Zdecydowana - kujawsko-pomorskie.

Ogłoszenia kobiet
effy4
Posty: 2
Rejestracja: 15 grudnia 2017, 19:12 - pt

Zdecydowana - kujawsko-pomorskie.

Post autor: effy4 »

Witam :)
Jakiś czas temu zamieszczalam juz ogloszenie na tym portalu, ale sprawy przybraly szybszy obrot, dltatego tez szukam osoby, z ktora bylaby dostepna od marca tego roku.

Interesowałaby mnie współpraca z osobą mieszkającą w województwie kujawsko-pomorskim (bydgoszcz,toruń lub okolice), która zgodziłaby się na to, aby zapłodnienie odbyło się metodą kubeczkową.
Z góry zaznaczam, że zależy mi tylko na znalezieniu odpowiedniej osoby, która nie miałaby później roszczeń do mnie bądź do dziecka. Chcialabym tez, aby byla to osoba zdecydowana i konkretna, a nie taka, ktora rozmysli sie po pierwszym spotkaniu.

Stawiam na pełną anonimowość, szczerość i otwartość.
Jeśli ktoś jest zainteresowany moim ogłoszeniem to proszę o napisaniu kilku zdań o sobie i wysłanie ich na maila: effy4@o2.pl

Pozdrawiam :)
Krzysiek1989
Posty: 3
Rejestracja: 18 lutego 2018, 14:46 - ndz

Re: Zdecydowana - kujawsko-pomorskie.

Post autor: Krzysiek1989 »

Witam,jestem zainteresowany
MarcinJedras
Posty: 28
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 12:52 - sob

Re: Zdecydowana - kujawsko-pomorskie.

Post autor: MarcinJedras »

Witam nadal aktualne ogłoszenie?
Ambitny
Posty: 45
Rejestracja: 06 grudnia 2017, 23:00 - śr

Re: Zdecydowana - kujawsko-pomorskie.

Post autor: Ambitny »

Zainteresowany z okolic Torunia.
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Zdecydowana - kujawsko-pomorskie.

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy ale z racji pracy często przybywam w bydgoszczy. Mam 35 lat i prowadze własną firmę. Jestem po 4 fakultetach. Blondyn polak z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry. mam dzieci własne oraz z pomocy. Pomagam bezinteresowanie. Metoda kubeczkowa, klinika ale równiez i naturalna, przy czym przy takiej wymagam badań na HIV i WZW. Oczywiście sam takowe posiadam. Pomagam również lesbijkom.
Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post