PILNIE POSZUKIWANY DAWCA SPERMY BEZPŁATNIE

Ogłoszenia kobiet
RealnyDobry
Posty: 29
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:53 - pt

Re: odpowiedzialna kobieta szuka dawcy

Post autor: RealnyDobry »

Jeśli jesteś POWAŻNIE zainteresowaną osobą to zapraszam. Możemy się spotkać i cóż... Zadziałać. Oczywiście nie widzę też problemu, jeśli chcesz być np. z partnerem. Rozumiem obawy, niepewność itp... Przy wszystkim może być obecny partner.

Żyjemy w strasznym biegu, szalone czasy... Dlatego bardzo proszę o kontakt od NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH osób. Realnych i poważnych, które przemyślały wszystko dokładnie i podjęły taką decyzję. Po prostu szanujemy swój czas. Jest go naprawdę niewiele, a życie jest stanowczo za krótkie, aby pisać z kimś w nieskończoność... Całymi dniami czy tygodniami... A później i tak okazuje się, że kontakt nagle urywa się...
Najlepszym wyjściem jest poważna i szczera rozmowa, która tak naprawdę wiele weryfikuje i można wyczuć drugą stronę.
Naprawdę warto.
Czekam na info.

Link z moim opisem - obszernym:

viewtopic.php?f=3&t=28901

Zapraszamy.

xyzrob@o2.pl
Franczesco
Posty: 11
Rejestracja: 12 czerwca 2018, 14:26 - wt

Re: odpowiedzialna kobieta szuka dawcy

Post autor: Franczesco »

Witaj pati, mogę pomóc jeśli aktualne.
patikozdron
Posty: 3
Rejestracja: 08 marca 2018, 18:50 - czw

Re: odpowiedzialna kobieta szuka dawcy

Post autor: patikozdron »

witaj masz jakies warunki ? proszę o szybką odpowiedz
pawelmak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2018, 13:34 - sob

Re: PILNIE POSZUKIWANY DAWCA SPERMY BEZPŁATNIE

Post autor: pawelmak »

Witam. Jestem zdrowym i zadbanym 40-letnim mężczyzną bez nałogów. Mieszkam w Tarnobrzegu. Chętnie Wam pomogę w spełnieniu marzeń o dziecku. Może napiszę coś o sobie... Mam 176 cm wzrostu, szare oczy, włosy koloru ciemny blond bez łysiny i normalną budowę ciała. Grupa krwi B Rh+. W mojej rodzinie nigdy nie było żadnych chorób, zwyrodnień genetycznych, raka i generalnie przodkowie byli długowieczni w większości dożywali do 86-93 lat. Posiadam wyższe wykształcenie i prowadzę własną działalność. Mam już dwóch zdrowych i pięknych synów i dlatego chętnie podzielę się moimi możliwościami w zapłodnieniu. Nie oczekuję niczego w zamian ale będę szczęśliwy wiedząc, że komuś pomogłem i dałem życie. Wiem jak niektórzy pragną dziecka i marzą o macierzyństwie a nie mogą tego mieć. Dlatego zapraszam do spełniania marzeń... ;-)
Możecie do mnie pisać tutaj w wiadomościach priv lub na maila: pawelmak@poczta.fm. Pozdrawiam ;-)
Kozdi31
Posty: 5
Rejestracja: 31 lipca 2018, 12:30 - wt

Re: PILNIE POSZUKIWANY DAWCA SPERMY BEZPŁATNIE

Post autor: Kozdi31 »

31 lat, 121kg wagi, ciemne oczy, ciemne wlosy, przystojny, zadbany, mam 7 letniego syna, zdj siebie, syna moge wyslac na meila Kozdi31@wp.pl, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post