szukam dawcy

Ogłoszenia kobiet
MarcinJedras
Posty: 28
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 12:52 - sob

Re: szukam dawcy

Post autor: MarcinJedras »

Witam serdecznie czy nadal ogłoszenie aktualne?
herkules
Posty: 20
Rejestracja: 29 marca 2018, 15:05 - czw

Re: szukam dawcy

Post autor: herkules »

Witam :)

Brunet,oczy piwne,175wzr, szczupły wysportowany ,ciemna karnacja, wykształcenie średnie ,zdolności manualne ,pewny siebie , ambitny z poczuciem humoru ,36lat. Bez nałogów .Mam dzieci.
Nie interesuje mnie sex. Jeżeli jest tylko możliwa metoda naturalna nie wykluczam . Aktualne badania.Krew Rh+.70km od Warszawy w stronę mazur.
Odezwij się na maila fachurax@interia.pl
Pawlus
Posty: 99
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: szukam dawcy

Post autor: Pawlus »

Chętnie pomge
herkules
Posty: 20
Rejestracja: 29 marca 2018, 15:05 - czw

Re: szukam dawcy

Post autor: herkules »

Witam :)

Brunet,oczy piwne,175wzr, szczupły wysportowany ,ciemna karnacja, wykształcenie średnie ,zdolności manualne ,pewny siebie , ambitny z poczuciem humoru ,36lat. Bez nałogów .Mam dzieci.
Nie interesuje mnie sex. Jeżeli jest tylko możliwa metoda naturalna nie wykluczam . Aktualne badania.Krew Rh+.70km od Warszawy w stronę mazur.
Proszę odezwać się na maila fachurax@interia.pl
Maicky
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwietnia 2018, 18:13 - pn

Re: szukam dawcy

Post autor: Maicky »

Zdrowy i miły 22 latek z miłą chęcią ci pomoże z twoim marzeniem. Pisz priv :)
KruszynaPatryk
Posty: 8
Rejestracja: 25 lutego 2018, 10:23 - ndz

Re: szukam dawcy

Post autor: KruszynaPatryk »

Witaj :)

Jestem 30 letnim zadbanym facetem z Krakowa, jeżeli nadal poszukujesz dawcy to podaję link do mojego postu na tym portalu z opisem :)

viewtopic.php?f=3&t=28383

Jeżeli to Cię zainteresuję napisz :)
RealnyDobry
Posty: 29
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:53 - pt

Re: szukam dawcy

Post autor: RealnyDobry »

Jeśli jesteś POWAŻNIE zainteresowaną osobą to zapraszam. Możemy się spotkać i cóż... Zadziałać. Oczywiście nie widzę też problemu, jeśli chcesz być np. z partnerem. Rozumiem obawy, niepewność itp... Przy wszystkim może być obecny partner.

Żyjemy w strasznym biegu, szalone czasy... Dlatego bardzo proszę o kontakt od NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH osób. Realnych i poważnych, które przemyślały wszystko dokładnie i podjęły taką decyzję. Po prostu szanujemy swój czas. Jest go naprawdę niewiele, a życie jest stanowczo za krótkie, aby pisać z kimś w nieskończoność... Całymi dniami czy tygodniami... A później i tak okazuje się, że kontakt nagle urywa się...
Najlepszym wyjściem jest poważna i szczera rozmowa, która tak naprawdę wiele weryfikuje i można wyczuć drugą stronę.
Naprawdę warto.
Czekam na info.

Link z moim opisem - obszernym:

viewtopic.php?f=3&t=28901

Zapraszamy.
Piotr111
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2018, 07:45 - pn

Re: szukam dawcy

Post autor: Piotr111 »

doma pisze:Szukam dawcy tylko poważne oferty
Cześć mogę ci pomuc
herkules
Posty: 20
Rejestracja: 29 marca 2018, 15:05 - czw

Re: szukam dawcy

Post autor: herkules »

Witam :)

Brunet,oczy piwne,175wzr, szczupły wysportowany ,ciemna karnacja, wykształcenie średnie ,zdolności manualne ,pewny siebie , ambitny z poczuciem humoru ,36lat. Bez nałogów .Mam dzieci.
Nie interesuje mnie sex. Jeżeli jest tylko możliwa metoda naturalna nie wykluczam . Aktualne badania.Krew Rh+.70km od Warszawy w stronę mazur.
Proszę odezwać się na maila fachurax@interia.pl
adamwysocki111
Posty: 5
Rejestracja: 06 stycznia 2018, 01:00 - sob

Re: szukam dawcy

Post autor: adamwysocki111 »

Witam,chętnie pomogę.Odezwij sie na adamwysocki111@gmail.com pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post