5
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 10:07 - pt

Re: Warszawa

Post autor: DobrydawcaWAW30 »

Cześć, chętnie pomogę. O mnie:
30 lat, 190cm, 80kg, atrakcyjny brunet, ciemne oczy, nie łysieje, ani nikt w rodzinie nie lysial, brak chorób w rodzinie, brak nałogów, zdrowy tryb życia (nie napakowany z siłowni, tylko pływanie, koszykówka). Wykształcenie wyższe (ukonczone 2 kierunki na UW), w rodzinie wszyscy z wyższym wykształceniem. Kontakt priv albo dobrydawcawaw30@wp.pl
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post