Szukam dawcy, najlepiej insiminacja

Ogłoszenia kobiet
Aga 32
Posty: 1
Rejestracja: 20 marca 2018, 19:40 - wt

Szukam dawcy, najlepiej insiminacja

Post autor: Aga 32 »

Szukam dawcy nasienia, oczywiście bez zobowiązań. Tylko poważne oferty. Gdańsk
rabbit93
Posty: 14
Rejestracja: 15 lutego 2016, 10:20 - pn

Re: Szukam dawcy, najlepiej insiminacja

Post autor: rabbit93 »

Witam
Mam na imię Patryk jestem 24 letnim blondynem o brązowych oczach,178cm wzrostu i tak sądzę normalnej budowy ciała,nie wiem co mógłbym więcej o sobie napisać ale jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt w razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem. Pozdrawiam i liczę na kontakt pkrulicki202@interia.pl
Abelardo
Posty: 3
Rejestracja: 30 stycznia 2018, 15:16 - wt

Re: Szukam dawcy, najlepiej insiminacja

Post autor: Abelardo »

Cześć, mam na imię Krzysiek, 29 lat, 180cm wzrostu, 78 kg, niebieskie oczy, grupa krwi 0 rh-, IQ 148, wykształcenie wyższe. Jestem z Wielkopolski. Chętnie pomogę.
Adamszadur
Posty: 29
Rejestracja: 13 lutego 2018, 20:57 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam dawcy, najlepiej insiminacja

Post autor: Adamszadur »

Witam . Chętnie pomoge . Blondyn 39 lat 180 niebieski oczy mily fajny facet. Krew ABRH+. INFO 668 257 459
Witam . Jestem milym fajnym 38 letnim facetem chetnym dać kobiecie upragnione dziecko . Mam corke 11 lat zdrowa energiczna madra dziewczynka . Ja blondyn niebieskie oczy wysoki 180 cm miły fajny facet i myślę że nie zawiode swoją osoba . Info 668 257 459 . Pozdrawiam Grupa krwi AB RH+ emeil omega-pack@wp.pl
KasON
Posty: 9
Rejestracja: 28 marca 2018, 12:15 - śr

Re: Szukam dawcy, najlepiej insiminacja

Post autor: KasON »

Hej jestem chętny Ci pomóc nieodpłatnie, krótko o mnie 25 lata, 181cm wzrostu, ciemny szatyn i zielone oczy, normalna budowa ciała, logistyk, wykształcenie średnie, grupa krwi B RH , bez nałogów - Metoda naturalna. Pozdrawiam
kwloch580
Posty: 29
Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 20:52 - ndz

Re: Szukam dawcy, najlepiej insiminacja

Post autor: kwloch580 »

Witam serdecznie. Mam 21 lat , jestem mlodym dobrze zbudowanym, przystojnym zadbanym mezczyzna. Jestem w pelni zdrowy, tryskam energia . Sport towarzyszyl mi od dziecka. Jestem rowniez inteligentny oraz oczytany. Chetnie pomoge oraz doloze wszelkich staran bys byla szczesliwa i cudowna mama. Cena oczywiscie do uzgodnienia. Metoda nie ma znaczenia. kwloch580@interia.pl Pozdrawiam
herkules
Posty: 20
Rejestracja: 29 marca 2018, 15:05 - czw

Re: Szukam dawcy, najlepiej insiminacja

Post autor: herkules »

Witam :)

Brunet,oczy piwne,175wzr, szczupły wysportowany ,ciemna karnacja, wykształcenie średnie ,zdolności manualne ,pewny siebie , ambitny z poczuciem humoru ,36lat. Bez nałogów .Mam dzieci.
Nie interesuje mnie sex. Jeżeli jest tylko możliwa metoda naturalna nie wykluczam . Aktualne badania.Krew Rh+.70km od Warszawy w stronę mazur.
Proszę odezwać się na maila fachurax@interia.pl
Arturo86
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwietnia 2018, 14:20 - ndz

Re: Szukam dawcy, najlepiej insiminacja

Post autor: Arturo86 »

Jestem z Wlkp.
spotkanie do dogadania.
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2022, 20:17 - pn przez Arturo86, łącznie zmieniany 1 raz.
herkules
Posty: 20
Rejestracja: 29 marca 2018, 15:05 - czw

Re: Szukam dawcy, najlepiej insiminacja

Post autor: herkules »

Witam :)

Brunet,oczy piwne,175wzr, szczupły wysportowany ,ciemna karnacja, wykształcenie średnie ,zdolności manualne ,pewny siebie , ambitny z poczuciem humoru ,36lat. Bez nałogów .Mam dzieci.
Nie interesuje mnie sex. Jeżeli jest tylko możliwa metoda naturalna nie wykluczam . Aktualne badania.Krew Rh+.70km od Warszawy w stronę mazur.
Proszę odezwać się na maila fachurax@interia.pl
RealnyDobry
Posty: 29
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:53 - pt

Re: Szukam dawcy, najlepiej insiminacja

Post autor: RealnyDobry »

Jeśli jesteś POWAŻNIE zainteresowaną osobą to zapraszam. Możemy się spotkać i cóż... Zadziałać. Oczywiście nie widzę też problemu, jeśli chcesz być np. z partnerem. Rozumiem obawy, niepewność itp... Przy wszystkim może być obecny partner.

Żyjemy w strasznym biegu, szalone czasy... Dlatego bardzo proszę o kontakt od NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH osób. Realnych i poważnych, które przemyślały wszystko dokładnie i podjęły taką decyzję. Po prostu szanujemy swój czas. Jest go naprawdę niewiele, a życie jest stanowczo za krótkie, aby pisać z kimś w nieskończoność... Całymi dniami czy tygodniami... A później i tak okazuje się, że kontakt nagle urywa się...
Najlepszym wyjściem jest poważna i szczera rozmowa, która tak naprawdę wiele weryfikuje i można wyczuć drugą stronę.
Naprawdę warto.
Czekam na info.

Link z moim opisem - obszernym:

viewtopic.php?f=3&t=28901

Zapraszamy.

xyzrob@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post