Chcę zostać zapłodniona

Ogłoszenia kobiet
Adamszadur
Posty: 29
Rejestracja: 13 lutego 2018, 20:57 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chcę zostać zapłodniona

Post autor: Adamszadur »

Witam jak ogloszenie aktyalne to chetnie zostane dawca . Abrh+ krew aktualne badania hiv kiła hcv info 668 257 459
Witam . Jestem milym fajnym 38 letnim facetem chetnym dać kobiecie upragnione dziecko . Mam corke 11 lat zdrowa energiczna madra dziewczynka . Ja blondyn niebieskie oczy wysoki 180 cm miły fajny facet i myślę że nie zawiode swoją osoba . Info 668 257 459 . Pozdrawiam Grupa krwi AB RH+ emeil omega-pack@wp.pl
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Chcę zostać zapłodniona

Post autor: maniek1615 »

Witaj chetnie pomoge jesli jesteś zainteresowana mam 37l brunet piwne oczy 173-70kg jak jesteś zainteresowana daj znać
poldekmisiak
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwietnia 2018, 20:13 - pt

Re: Chcę zostać zapłodniona

Post autor: poldekmisiak »

witaj , czy ogloszenie jes jeszcze aktualne?dziekuje
poldekmisiak
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwietnia 2018, 20:13 - pt

Re: Chcę zostać zapłodniona

Post autor: poldekmisiak »

witaj marek aktualne??
Adamszadur
Posty: 29
Rejestracja: 13 lutego 2018, 20:57 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chcę zostać zapłodniona

Post autor: Adamszadur »

Chetnie pomogę Ja mily fajny facet mam corke 12 lat madra zdrowa dziewczynka . Posiadam aktualne badania hiv kiła hcv. Napisz 668 257 459
Witam . Jestem milym fajnym 38 letnim facetem chetnym dać kobiecie upragnione dziecko . Mam corke 11 lat zdrowa energiczna madra dziewczynka . Ja blondyn niebieskie oczy wysoki 180 cm miły fajny facet i myślę że nie zawiode swoją osoba . Info 668 257 459 . Pozdrawiam Grupa krwi AB RH+ emeil omega-pack@wp.pl
pol1
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwietnia 2017, 16:17 - sob

Re: Chcę zostać zapłodniona

Post autor: pol1 »

Witam chetnie pomoge, mam 28 lat, jestem wysokim przystojnym mesczyzna o a atletycznej budowie ciala, mam wiele zainteresowan, bardzo oczytany znam hiszpanski, pozdrawiam:-) moj email:angelito 7@onet.pl
pol1
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwietnia 2017, 16:17 - sob

Re: Chcę zostać zapłodniona

Post autor: pol1 »

Franc
Posty: 13
Rejestracja: 05 września 2017, 14:15 - wt

Re: Chcę zostać zapłodniona

Post autor: Franc »

Witam!
Jeśli jest Pani jeszcze zainteresowana to proszę o kontakt na maila kowalski.k2@interia.pl
Pozdrawiam
RealnyDobry
Posty: 29
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:53 - pt

Re: Chcę zostać zapłodniona

Post autor: RealnyDobry »

Jeśli jesteś POWAŻNIE zainteresowaną osobą to zapraszam. Możemy się spotkać i cóż... Zadziałać. Oczywiście nie widzę też problemu, jeśli chcesz być np. z partnerem. Rozumiem obawy, niepewność itp... Przy wszystkim może być obecny partner.

Żyjemy w strasznym biegu, szalone czasy... Dlatego bardzo proszę o kontakt od NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH osób. Realnych i poważnych, które przemyślały wszystko dokładnie i podjęły taką decyzję. Po prostu szanujemy swój czas. Jest go naprawdę niewiele, a życie jest stanowczo za krótkie, aby pisać z kimś w nieskończoność... Całymi dniami czy tygodniami... A później i tak okazuje się, że kontakt nagle urywa się...
Najlepszym wyjściem jest poważna i szczera rozmowa, która tak naprawdę wiele weryfikuje i można wyczuć drugą stronę.
Naprawdę warto.
Czekam na info.

Link z moim opisem - obszernym:

viewtopic.php?f=3&t=28901

Zapraszamy.

xyzrob@o2.pl
BABY.3
Posty: 18
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 20:52 - pn

Re: Chcę zostać zapłodniona

Post autor: BABY.3 »

to jest aktualne ogłoszenie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post